операция на птоза на клепачите!

  • 2 895
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте! Има ли мами, на които са оперирали дечицата от птоза на клепачите?
Моят син е малък още за операция, но има двустранна птоза и в един момент все ще се наложи оперативно лечение. Интересувам се къде се правят най-сполучливи такива операции? Вчера бяхме при Доц. Контрова във Варна. Тя ги прави, но ме притеснява, че след операцията може да се получи някаква асиметрия. Записа ни координатите и каза, че ако има скоро посещение на специалистите от Орбис ще ни викнат за консултация. Ако някой знае повече по въпроса, ще съм благодарна да ми отговори!

# 1
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Мога да ви посъвевам да отидете при доц.Анастасов, Пловдив.
Моето дете имаше цепка на небцето и той го оперира. Пластичен хирург е и много способен, а и много внимателен с децата. Прави и такива операции на птоза на клепачите. Ние сме от София, тук обиколихме "светилата" и направо се бях отчаяла, защото нито отношение срещнах, нито видях добри резултати при други деца.
Самото оделение е много добре уредено, ремонтирано, чистичко, по 2 легла в стая и всяка стая с баня и тоалетна. И не се притеснявай, че си в чужд град, защото сестрите са много разбрани и ако се наложи нещо да ти трябва, ще ти обяснят къде да го намериш и ще наглеждат детето ако се наложи да излизаш и тн.
Всеки петък има консултации, обадете се да се запишете предварително. Телефон 032 602935.
Звъни следобед, че сутрин доктора е в операция.

# 2
  • Мнения: 7 640
операциите за птоза на клепача се правят от очни лекари, доколккото знам, не от пластични и лицево-челюстни хирурзи. newsm78
Иначе за въпросното отделение- само хубави работи и аз съм чувала.

# 3
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Тук се вижда снимка и на дете с вродена птоза на клепача.
http://www.ala-bg.org/Estetic_1.htm#s_3

Общи условия

Активация на акаунт