Да откажем цигарите заедно!

  • 5 164
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 074
Ама вие сериозно ли.......
Отдолу на страницата има каренце - там май предлагат помощ за спиране на цигарите  newsm78

# 16
  • Мнения: 1 447
Ох  аз съм от тези където само на думи искат да ги спират,но на дела тц Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 824
Сега следва да си купя тази книжка,пък да видим какво ще постигна.Ако успея ще направя един човек щастлив-този,който ме моли да ги откажа от 10 години...

# 18
  • софия
  • Мнения: 4 985
Сега следва да си купя тази книжка,пък да видим какво ще постигна.Ако успея ще направя един човек щастлив-този,който ме моли да ги откажа от 10 години...
давай, аз минах по пътя!
Успех ти пожелавам!!!Ако някога искаш да си поговориш с някого минал съвсем скоро, дай ми знак.

# 19
  • Мнения: 604
Мили момичета -причината е важна!
Аз забременях и за това ги отказах!
Е ако и това не е стимул здраве му кажи!

# 20
  • Мнения: 824
Амели,благодаря!  bouquet

# 21
  • Мнения: 673
  Бих искала да ви подкрепя и да ви кажа ,че НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА! Не пуша вече от 1,5 година и да ви кажа /дори аз се учудвам/ нямам никакво желание да пропушвам отново/засега/. Пуша от  15-годишна, сега съм на 35. Пушех по кутия - кутия и половина синьо Виктори #Crazy. Спирах докато бях бременна с двете си деца, но след падането на бариерите отново пропушвах със страшна сила.
    Причина да ги откажа сега не беше бременност или здравословен проблем, а просто така реших.
  Спирането на цигарите е въпрос на решение от ваша страна.  Другото важно нещо ,което установих е , че психическата зависимост е много по-силна от физическата. Аз имам психологическа граница от 24 часа, в които ако не запаля цигара, значи съм успяла. Тези часове се преодоляват най-трудно, аз дори ги прекарах на легло. Замествах цигарите със много солени фъстъци. Не се изкушавайте от мисълта:" Само една цигара и повече няма." Малко по-късно вече ще сте си запалили и следващата. Ако ви е трудно да понесете мисълта ,че нямате цигари купете си една кутия , но не я отваряйте.
  Следващите 15-20 дена мисълта за сладкия вкус на цигарите често ще ви преследва , но от вас зависи да устоите на изкушението. С течение на времето тази мисъл ще ви се струва все по-гадна и по-гадна. Миризмата на запалена цигара постепенно ще придобие друг смисъл и изкушението постепенно ще се превърне в отвращение. През този период най-трудно се устоява да не запалите цигара в онези тънки моменти ,когато пушенето се е превърнало в табиет, в ритуал за вас - сутрин с кафето, в тоалетната, след хранене, в заведението. Пийте много течности и внимавайте с похапването , защото приказките че се качват килца са абсолютно верни , при това напълняването става много бързо, но това не е причина да се откажете от вашето решение. С малко фитнес нещата идват на мястото си.
   Ами това е ,което се сещам. УСПЕХ!!!! newsm10

Последна редакция: сб, 07 юни 2008, 09:41 от radivdani

# 22
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
ради, мерси за съветите.
и аз искам да ги спра.
знам, че трябва да стане от раз, а не с намаляване и др. глупости.
много се бъркам от колегите на работа, които пушат Rolling Eyesвсе ме карат да пафкаме Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 1 280
      Записвам се. Вече ми се  Sick и пак пуша и се мразя. Дано успея да ги спра с ваша помощ, макар че съм съгласна с написаното горе. Въпрос на решение и воля, а на мен тя ми куца  Confused

# 24
  • София
  • Мнения: 1 524
Забремянях - спрях ги
Кърмих - не пуших
Спрях кърменето - спрях сладкото, спрях тестеното и мазничкото - ще се отслабва
Отслабна ми мозъка и пак пропуших  Confused

# 25
  • София
  • Мнения: 746
бях ги спяла за 4 месеца с табекс,толкова добре се чуствах,но уви реших да запаля една за да видя какво ще стане и така вече пуша по 10 на ден,идва ми да се гръмна #2gunfire

# 26
  • София
  • Мнения: 1 508
На мен Табекса ми помага да не искам да пуша, даже ако не го пия по схема.

# 27
  • София
  • Мнения: 746
а как го пиеш

# 28
  • София
  • Мнения: 1 508
Събуждам се сутрин, гълтам едно хапче. Като ми се припуши след няколко часа, пак гълтам  Simple Smile

В момента не пия хапчета, не съм в настроение, но все пак бих искала да подкрепя и окуража тези, които се опитват да ги откажат  Hug

# 29
  • Мнения: 1 284
Спрях ги преди 2 месеца с табекс PeaceЩе излъжа ако кажа че не ми се пуши-мъжът ми като запали ooooh!пуши ми се та две не виждам,но ...с повечко воля издържам.Пушач съм от 22 години.Трудно е,но важното е да го искаш наистина PeaceУспех на всички,които са решили да захвърлят отровата Praynig

Общи условия

Активация на акаунт