Запознанства в интернет

  • 20 441
  • 98
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 336
Нямам, Онира.  newsm45 Като просякиня се моля, ама повечето са скръндзи. Само Иса, Бърди и Киара се смилиха над моята любопитна същност.  Crazy Който прати няма да откажа.  smile3508 Ламя съм.  Mr. Green
Айде пак оспамих чуждата тема.
Поне малко да бъда в духа на коментираното ще кажа, че като не се запознах с ЕРД-то в нета, резултатът пак същия.  ooooh!

# 31
  • Мнения: 651
И аз мисля като Онира, че и на живо и в нета нямаш ли късмет, това си е...
А иначе от нета имам доста познати и приятели даже Laughing

И аз така.
Само ако може бих перефразирала... който си има късмет- и наживо и в нета-все ще си го има  Grinning
Имам страхотни познанства от нета- но не от сайтове за запознанства а от Yahoo Messanger ако не ме лъже паметта- 2 от тях продължават с години ( с не-БГ мъже), виждали сме се наживо, когато съм пътувала по работа до съответната страна, единия ми беше мнооооого навит,идва тук надва пъти навремето, но по това време вече се бях набъркала с БНД-то и отече.... Странното е че сега след 5 години изчезване от моя страна, си възобновихме контактите....чувствам тези хора като приятели. Имала съм 2-3 "бързи" срещи с разни младежи на "местна" почва -определено не е за мене, та се пазя от подобен род контакти....имам предвид "бързите' контакти, не произхода на младежите  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 911
В Гугъл или Сиела, Бърди Mr. Green

АПИС също е добра компилацийка с полезна информация  Twisted Evil

# 33
  • Мнения: 911
когато съм се регистрирала в такива сайтове за запознанства, винаги съм си мислела, че и да има малоумници, не може пък да няма и нормални...като мен, например Mr. Green, които нямат възможност в момента за кой знае какъв социален живот - та, къде да се запознаеш с някого? по телевизора ли?!!! естествено, че в Интернет.
първият ми опит беше в едно място match.com...и като повлякох крак - от трън, та на глог, та на...абе, разберете, един нормален не видях! Кой от кой по-по-най! Страхотия ви казвам!
Ето на - искаше ми се да съм модерна и цивилизована, ама ще си остана и аз на телешкия ни принцип така добре обоснован по-горе: Око да види!!!

Иначе познавам две щастливи семейства с дечица - интернет запознанства - ама, който си е късмет...

# 34
  • Мнения: 604
Подкрепям мнението на част от момичетата, че и в нет-а и в реалния живот може да налетиш на какво ли не.
Имах два брака: първия-със съученик, втория-интернет запознанство... и последваха два развода  newsm78
Не съжалявам, че съм опитала, но е истина, че в интернет "Никой не знае, че си куче" - това е текст под една карикатура  Joy
Иса е много права относно интуицията!
Според мен важното е хората да си дадат шанс да срещат нови хора /в случай, че търсят връзка/, а по какъв начин всеки решава за себе си. Четох скоро някакво проучване сред мъжете как биха реагирали, ако жена се запознае с тях, т.е. един вид тя започне свалката. Голям процент от отговорилите приветстват подобно отношение. Не си спомням коя мацка беше писала за сладури във фитнеса, така, че СМЕЛО да атакува, е и интелигентно разбира се  Peace Hug  bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 6 999
...Иса е много права относно интуицията!...

Е, то не е само интуиция...

Ако някой ми започне разговор със следния въпрос на лат. 'Zdrasti ot kAde si?'
Ами не очаквайте титан на мисълта... Само след 5 минутен общ разговор можете да разбере до къде е стигнал в образованието си събеседникът ви... С хора правещи правописни грешки не пиша повече от 5 мин. С такива правещи пунктуационни, стилистични, граматически - всичко това са неща, за които никой не може да излъже.
Като ми напишат 'имай Впредвид" и свалям 20 точки...

И-нет е добро място да опознаеш някой достатъчно добре преди да го срещнеш.

# 36
  • Мнения: 277
оооооох Иса,посмях се !.
ми то човек няма да остане да си чати с тебе.
естествено ,че ПОЧТИ ВСИЧКИ пишат с правописни грешки.
все пак това е чат,а не дипломна работа.
може и да се заблуждавам,ама си мисля ,че това е забавление по скоро и затова търсят само СЕКС.
а във фитнеса мъже бол,ама ....срам ме е .как да стане работата?
освен да му лепна една бележка на колата,, let s date!,,

# 37
  • София
  • Мнения: 6 999
...естествено ,че ПОЧТИ ВСИЧКИ пишат с правописни грешки...

Е, аз си говоря с тези, които не го правят Wink И може и за това да не съм разочарована от И-нетските си гаджета  Whistling

# 38
  • Мнения: X
Мдам, за правописа си много, много права - за мен той е цедка.  Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 6 999
... за мен той е цедка.  Laughing

Още колко цедки мога да ви кажа... но... Money Money Money

# 40
  • Мнения: 277
Исе,я ни осветли и за другите цедки,ако може baby_neutral

# 41
  • Мнения: 113
Правилно,Иса! Щом една жена уважава себе си,трябва да е взискателна!естествено,че ще пращам да пасат трева всички неграмотници и такива дето започват раговора с въпроси от рода на "Ти с какво се занимаваш" и прочие изтъркани неща.Мен би ме впечатлил друг подход.

# 42
  • Мнения: 130
здравейте, майчета. малко нахлувам в темата, но ще използвам и повода да се представя, защото отдавна почитам тука. на 34 години съм, ожених са на 17 и на 18 родих дъщеря си. бракът ми изтрая цели 13 години благодарение на телешкия инат от моя страна. ама то през всичките години си бях самотна мама, щото той много не се вястваше у дома. та от 4 години сме официално разведени. живеем двете с мойта почти 16-годишна госпожица.
та по темата, след като се разведох прекарвах дълго време в интернет и се запознах със сума ти мъже и жени. но не от сайтове, регистрирах се 1-2 пъти, но там нивото е ужасно. имам много добре приятелки от разни форуми, а с мъже говерх по айсекюто. от него произлязоха и 1-2 не много трайни връзки, а и последната със сегашния ми годеник, с когото вече 2 години сме заедно. когато го срещнах вече мислех, че в интернет наистина има само мъже, които искат секс и започнах контакта ей-така без никакви очаквания, още повече, че той е грък от атина и просто се бъзиках да си практикувам гръцкия. но, живота какво ли не ни поднася...
мисля, че наистина в днешно време стават все по-трудни реалните контакти между хората, и все повече общуването в мрежата.
е, представих се Simple Smile

# 43
  • Мнения: 30
Ами айде нека и аз си кажа за нет-запознанствата.Вярно е,че повечето мъже в тия сайтове са незадоволени идиоти с почти отрицателно IQ.Има обаче някои наистина ценни находки и точно заради тях все още си шетам в един такъв сайт.Честно казано на мен не ми е необходима реална връзка с мъж,по-скоро някаква емоционална тръпка.Между другото думите също топлят,а всички търсим топлина,нали?
Много е лесно да отсееш хората в нета,личи по много неща кой какъв е.Говоря си с един човек от миналата година по това време и ми е адски интересен.Всичко обаче е само и единствено на ниво разговори,това ме устройва напълно.Разненяме си по 10-тина смс-а на ден.Луда работа!Обаче по тоя начин хем не ощетявам сина си поради липса на внимание при една реална връзка,хем си имам вътрешно усещане,че не съм сама и че някой мисли за мен ежедневно.
Та така де,исках да кажа че не всички в тия сайтове са комплексирани неудачници.А най-голямото ми доказателство за това е,че и аз съм там.

# 44
  • Мнения: 623
оооооох Иса,посмях се !.
ми то човек няма да остане да си чати с тебе.
естествено ,че ПОЧТИ ВСИЧКИ пишат с правописни грешки.
все пак това е чат,а не дипломна работа.
може и да се заблуждавам,ама си мисля ,че това е забавление по скоро и затова търсят само СЕКС.
а във фитнеса мъже бол,ама ....срам ме е .как да стане работата?
освен да му лепна една бележка на колата,, let s date!,,

А той, какво ли ще ти лепне  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт