Спешно - крем за тъмни петна по лицето!

  • 62 896
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 369
 Praynig
Момичета ,забелязах,че имам тъмни петна по лицето.Дайте ефикасна марка крем?
Нуждая се от помощ Praynig
Аз и преди имах,но едва забележими,но сега се увеличават.Помощ.

# 1
  • Мнения: 950
На мен козметичката ми даде това  ISISPHARMA   -  UNITONE 4   -засега съм само на мострата която ми даде и дано да подейства, че е гадно с тези петна / моите са когато бях бременна/ 
Лошото е че забравям да се мажа  Tired 
Ще следя да видя дали няма да кажете нещо по-добро  Simple Smile

# 2
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Продуктите на Медикалс...

# 3
  • София
  • Мнения: 650
Лятото не трябва да се използват никакви избелващи продукти!
Купи си крем с висок слънцезащитен фактор и се мажи ежедневно с него , а на есен може да се консултираш с дерматолог и да започнеш с нещо избелващо

# 4
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
И аз ги имам,но моите са по гърба.И мен това ме съветваха-лятото да се мажа с фактор минимум 20.А иначе знам че има козметични програми,състоящи се от няколко процеури,след които направо ти се белел горния слой на кожата,но знам и че са доста скъпи-трябва да се правят минимум по 4-5 процедури в месеца,като всяка една струва около 80лв.

# 5
  • Мнения: 369
благодаря ВИ,но многo ме притесняват тези петна.Ужас

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 20:13 от АИЯ

# 6
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Нищо няма да ти навреди продукт с витамин Ц и слънце защитен крем.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 164
Съгласна съм с Поничка  Peace Аз също го имам този проблем, но по-сериозни действия ще предприема през есента. Тези дни ще си взема флуида на Биодерма със слънцезащитен фактор 50.

# 8
  • Мнения: 351
Продуктите на Медикалс...
Може ли линк или снимка на тези продукти Flutter

# 9
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
В момента тече реклама в Бг Мамма-ще я видиш....
Аз използвам кислородния крем и съм очарована,пробвах и хидратиращия с витамин Ц(става и за суха кожа)-много е добър.Имат и серум води противостарееща грижа-Flavo C,но действа и за минимизиране на порите и избистряне на тена.
За летния сезон продуктите с витамин Ц,даже са препоръчителни...

# 10
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
http://www.jdmedicals.com/

# 11
  • Мнения: 1 058
Лятото петната не се третират. Вземи си крем с фактор 100.

# 12
  • Балчик
  • Мнения: 734
Лятото може да се използват избелващи продукти, но само вечер . Аз от доста време ползвам Ахромин / дано не съм объркала името/ . Моето лице е на ситни лунички, които лятото се превръщат в петна и само този крем ми помага, той се продава и със защитен фактор и струва около 3.00лв.

# 13
  • Мнения: 2 388
Тези тъмни петънца като лунички ли са?
На мен ми се появиха преди няколко години от плажа и няма отърване от тях. Sad

# 14
  • Мнения: 578
Аз преди няколко дни си купих на "Евелин" избелващия крем. Той е с фактор 30 и има дневен и нощен вариант. Около 8,70 лв. струва. Резултати обаче още не мога да кажа Simple Smile

# 15
  • Мнения: 440
Според мен не прави експерименти,а върви на лекар.Аз така влязох в една аптека и поисках мазила за пъпки/на детето/ и те вместо да намалеят,станаха много повече.Заведох го на кожен лекар и се оказа че го мажа със скъпи,но съвсем неподходящи неща.

# 16
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Лятото може да се използват избелващи продукти, но само вечер . Аз от доста време ползвам Ахромин / дано не съм объркала името/ . Моето лице е на ситни лунички, които лятото се превръщат в петна и само този крем ми помага, той се продава и със защитен фактор и струва около 3.00лв.
За тези лунички знам един доста добр,но "бабешки метод",но наистина е ефективен,една приятелка така се избави от луничките,а те и бяха доста.Значи на пролет,когато лозите пускат един сок т.н. "сълзи" се събират и с тази водичка си мажеш лицето.Наистина има ефект Naughty

# 17
  • Мнения: 369
Тези тъмни петънца като лунички ли са?
На мен ми се появиха преди няколко години от плажа и няма отърване от тях. Sad
не са като лунички,а точно като петна

# 18
  • Мнения: 950
Много интересни неща разбрах а не бях търсила преди това   bouquet

# 19
  • Мнения: 506
Охх,и аз имам проблем с петната.... Sad
От една-две седмици лицето ми е цялото на петна!!Консултирах се с козметик,но тя ми каза,че е от бременността-след това щели да изчезнат!Е,аз мога ли цяло лято да ходя така???Мажа се постоянно със слънцезащитен крем 30 фактор.Обаче кожата ми е мазна и от този крем стана още по-мазна!!!Не мога да си намеря крем за мазна кожа с висок фактор....Помогнете!!!

# 20
  • Мнения: 549
От бременността станах цялата на тъмни петна по лицето-над горната устна за съжаление(като мустак)най много.Надявах се с времето да изчезнат.През зимата ги няма,но ето че слънцето стана силно и те пак се появиха.Само да уточня,че ще станат две години вече от както съм родила.Ужассссс наистина.Ще следя темата с интерес

# 21
  • Мнения: 950
Моите петна са вече 4-та година над горната устна  #Cussing out  и даже и да съм махнала мустака седи черно като Хитлер съм  Crazy  и не се махат хич и зиме и лете са си тук  Sad
Моя позната пробва с една от процедурите /фото или лазер -не съм сигурна кое от 2-те беше/ е махнаха се ,но жената така я беше опърлила и трябваше първо да се махне изгорялото и тогава се видя че петната ги няма  Peace 

# 22
  • Мнения: 147
На мен козметичката ми даде това  ISISPHARMA   -  UNITONE 4   -засега съм само на мострата която ми даде и дано да подейства, че е гадно с тези петна / моите са когато бях бременна/ 
Лошото е че забравям да се мажа  Tired 
Ще следя да видя дали няма да кажете нещо по-добро  Simple Smile

И аз съм със същия крем,ползвам го от 2 седмици и по-светлите петна изчезнаха. Най-тъмните още си ги имам, но видимо изсветляха. Слагам го вечер, през деня е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО крем с фактор 50+!

# 23
  • Мнения: 23
Здравейте момичета,
Аз ползвах миналата година козметиката на LED. Мажех се сутрин и вечер с TRIO E, а през деня с TRIO S. Имах много петна и за около месец намаляха значително. После продължих само вечер с TRIO Е, а през деня с S. Само че не бях много сериозна и есента и зимата не се мазах. Като има слънце не излизам без крем с поне 25 фактор и не са се появили нови. Не са избледняли съвсем, но аз съм си виновна и се мазах само към 2 месеца с TRIO E -то. Имаше една промоция миналото лято... 2-те в една опаковка на цената само на Е-то. Аз си взех 2 такива и още имам TRIO S от миналата година.

# 24
И аз ползвам същите продукти на LED вече 5,6месеца редовно,сутрин и вечер,а през деня задължително с фактор независимо колко слънце има.Резултата-намаляха доста,но сега отново започнаха да ми личат,явно лятото пак ще  се появят Confused

# 25
  • Мнения: 4 784
На мен козметичката ми даде това  ISISPHARMA   -  UNITONE 4   -засега съм само на мострата която ми даде и дано да подейства, че е гадно с тези петна
И аз по съвет на козметичката ми използвам тази серия, само че, сега като напече слънцето, ми го смени с крем  по-силен фактор пак от същата серия и с изненада установявам, че има резултат. Мажа се с него всяка сутрин.

# 26
  • Мнения: 11
Здравейте момичета,
Реших да споделя това, което знам по темата...и така,
петна се появяват не само от бременност, може да се появят заради хоромонални смущения, а  също заради влиянието на околната среда - например студова алергия, замърсен въздух и т.н.
Аз дори незнаех,че има такъв вид алергия (може да се каже че не съм оталергичните) докато не ми се случи. Няма да описвам точно кога и как, само ще Ви посъветвам по възможност да не ходите без шапка през зимата и никога срещу вятъра при минусови температури...Освен,че ще Ви замръзне фондьотена може да се появят и нежелани изприщвания по кожата (изглеждата като след изгаряне) ...При мен стана точно така, а след като отминаха ми останаха петна на скулите. Добавям, че за беда си имам и лунички и че въпросният медицински (френски мисля,че беше ) UNITONE 4  (цена около 25-29 лв) изобщо не подейства ...никак. Препоръча ми го един от най-прославените специалисти на Варна...но накрая заключи,че ако нищо не се получи да помисля за химическо избелване...
Последното все още не съм направила, но като се сетя се мажа с краставица, лимон и като ми свърше кремът за лице, ( докато се чудя дали да взема същия или друг )  веднага си правя серии с АХРОМИН.
Вече има цяла линия от тази наша бг марка. Доверете и се...това е производител с голям опит (от 19в. още) Горещо препоръчвам.Чувала съм от по-възрастни жени, че навремето трудно се намирала т.к е била предназначена основно за износ.
Е, това е! Simple Smile .. и простете за дългия постинг

# 27
  • Мнения: 369
Здравейте момичета,
Реших да споделя това, което знам по темата...и така,
петна се появяват не само от бременност, може да се появят заради хоромонални смущения, а  също заради влиянието на околната среда - например студова алергия, замърсен въздух и т.н.
Аз дори незнаех,че има такъв вид алергия (може да се каже че не съм оталергичните) докато не ми се случи. Няма да описвам точно кога и как, само ще Ви посъветвам по възможност да не ходите без шапка през зимата и никога срещу вятъра при минусови температури...Освен,че ще Ви замръзне фондьотена може да се появят и нежелани изприщвания по кожата (изглеждата като след изгаряне) ...При мен стана точно така, а след като отминаха ми останаха петна на скулите. Добавям, че за беда си имам и лунички и че въпросният медицински (френски мисля,че беше ) UNITONE 4  (цена около 25-29 лв) изобщо не подейства ...никак. Препоръча ми го един от най-прославените специалисти на Варна...но накрая заключи,че ако нищо не се получи да помисля за химическо избелване...
Последното все още не съм направила, но като се сетя се мажа с краставица, лимон и като ми свърше кремът за лице, ( докато се чудя дали да взема същия или друг )  веднага си правя серии с АХРОМИН.
Вече има цяла линия от тази наша бг марка. Доверете и се...това е производител с голям опит (от 19в. още) Горещо препоръчвам.Чувала съм от по-възрастни жени, че навремето трудно се намирала т.к е била предназначена основно за износ.
Е, това е! Simple Smile .. и простете за дългия постинг
Как да се намазвам  с този КРЕМ.НЕЩО ПО СПЕЦИАЛНО? newsm78

# 28
  • Мнения: 369
Здравейте момичета,
Аз ползвах миналата година козметиката на LED. Мажех се сутрин и вечер с TRIO E, а през деня с TRIO S. Имах много петна и за около месец намаляха значително. После продължих само вечер с TRIO Е, а през деня с S. Само че не бях много сериозна и есента и зимата не се мазах. Като има слънце не излизам без крем с поне 25 фактор и не са се появили нови. Не са избледняли съвсем, но аз съм си виновна и се мазах само към 2 месеца с TRIO E -то. Имаше една промоция миналото лято... 2-те в една опаковка на цената само на Е-то. Аз си взех 2 такива и още имам TRIO S от миналата година.
Дай повече инфо за този крем- сайт?

# 29
  • Мнения: 239
И аз имах петна от бременността и тогава използвах крем Ахромин.Всичко изчезна,но си трябваше и време затова.Сега крема не го използвам,но си купих избелващия гел за измиване на лице и избелващата маска.Изключително съм доволна и особено от гела.Много нежен и деликатен,идеално почиства и грим,а в комбинация с маската кожата ми доста се подобри,тенът се изравни и избистри.Сега нямам никакви проблеми с петната,а като се сетя какво беше...

# 30
  • Мнения: 4 176
Аз имах страшно много петна, когато пиех противозачатъчни. Съчетани със слънце ставаха направо тъмно кафяви. Нямате си на идея колко зле беше положението. Спрях хапчетата и всичко отшумня.
Като бременна имах по-малкмо петна в сравнение с тогава. Уасно беше. Хората ме заглеждаха и всички гховореха, че съм бременна Simple Smile

# 31
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
АИЯ,ето:
http://www.krasotaizdrave.com/bg/

# 32
  • Мнения: 31
Здравейте на всички! Много е хубав този форум, затова и аз реших да се регистрирам тук. И аз водя битка с петната по лицето и с интерес ще прочета вашите мнения.

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 10:28 от Tigra

# 33
  • Мнения: 31
Някой ползвал ли е "Ахромин". Преди години знам, че беше добър, дали все още е ефикасен? Мисля да го пробвам пак. Thinking

# 34
# 35
  • Мнения: 950
На мен ми се отваря  Peace  и има интересни неща  Wink  мерси много и от мен   bouquet

# 36
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
На мен ми се отваря -малко по бавно ,но се отваря...

# 37
  • Мнения: 78
Лятото не е сезон за третиране на петна! По-добре е използването на силен слънцезащитен крем- 50+. Иначе при мен ефект имаше от крема със соя на ROC. Много ми се изчисти кожата. Но това е за есента...сега само силна слънцезащита!

# 38
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Искам само да кажа,че 3 година си нося петното на челото.От бременността ми е.
Казаха,че ще изчезне ,но НЕ.
Не си давайте парите за кремове.Използвала съм всичко ,що се продава.
Няма мърдане.
Лятото задължително крем с по-голям фактор и шапки с козирка.
Това е. Peace
Води се пигментация на кожата която няма махане.Даже бях на процедури зимата -300лв дадох.
Намаля ,но не изчезна. Confused

# 39
много добър резултат дава избелващия лосион на Bille Ba има го с различни екстракти от магданоз, мечо грозде ,глухарче, лайка и др ,предлага се и във вид на кремуно лосиона на мен ми помогна при доста силни петна цената му е 3,50,задължително ползвам и слънцезащитен крем на  photoderm 100 цената е около 30лв. Добър ефещт има и намазано цедено к . мляко ,повъзможност домашно...успих!!!!!!!!!!!!
подзаглавие на лосиона  -  лице без лунички и петна

# 40
крема Ахромин доколкото знам е бил много използван в миналото , /казват че имал добър резултат/но съдържа живак и други вредни вещества за кожата, след време се получават дълбоки бръчки дори е бил забранен....днес вредни вещества  неизписват като съдържание, но аз лично несъм сигурна че не съдържа..........

# 41
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
има един крем на кокона и майка за избелване,някой ползвал ли го е?

# 42
  • Мнения: 31
има един крем на кокона и майка за избелване,някой ползвал ли го е?
Аз съм го използвала най-редовно от миналото лято до сега. Дъщеря ми е на 2г. и 7мес., а петната от бремеността нямат махане, отгоре на всичко имам и слънчеви петна. Този крем единствен ми помогна, опитах какво ли не. Не изчезнаха 100%, но голяма част от тях ги няма вече. Тъй като го ползвам доста време сега ще го сменя за малко и пак го почвам.

# 43
  • Мнения: 369
Здравейте момичета,
Аз ползвах миналата година козметиката на LED. Мажех се сутрин и вечер с TRIO E, а през деня с TRIO S. Имах много петна и за около месец намаляха значително. После продължих само вечер с TRIO Е, а през деня с S. Само че не бях много сериозна и есента и зимата не се мазах. Като има слънце не излизам без крем с поне 25 фактор и не са се появили нови. Не са избледняли съвсем, но аз съм си виновна и се мазах само към 2 месеца с TRIO E -то. Имаше една промоция миналото лято... 2-те в една опаковка на цената само на Е-то. Аз си взех 2 такива и още имам TRIO S от миналата година.
НА КАКВА ЦЕНА Е?  bouquet

# 44
  • Мнения: 369
ИМА МНОГО ПРОДУКТИ НА LED.  bouquet
ПО ТОЧНО КОИ ПРОДУКТИ СИ ИЗПОЛЗВАЛА?

# 45
А този крем Ахромин колко време минава преди да се махнат петната newsm78

# 46
  • Мнения: 36
Откъде може да се закупи козметика на LED?

# 47
  • Мнения: 351
Откъде може да се закупи козметика на LED?
От  добре заредена аптека Peace

# 48
  • Мнения: 78
Лятото не е време за третиране на петната. Ако много държиш,ползвай само нощен крем, а през деня-крем с фактор 50+. Аз съм ползвала крема на RoCсъс соя и бях доволна. Успех!

# 49
  • Мнения: 1 817
А този крем Ахромин колко време минава преди да се махнат петната newsm78
Трябва да се ползва поне 3-4 седмеци,за да се види някакъв резултат.Аз го ползвах преди веме,но е изключително мазен и кожата ми още повече се омазни.По-доволна съм от избелващия Кокона и майка,има голям ефект от него-има го в някои аптеки,не е скъп,има и други продукти от същата серия,които са хубави Simple Smile

# 50
  • Мнения: 651
Лятото не е време за третиране на петната. 
Peace
а иначе сок от лимон върху стискана пъпка прави чудеса поне при мен де  Grinning

# 51
  • София
  • Мнения: 352
Аз ползвам един депигментиращ крем на фирма ЕLEA със слънцезащитен фактор е.Доволна съм  Peace












# 52
  • Мнения: 14
А този крем Ахромин колко време минава преди да се махнат петната newsm78
Трябва да се ползва поне 3-4 седмеци,за да се види някакъв резултат.Аз го ползвах преди веме,но е изключително мазен и кожата ми още повече се омазни.По-доволна съм от избелващия Кокона и майка,има голям ефект от него-има го в някои аптеки,не е скъп,има и други продукти от същата серия,които са хубави Simple Smile

mamamishi а колко струва този крем "Кокона и майка".За пореден път чувам ,че е доста добър.Но още не съм го потърсила.Може би защото след ато родих петната ми изчезнаха...,ноооо  Naughty не завинаги...ето ги пак  Cry   Разгледах сайта им ,но не видях цени newsm78

# 53
  • Мнения: 14
Съжалявам,намерих цени....3.19 за бр.   Супер а ... newsm44

# 54
  • Мнения: 1 817
А този крем Ахромин колко време минава преди да се махнат петната newsm78
Трябва да се ползва поне 3-4 седмеци,за да се види някакъв резултат.Аз го ползвах преди веме,но е изключително мазен и кожата ми още повече се омазни.По-доволна съм от избелващия Кокона и майка,има голям ефект от него-има го в някои аптеки,не е скъп,има и други продукти от същата серия,които са хубави Simple Smile

mamamishi а колко струва този крем "Кокона и майка".За пореден път чувам ,че е доста добър.Но още не съм го потърсила.Може би защото след ато родих петната ми изчезнаха...,ноооо  Naughty не завинаги...ето ги пак  Cry   Разгледах сайта им ,но не видях цени newsm78
В моя роден градец-дълбока провинция-струва 2,48лв. Mr. Green

# 55
Здравейте на всички! Това лято ми излязоха 2 петна над горната устна и се чудя какво да ги правя! Прочетох всичко , което сте писали , но никъде не срещнах коментари за Eucerin® Anti-Pigment Fluid с SPF 20. Това е нов продукт и чух хубави отзиви за него. Мисля да пробвам. Ако някой има инфо , моля да сподели.

# 56
  • София
  • Мнения: 4 177
Здравейте на всички! Това лято ми излязоха 2 петна над горната устна и се чудя какво да ги правя! Прочетох всичко , което сте писали , но никъде не срещнах коментари за Eucerin® Anti-Pigment Fluid с SPF 20. Това е нов продукт и чух хубави отзиви за него. Мисля да пробвам. Ако някой има инфо , моля да сподели.
През лятото не трябва да се ползва избелващ крем от рода на Ахромин. Аз лично ползвам слънцезащитния за лице с фактор 30 на Avon и нямам вече проблем.

# 57
  • Мнения: 369
Кажете нещо повече за Мелабел сън?
Подходящ ли е за лятото?

# 58
  • София
  • Мнения: 1 914
Аз преди време съм ползвала Trio D и имаше ефект. Говорим за петна от слънце. Кожната ми беше предписала и Trio S (който е превантивен), но ме мързеше да го нанасям и така си му мина срокът.

Аз имам 2-3 петна от пъпки, които ме дразнят, но мисля да изчакам есента.  Peace

# 59
  • Мнения: 2
а за петна от пъпки какво правите Sad

# 60
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Хубаво и леко кремче е на Регал с козе мляко против петна.

# 61
  • София
  • Мнения: 570
Не знаех, че Регал имат избелваща серия. Това кремче с козе мляко ефективно ли е? В същност се зачудих каква е разликата между този и REGAL Light Control и кой от двата да си взема? newsm78
Миналата зима ползвах на Елеа избелващата серия - лосион и кремче с фактор. Определено останах доволна.  Мислех пак същите неща да си взема, но пък сега Регал ми хванаха окото. Thinking

# 62
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Серията с козе мляко,на мен лично ми хареса,те имат хидратиращи и подхранващи от тази серия-много са хубави,но за избелващия и неговата ефективност зависи от степента на пигментацията и разбира се от твоето постоянство.

# 63
  • Мнения: 1 926
А от Ахромин има ли ефект.Ако някой знае от опит,моля да сподели Praynig

# 64
  • Мнения: 1 817
А от Ахромин има ли ефект.Ако някой знае от опит,моля да сподели Praynig
Има ефект,но трябва да се мажеш редовно и минава известно време,докато подейства.Този сезон е подходящ,защото няма слънце.

# 65
  • Мнения: 1 926
А от Ахромин има ли ефект.Ако някой знае от опит,моля да сподели Praynig
Има ефект,но трябва да се мажеш редовно и минава известно време,докато подейства.Този сезон е подходящ,защото няма слънце.

Благодаря ти,започвам да се мажа!

# 66
  • Мнения: 2
Clinique - even better skin tone correcting moisturizer SPF 20 - Препоръчвам

# 67
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Болна тема ooooh!
Сега му е времето за мазане с избелващи кремове, до към март някъде.
Аз съм пробвала какво ли не, като че ли най доволна останах от Еуцерин анти петна с 20 фактор слънце защитен и подхранващ, само че ми свърши вчера и сега не знам дали да не се пренасоча към някой друг, само че не знам към кой, омръзна ми да пробвам и после да няма ефект, а пък тези кремове не са евтини... или да си действам с него, на мен 50 мл ми стигат за 3 месеца.
Иначе съм пробвала и още един казва се Епоклер, той също е добър, но след 2 месеца вече не действа.
Лятото винаги преди да се покажа на слънце се мажа с 50 фактор слънце защитен лосион по петната.

# 68
  • Мнения: 96
Clinique - even better skin tone correcting moisturizer SPF 20 - Препоръчвам

Твърдо подкрепям това мнение.
В съчетание с излющващия лосион на същия бранд могат да се постигнат доста добри резултати.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 037
Дано не се възприеме като реклама, защото това е първото ми включване, макар и да Ви чета отдавна. Първо, привет но всички и поздрави за прекрасното семейство, което сте заформили тук Simple Smile
По темата - от няколко години имам проблем с тъмни петна по лицето. Къде от страх, къде от немарливост си ги "носих" до тази пролет, когато реших да взема мерки, защото с всяко лято петната стават все повече, въпреки слънцезащитните кремове. Отидох на консултация при доц. Кадурина във ВМА с идеята евентуално да направя нещо, което да ме предпази от увеличаване на петната през лятото и да уговорим дали и какво би могло да ми препоръча като процедури за късната есен. На консултацията стана ясно, че петната могат да бъдат изчистени с лазер след лятото, а до тогава единственото спасение е добрата слънчева защита на лицето. Това естествено не ме удовлетвори и продължих да чета, разпитвам и търся начин. Ходих на консултация и при д-р Гриша Матеев, също известен дерматолог и той ми изписа Melascreen на Ducray, който е избелващ и може да се ползва през лятото, т.к. е със слънцезащитен фактор. От него нямаше особен ефект и реших да пробвам силно препоръчана от козметичката ми избелваща серия на Gernetic, която съще може да се ползва през лятото -  http://www.fialbg.com/gernetic/search.aspx?vid=1&podvid=61. Повярвайте ми, петната видимо намаляха още през първата седмица. Денем слагах Melascreen, а вечер лосиона и крема на Gernetic и така почти месец и половина. Около 80 % от петната се изчистиха, останаха няколко много упорити и за тях може би ще отида на лазер, но те някак не представляват проблем на фона на това, което се махна и е възможно и да не рискувам, защато имам доста резерви по отношение на лазерите. Gernetic май може да се поръча само в козметични салони, които работят с тази козметика, но ако става въпрос за малко петна е безсмислено да се купуват целите опаковки /по 50 ml са и аз, дори при толкова много петна, не успях да ги оползотворя/ и тестери биха свършили работа.
Стана дълго, но дано съм била полезна!

# 70
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Казваш,че тестери биха свършили работа  при по малка пигментация,а от къде можем да си вземем?

# 71
  • София
  • Мнения: 1 037
На мен ми даде моята козметичка, но предполагам, че за официалния представител на Gernetic /линк съм сайта съм пуснала по-горе и в контакти има телефони, на които можете да попитате/ това няма да е проблем. Все пак това е голяма и известна фирма за професионална френска козметика, доколкото зная се ползва в клиники по пластична хихургия и дерматология.

# 72
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
При първа възможност ще пробвам козметиката.

# 73
  • Мнения: 369
Задължително ли е използването на слънцезащитен крем през цялата година?  bouquet newsm78 Thinking

# 74
  • Мнения: 0
Това море, въпреки че се мазах с висок фактор, като ми се поотми тена забелязах, че отдолу тъмнеят лунички. Майка ми едно време след бременността си почнала да ползва един крем Ахромин и до днес си кара с него и за мой ужас има доста по-чисто лице от мен. Та пробвах и аз крема и останах доста доволна,......е, отне повече от месец докато има резултат, но поне не ми съсипа останалия тен.

# 75
  • Мнения: 578
Аз пък искам да попитам дали някой е използвал този продукт на URIAGE

Тази марка навлезе скоро на нашия пазар, пробвала съм други продукти, но този не съм.  newsm78

# 76
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Момичета и аз ще се включа!Аз от години си имам лунички по лицето,майка ми повтаряше ,че това ми било чар,но след като родих този чер сткана неприятна гледка! Crossing ArmsНе ги третирах с нищо друго освен с лимонов сок и мога да кажа,че до някъде помагаше,но станеше ли април -май и луничките ми се оголемяваха!Сега съм решиле да търся подходящ за мен продукт!Със сигерност ще си взема слънчезащитен крем,но за избелващ много се чудя!Една позната ми препоръча на Галеник  Омбелиа.Някой чувал ли е нещо за него?

п.с.Не се подлъгвайте да вземате този Ахромин!Чувала съм ,че в чужбина е забранен,съдържа олово,което след време предизвиква рак на кожата!

# 77
  • Мнения: 698
По стечение на обстоятелствата /дълга тема/ вечер започнах да ползвам крем против петна "Лимонов" български, най-обикновен, спомних си, че майка ми го ползваше. След месец мога да кажа ,че има ефект. И то при моите още следродилни петна, за които козметичката ми препоръчва много "яки" процедури. Няма от какво друго да е ефектът - не правя маски, а дневният ми крем е "Royal jelly skin care - Fragonard", който е за всякакъв тип кожа - омекотява и освежава. Смятам да продължа експеримента.  Simple Smile

# 78
  • Мнения: 1
Здравейте мили дами знам колко са неприятни тъмните петна по лицето и водих дълга борба с това ползвах различни кремове и серуми и скъпи и евтени посетих многократно козметичните салони но без резултат похарчих доста пари за това  . Поседих за пореден път кожен лекър но явно този път попаднах на подходящ изписа ми кремът чудо само след 3 намазвания и петната изчезнаха резултатът е видим още от първият път маже се само където има тъмни петна резултатът е уау.Кремът се казва Pigmanorm creme  Widmer дава се само с рецепта от специалист ако имате проблем с тъмни петна горещо ви го препоръчвм .

Общи условия

Активация на акаунт