как ще ги опазим

  • 2 142
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 069
Има летни 3/4 леки панталонки и вършат чудесна работа.
При нас много помогнаха.

# 31
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Научи го да се пази.
Първо, ако детето не е ползвало проходилка и каиши за прохождане, ходи много по-предпазливо, не се засилва прекалено.
Второ, научи го да пуска ръце напред - това се тренира както си играете, люлееш го във въздуха и после го засилваш все едно ще го изпуснеш, с ръцете напред и над леглото - скоро ще се усети да пуска ръце и да се пази. (не го изпускай наистина да не се наплаши!!!)
За по-малките бебета - навито на руло одеалце под мишницата и ръцете да се протегнат напред, а възрастния леко върти одеалцето - бебето трябва да се усети да си протяга ръцете и да се опира на тях.
И не бива да се бърза с прохождането.

# 32
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
няма опазване Rolling Eyes
Радвам се, че моето бебе беше зимно и си проходи преди пролетта вкъщи.
Сега вече ходи стабилно, но път си тича без посока ...
Така че няма опазване Crazy

# 33
  • Мнения: 9 973
наколенки със сигурност ще купим Wink

# 34
  • Мнения: 46 437
Коленете са най-малкия проблем, ама зъбите как ще опазите, нашите не успяхме  Tired

# 35
  • Мнения: 983
Коленете са най-малкия проблем, ама зъбите как ще опазите, нашите не успяхме  Tired

 Sick

# 36
  • Мнения: 610
Ние проходихме септември и беше екстра,но от тогава до днес падаме непрекъснато от бързане и тичане,така че изход няма всичко ще си отмине.Определено съм решила без къси полички лятото. Embarassed

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ами няма опазване! Малкия човек ще задобрее в ходенето, скачането, качването и слизането по стълби с падане и ставане.  Wink Важна е твоята реакция - да не припадаш при всеки удар и да не му показваш, че му се случва нещо страшно и опасно, пък и реално това наистина си е така.  Peace А и малчовците падат от ниско все пак..
Peace

# 38
  • Мнения: 389
7/8 панталонки вършат идеална работа! Ние миналото лято изкарахме с такива без обелени колене! Те са си пак тънички панталонки, но са малко под коленете!

# 39
  • Мнения: 4 753
За коленете не знам, но се чудя главата как ще му опазя....  ooooh! Още си спомням ние с брат ми (особено той) как все с разбити носове и муцуни ходехме....

# 40
  • Мнения: 518
Няма как да ги предпазим. Това е част от научаването им да ходят - падат, плачат, стават и продължават. Joy Поне не падат от високо smile3521

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Няма как да ги предпазим. Това е част от научаването им да ходят - падат, плачат, стават и продължават. Joy Поне не падат от високо smile3521

Peace Най-добре е те да се научат как да падат и сами да се пазят, но доста падания ще има преди това  Grinning

# 42
  • София
  • Мнения: 5 079
Ще стане по - стабилен и ще намали паданията, спокойно. Всяко нещо с времето си, не го мисли отсега.  Flutter

# 43
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Нося в чантата на количката :
-тампони
- риванол
- лепенки
- риванолена мас, помага срещу цицини
- антибактериален гел
- антибактериален спрей
- мокри кърпички за бързо почистване

# 44
  • София
  • Мнения: 4 585
Ами май няма начин... Онзи ден си говоихме с една майка в градинката и тя ми обясняваше за въпросните наколенки. Може би са удачен вариант, знам ли... Rolling Eyes А главата и зъбите май съвсем няма начин. Confused

Общи условия

Активация на акаунт