Татуировка

  • 7 242
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 433
Направих си я преди три седмици. Минах през всички възможни фази на заздравяване, в момента имам само сърбеж. Но имам и на едно място червено петно, което нито боли, нито сърби (поне не повече отколкото цялата) и неиска да се маха. Дали има някой, който д ами каже дали това е нормално и как е било при него?

# 1
  • Мнения: 274
Ако татуса е на интимните части, може петното да няма нищо общо с него, а да е рядък вид трипер...

# 2
  • Мнения: 433
Сладур Simple Smile

Не, не е там Simple Smile

# 3
  • Мнения: 274
Дай да видя къде е и ще се изкажа компетентно Simple Smile

# 4
  • Мнения: 606
Покажи снимка де. Да не сме рода на Ванга?  Mr. Green
Имаше ли бемки под татуто? А и зависи от кожата. Татуто отвътре на ръката ми зарастваше над 2 - 3 месеца.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 513
 Thinking Данеби да е някаква алергия?  Thinking
Моите си заздравяха за 2 седмици напълно без никакви проблеми. Сигурно зависи наистина и на кое място е все пак, от типа на кожата.
P.S. С какво мажеш татуто?

# 6
  • Мнения: 433
Мястото е на корема - ниско от ляво. Чувствително място, а и от дрехите зарастването беше по-бавно. Като цяло още само ме сърби и леко се люпи. Зачервената област е на много малка част от нея, но не се маха.

Мазах я с Пантогел. Спрях след като се обели твърдата коричка и тогава почнах и да я мия.

Нямам бемки там.

# 7
  • Мнения: 152
няма от какво да се плашиш - ще ти мине...лятото като я понапечеш пък - ще зарастне съвсем! Ако обаче нещо се възпалява , бегай при дерматолог...
а читави ли им бяха иглите?

# 8
  • Мнения: 123
най доре отиди на профилактичен преглед при дерматолог.аз нямах проблеми със моята,но ако на мен ми се беше случило щях да потърся помощ от специалист.сега  искам и друга да си направя,но още съм в процес на тарсене,тъй като искам името на сина ни да си татоирам,но с иероглифи на японски или ще видя как изглежда на пакитански

# 9
  • Мнения: 1 568
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=291082.0


ето тук ще си получиш отговора на питанката си Joy

# 10
  • Мнения: 433
Мерси, веднага отивам там Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт