За поръчките по итнернет

  • 785
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 883
Само аз ли съм такъв кърък или и при други е така.Направо съм бясна.Поръчах от едно място книги по интернет, не ми ги доставиха.Миналата седмица от друго и те не ги доставиха.Живея в Панчарево - в София не на луната.А във всеки сайт пише доставка до всяка точка на страната.
И от ресторантите и пицариите не искат да доставят.Хем си плащам доставката.
Ох, оплаках се.
Нека някоя мама която живее след околовръстното да даде адреси на сайтове които ще ми доставят храна и книги,моля.Не мога да разбера Горна баня,Бояна ,Драгалевци и те са след околовръстното пък на тях пици доставят. Crossing Arms

# 1
  • Мнения: 4 784
И аз да се оплача.
Редовно си правя поръчки по интернет, до сега не съм имала проблем, обаче преди месец си поръчах СД на Лили Иванова. Веднага ми отговориха, че поръчката е приета и ще бъде изпълнена до 3 работни дни. Минаха и заминаха не три, ами няколко пъти по 3 дни и аз все чакам, чакам. А диска ми трябваше за подарък. Сестра ми имаше рожден ден на 3 май и понеже знам, че много искаше точно този диск, за това й го поръчах, но уви. И днес получавам имейл, след един месец време, че количеството било изчерпано и няма да ми го доставят. Сетиха се...  #Cussing out

# 2
  • София
  • Мнения: 39 715
Пазарувам редовно, до сега не съм имала проблем.
Ако нямат в наличност се обаждат и питат дали все още искам поръчката.

Имах само проблем с храна, не помня сайта, пък и няма да правя реклама или антиреклама. Направих поръчката, за час ни вест, ни кост. Отмених поръчката, направих нова. Обадиха се. И аз естествено попитах за коя от двете поръчки става дума. Казаха, че ще изпълнят 2рата поръчка. След 3 часа мъж ми ходи до денонощния. И прекратих взаимоотношенията си с тях Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт