*~*СОФИЯ*~* Ла Лече Лига среща - 17 май, 11 ч.*~*

  • 2 641
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23
Аз се записвам - гласувах за НДК-то. Само не разбрах кое точно е "зад" паметника (ако остане НДК)

# 16
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Под паметник се има предвид онова стърчащо недоразумение в долната част на парка, близо до Патриарха.

# 17
  • Мнения: 3
ЗА  НДК и както се очертава ще съм с още 2 майки

# 18
  • София
  • Мнения: 12 224
  Аз също мисля да доведа една бременна приятелка, въпреки че май темата този път няма да е много подходяща  newsm78
  Но незнам дали няма да роди до следващата ЛЛЛ среща  Simple Smile
 

# 19
  • Мнения: 116
И ние ще сме на линия Simple Smile  Grinning
Ама и аз не разбрах, ако срещата ще е на НДК, къде точно...Паметникът е ясно кой е, но къде е зад него?

# 20
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
  Аз също мисля да доведа една бременна приятелка, въпреки че май темата този път няма да е много подходяща  newsm78
  Но незнам дали няма да роди до следващата ЛЛЛ среща  Simple Smile
Доведи я - темата е подходяща, защото се разиграват ситуации, в които човек попада и реплики, които може да чуе и съответно да знае как да обори Grinning Така че и за бременните има информация Grinning
Къде е ЗАД паметника - просто го обиколете и ще видите, има градинка под дърветата с пейки, пързалки (едни каменни, много опасно изглеждащи и стръмни) и ще ни намерите. За допълнителна сигурност - вземете тел на някой, който знае мястото и като стигнете там, ще звъннете и ще ви привика Grinning

# 21
  • Мнения: 122
И аз ще гледам този път да дойда, миналия се записах, но не съобразих, че е Лазаровден и трябваше да посрещаме гости от ранни зори. И моят термин наближава, а имам и въпроси.

# 22
  • Мнения: 3 926
Така като гледам гласуването май върви към среща навън. Определено ще е трудно с децата, но както решите Peace
Искам да доведа майка с проблем Confused По-скоро психологически. Мисля, че има нужда от общество..., от хора, които са преминали през разни проблеми и кърмят успешно, въпреки това... Казвам ви тез работи, за да знаете и ако може като част от темата да поговорим за това как ни влияят репликите на околните в началото на кърменето, когато наистина се сблскваме с трудности Grinning

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 09:31 от Асенцето :)

# 23
  • Мнения: 616
Хайде и аз ще дойда  Mr. Green Щом е навън...
Може да се включа с чудни реплики от Преди началото на кърменето  Joy

# 24
  • Мнения: 2 274
Мъж ми ще е на пейнтбол, така че ще се постарая този път и аз да дойда. Обикновено само чета за срещите, но все нещо се случва и не успявам, дано този път успея Simple Smile!

# 25
  • Мнения: 94
Надявам се и ние да успеем да се включим този път Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 178
И ние с Дими се записваме Simple Smile Много ще се радвам да се видим. Hug

# 27
  • Мнения: 616
Привет Simple Smile
Ето малко снимки от събитието
Ако някой желае да му изпратя снимките - да даде мел или скайп на ЛС  Peace

# 28
  • Мнения: 2 274
Мдам, пак не успяхме! Тати ни взе на пейнтбол и цял ден бяхме на Витоша. Хубавото е, че игра много на чист въздух с разни каки и заспа в 18 часа  Mr. Green! Дано не скочи в 3-4 посред нощ и да иска да си играем  ooooh!!

# 29
  • София
  • Мнения: 12 224
  На мен много ми хареса сращата, снимките също са много хубави  Simple Smile Само съжалявам, че почти не успях да се видя с никой, покрай непрестанното гонене на двете мадами и крещенето - Не!!!

Общи условия

Активация на акаунт