JULY babies... или ЮЛСКИ бебочета '08 (едишън 51)

  • 11 114
  • 305
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 142
Джоли, дай координати къде ти правиха тоя прекрасен масаж. А за колко време ти взеха 15лв? Аз съм се наканила да ходя, но цената е 30лв за 1 час масаж.

# 46
   Леле Боже какво про4етох в иулските ( липсва ми иу_то) бебета. Става дума zа " Он4е"то. Много мъжко моми4е.Докато е напъвала при раждането и е усетила силна болка в главата.След ден_два се е окаzало  ,4е е кравоиzлив и са и отворили главата по спе6ност.Сега е добре.И бебето е добре  Hug
 Дали според вас родилните напани са виновни или просто е имала кръвоиzлив преди това? Тя е истинска героиня

# 47
  • София
  • Мнения: 1 098
Здравейте мили мами. И аз не мога да ви насмогна на четене, а какво остава за писането.
Ние с нашия татко обиколихме Сицилия, и в неделя се завърнахме. Пътешествието беше
чудесно, е не се разминахме и без мрънкане, ама хормони, какво да правя. Повозих се
и на мотор, та бебка ще се окаже голям пътешественик накрая. Много ви се радвам на
покупките, и ние напазарувахме доста дрешки за бъдещата принцеса, скоро ще снимам и
ще показвам. И количка успяхме да си вземем, и ние сме на Stokke. Любов от пръв поглед
се оказа, не се стърпяхме да се приберем до България и си я купихме от Гърция, цвета ни е
бежов. За жалост нямаше голямо разнообразие, имаше само бежова, червена и синя.
Иначе сме фенове на оранжевия цвят.  Grinning
Тити, исках да те питам за Вита какво трябва да носим, като се запътим да раждаме?

# 48
  • Мнения: 2 323
Рита_зита, колко пари е Стокето в Гърция /може и на лс да ми пишеш/

# 49
  • Мнения: 223
Стига с това ЛС бе Laughing Не даваш нищо да разберем и ние.

Така, сложих Списъка с багажчето за родилното (на първа страница) точно над "Старите ни темички", в разделчето "Полезни списъци". На който му е рано, да не го чете. (Тити, но пък ти може вече да започнеш да се сещаш, че ще имаш бебе, стига лежа на оная кълка, че ще раждаш от последните Laughing)

Там (в Полезни списъци) сложих и 2 списъка за покупки за бебетата, единия го имаше и преди, другия го добавих сега.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 098
Пърли, за списъка можеш да добавиш, че съм от мамите посещаващи  "Вита".

# 51
  • Мнения: 195
Добро утро! Днес поставих личен рекорд по ранно събуждане - 6.30, разбудих мъжа ми с убеждението, че е 7.30, а той само измрънка, че има още час до будилника  Mr. Green Черпя ви по едно кафенце за разсънване по случая. А така искам да се наспя едно хубаво smile3524

Pea®ly   магнерича го пия отфевруари, предполагам доктора е преценил, че е прекалено дълго и сега дори и да имам контракции е нормално, така че му се доверявам  Peace

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 07:52 от Kisa05

# 52
  • Мнения: 6 892
Рита_зита, колко пари е Стокето в Гърция /може и на лс да ми пишеш/
И на мен ми е интересно. А също и дали си взехте някакви аксесоари, защото аз още се чудя от какво точно ще имам нужда.

И добро утро на ранобудните Simple Smile Аз днес имам цял ден да уча, така че сигурно честичко ще се отбивам Blush

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 9 711
Добро утро!
Аз станах в 6.15 Confused Пак зверския глад и досега си правих пържени филийки. И ги изядох де Mr. Green

Не съм влезла още в час с темите. Вие гледам сте вече на багажа за родилното Shocked Shocked hahaha

Пърли, какво секцио бе жена Shocked newsm78 Ти нали беше за естественото раждане вкъщи Rolling Eyes

Marlyloo, ако те болят ставите ниско долу сигурно е от разширението на таза, което е нормално. Но ако са по-скоро менструални болки- май не е много добре, следващия път звънни на лекаря.

Да ви кажа за киселините - аз нямам много, но имам една много силна болка горе в гастрита. Ходих на гастроентеролог и се оказа, че все пак си е от храносмилането и връщането на сокове нагоре. Та по съвет на лекаря си варя 1кг пшеница в повече вода, после прецеждам и пия 3 пъти на ден по 50гр на гладно (пшеницата не се яде защото мога да получа запек). Та вчера забелязах, че от тази отвара киселините ми изчезват. Може да пробвате.

# 54
  • Мнения: 4 371
Добро утро.

Не мога да се нарадвам на момичешките си неща и само ходя да ги поглеждам. Ама този синия анцуг с балетните обувчици много ми допада. Не съм добре, ей.

Тони, баш за тебе става дума, нещо съм се объркала Crazy Съжалявам.

На масаж за 15 лв. при специалистка по бебешки масаж и кърмене искам и аз, координати на ЛС ще ми дадеш ли и на мен, Джолити Praynig

Рита Зита, веднага давай снимки от Сицилия, не се спотайвай Grinning

Какво още щях да пиша - не помня newsm78 А, да, чудя се дали да не направя още една ФМ, другата седмица ще съм в 30-та седмица, нали тогава беше препоръчително да се направи последната. И май днес ще звънна на Мазнейкова, дано има свободни часове. Вярно ли е, че вече е 120, а не 80 лв.?
Ха, сега си видях лентичката, вече съм в 30-та Shocked

Пърли, какво секцио бе жена Shocked newsm78 Ти нали беше за естественото раждане вкъщи Rolling Eyes
Вкъщи? Мисля, че си в грешка. Ест. раждане - да.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 098
Добро утро и от мен.
Дуци, снимки направих само на телефона си и те се броят на двете ми ръце. Embarassed
Снимала съм по-скоро любимото същество.Много ме е срам, но откакто съм забременяла
манията ми по снимането се е поизпарила. А иначе носех две камери,два фотоапарата и в
почти през цялото време ги забравях в кемпера. Та накрая се сетих, че с телефона си мога да
направя някоя друга снимка.
А, относно детските дрешки така добре те разбирам. Само ходя в детската стая, изкарвам
всичко от чекмеджетата на скрина и се почва едно преподреждане, презгъване ... голяма
краста ми е. И всеки път си мисля, че не са достатъчно дрехите и трябва още нещичко да и
купя на девойката.
Бухтичка, количката доста скъпа излезна , но съм на мнение че трябва не само за бебето
да е удобно превозното средство,и мама трябва да се облагодетелства все пак.
Аксесоари не сме взели , освен раничката. И всичко излезна 1098 евро, има одеало и два
дъждобрана за двата коша на количката. Видях че няма кош за кола, и се чудя дали на всяка
фирма кошчето ще стане. Искам да купя зимнен чувал, чадъра мисля че е излишен. Ще трябвца да
се разходя скоро по магазините и да разгледам какво предлагат като аксесоари тук, защото
в магазина в Гърция нямаше никакъв избор. Кажете на каква цена вървят тук тези колички.

# 56
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен. Grinning

Pearly   bouquet за чудната темичка
И аз съм от ранобудните в последно време , ама като се замисля май съм от 2-3 години така.Поне няма да ми е тегаво ставането като се появи бебо.Все в 5.30-6.00 съм станала.
Гледам любопитстващи за слинговете има.Да ви кажа че този дето го шихме в кръжока на око съм си преценявала колко да е дължината.Иначе ширината му беше 70см.Аз купих 1метър плат с 1.40 ширина и го разделих на 2 ,че да се получат 2 ленти с размери 70см на метър.Съших ги една за друга , а в единят край прикачих халките.Доста плат махнах обаче от цялата дължина обаче,но това всеки сам трябва да прецени според ръста си .А моя вече ушит слинг го подарих вече, та като почна да си шия за мен може да направим пак сбирка и някой да се уреди също  Flutter
Вчера получих вдъхновение и се разших отново и спретнах спално комплектче за бебо,а на калъвчето за завивката направих апликация с раче.Ей го на .

# 57
  • Мнения: 326
Здравейте.
Да ви кажа за киселините - аз нямам много, но имам една много силна болка горе в гастрита. Ходих на гастроентеролог и се оказа, че все пак си е от храносмилането и връщането на сокове нагоре. Та по съвет на лекаря си варя 1кг пшеница в повече вода, после прецеждам и пия 3 пъти на ден по 50гр на гладно (пшеницата не се яде защото мога да получа запек). Та вчера забелязах, че от тази отвара киселините ми изчезват. Може да пробвате.
А кашата от овесените ядки дали има подобен ефект?? Аз често си хапвам за закуска овесени ядки, но ям и ядките. Как мислиш дали помага, защото аз не мога да преценя.
Аз отивам по разходки. Лек ден на всички.

# 58
  • Мнения: 6 892
Бухтичка, количката доста скъпа излезна , но съм на мнение че трябва не само за бебето
да е удобно превозното средство,и мама трябва да се облагодетелства все пак.
Аксесоари не сме взели , освен раничката. И всичко излезна 1098 евро, има одеало и два
дъждобрана за двата коша на количката. Видях че няма кош за кола, и се чудя дали на всяка
фирма кошчето ще стане. Искам да купя зимнен чувал, чадъра мисля че е излишен. Ще трябвца да
се разходя скоро по магазините и да разгледам какво предлагат като аксесоари тук, защото
в магазина в Гърция нямаше никакъв избор. Кажете на каква цена вървят тук тези колички.
Тук я има количката с цената, но я вдигнаха и в момента е с 200 лв. по-скъпа. На аксесоарите също им вдигнаха малко цените. И като гледам за същите пари сте я взели. Иначе и аз мисля да взема раницата, искам и чадъра, но може би него по-нататък, за седалката ще го ползвам. И най-голямото ми чудене е за чувалчето защото има зимно, лятно и за крака. И май зимното ще взема, защото от лятното не знам дали ще има смисъл. За краката пък изобщо не знам дали ще ми трябва newsm78 А иначе мисля, че тук си ги има всички аксесоари.
Относно кошчето за кола ще трябва да си купиш адатпери, на сайта пише, че имат такива за  Maxi Cosi Cabrio, Peg Perego Primo Viaggio Sip и Graco Snugride.

ekspa, много хубаво е станало това раче, браво newsm10

# 59
  • Мнения: 1 584
Ха, сега си видях лентичката, вече съм в 30-та Shocked

Я виж пак - вече си в 31ва smile3534

Малконосле, мерси - за Фенистила съвсем не се сетих ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт