До италианските майки - въпрос за Миликон

  • 3 505
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 522
Много се извинявам, но искам да попитам /предварително се извинявам за глупостта на въпроса Grinning/ : Вярно ли е, че Миликон /детските капки против колики/ се изтегля от италианския пазар и се замества със някакви инжекции? Такова обяснение ми даде човека, на който ги поръчах /не за мен, а за една многооо многоо близка приятелка, срещу заплащане разбира се/, та искам да попитам дали някой има инфо по въпроса. Или е е поредното биене в гърдите и поредното извинение.
Благодаря за отговорите предварително.

# 1
# 2
  • Мнения: 2 522
Благодаря за линка!

# 3
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Много се извинявам, но искам да попитам /предварително се извинявам за глупостта на въпроса Grinning/ : Вярно ли е, че Миликон /детските капки против колики/ се изтегля от италианския пазар и се замества със някакви инжекции? Такова обяснение ми даде човека, на който ги поръчах /не за мен, а за една многооо многоо близка приятелка, срещу заплащане разбира се/, та искам да попитам дали някой има инфо по въпроса. Или е е поредното биене в гърдите и поредното извинение.
Благодаря за отговорите предварително.


ве4е нямам такива проблеми, но инжекции за колики, баШ тук, дето ако може, ниЩо не биха давали като ле4ение, ми се струва абсолЮтно невъзможно.
ли4но мнение : Миликон няма никакъв ефект, ако коликите са сериозни. за мен е само палиатив...за спокойствието на майката, 4е дава неЩо.

# 4
  • Мнения: 5 710
Инжекции за колики! Страхотна идея. По-добра ми се струва само електрошокове Twisted Evil
Нямам информация до днешния ден, но допреди 4 месеца редовно изпращах такива капки в Бг.
Ефектът им беше нулев, но упорствахме в/у плацебо ефекта долетял от Италия.

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 11:21 от 10¢'s cafè&lounge

# 5
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Инфо отпреди две седмици:колежка с малко бебе си купи ,въпреки ,4е масово я предупредихме да не о4аква 4удодейно спиране на коликите. Mr. Green На пазара капките ги има.Това с инжекциите ми зву4и като хиперналудни4аво оправдание от страна на 4овек,който си няма и елементарна представа за какво иде ре4. Naughty
Друг вид капки,който съм давала няколко пъти на дъЩеря ми пак за колики ( доста по_силни са ) са Алджинор,но като цяло спасение от коликите май няма. Tired

Общи условия

Активация на акаунт