Ослепителна усмивка

  • 8 759
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Ние на скоро си взехме с майка ми Pearl Drops вода за уста  Party на мен изобщо не ми хареса.... ooooh! все едно пия мастика  Sick и не я изплозвам... но пък майка ми е много доволна от нея и гледам че е преполовила шишето  Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 2 430
Два пъти в седмицата си правя гаргара с CORSODIL,срещу парадонтит и гингивит,доволна съм венците са ми здрави и слава на Бога на 28г(е утре на 28 Grinning) нямам нито кариеси,нито пломби или проблеми с венците

# 32
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ползвала съм Елудрил и Аквафреш, доволна съм. А това за хлорхексидин-а не го знаех. Confused

# 33
  • Мнения: 351
 LaughingГледам , че пишете само за води за уста , та реших да се намеся  Grinning
За ослепителна усмивка трябва преди всичко добър стоматолог /това в кръга на майтапа/ а иначе - правилно миене с четка и паста /има различни методи,пасти и четки/, правилен режим на хранене и приемане на ГЪЗирани напитки и сокове,почистване на междузъбното пространство с конци или ДЪРВЕНИ клечки /на това място се задържа най-много плака и кариесите остават незабелязани/. За водите - няма вещество с по-добър плакоинхибиращ ефект от хлорхексидина ....... и сега както обикновено идва, НО както пишете оцветява зъбите , променя вкуса в устата и създава условие за образуване на зъбен камък , затова е добре да се използва антитартарна паста за зъби.И да допълня , че различните води се използват при различни проблеми по един начин , а за профилактика по друг.
Лично аз редувам хлорхексидинови с билкови води за профилактика.

# 34
  • Мнения: 577
Добър ден-виждам,че и компетентни представители има в темичката.  bowuu Всичко хубаво но, ДоФторееее  Joy/шегувам се/ Да попитам вас и другите.....Някой използвал ли е пастата за зъби на LR-MicroSilver/с микро частици сребро  Wink немска е/?Рекламата е невероятна-унищожава вредните микроорганизми от устната кухина.Доказано действие.Дават я за париодонтит,теридонас.......дори   за зъбен камък.Няма консерванти,оцветители .......Струва скромните 16,77лв.-както и да е аз ще я намеря за около 11-12 лв.Но ми е интересно някой дали е ползвал тази паста и ако може и отзиви.

# 35
  • Мнения: 565
Аз се жабуря само с Листерин.

И аз с нея, но страшно силен и неприятен ми се струва вкуса й, едвам я издържа в устата си. А тя се смята за една от най-добрите и е с по-силно антибактериално действие, така че искам да свикна но не мога. Пробвах 3 различни вида на същата марка и пак така.  ooooh! Ти как я намираш? 
 
bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 577
Аз се жабуря само с Листерин.

И аз с нея, но страшно силен и неприятен ми се струва вкуса й, едвам я издържа в устата си. А тя се смята за една от най-добрите и е с по-силно антибактериално действие, така че искам да свикна но не мога. Пробвах 3 различни вида на същата марка и пак така.  ooooh! Ти как я намираш? 
 
bouquet

Аз си я разреждам с малко вода и така става по-приемлива. Иначе имам чувството, че ще ми изгори устата.

# 37
  • Мнения: 565
Зара ще пробвам по твоя начин.   Simple Smile  bouquet

# 38
  • Мнения: 183
Аз ползвам една розова пудра в плоска кутийка, като от крем. Как се казва обаче - не мога да кажа, защото надписа се е заличил отдавна. Но ми прави зъбките много белички. Аз съм страстен пушач обичащ кафе и разликата се вижда веднага. Има я в почти всички аптеки и не е скъпа в никакъв случай. Peace

# 39
  • Мнения: 3 830
Ползвам предимно Оралпротект. Понякога си взимам и Дентапротект, но доста ми горчи, та предпочитам първата.

Искам да пробвам със сребърна вода, но не знам как се използва, дали има нужда от разреждане... newsm78

# 40
  • Мнения: 3 830
Аз ползвам една розова пудра в плоска кутийка, като от крем. Как се казва обаче - не мога да кажа, защото надписа се е заличил отдавна. Но ми прави зъбките много белички. Аз съм страстен пушач обичащ кафе и разликата се вижда веднага. Има я в почти всички аптеки и не е скъпа в никакъв случай. Peace

Тази розова пудра може да ти съсипе зъбите. Никак не са полезни тези прахчета... Naughty

# 41
Искам да попитам дали някой е ползвал писалката за избелване на YOTUEL, защото нямам листовка вътре и не знам по колко пъти на ден да я ползвам, по колко да слагам и след това мога ли да приемам течности ?  newsm78

# 42
  • в провинцията
  • Мнения: 249
А колко често се жабурите с водите? Защото аз го правя по няколко пъти дневно, колкото пъти усетя, че вкусът в устата ми не ми харесва, обаче една приятелка твърди, че толкова често било вредно, максимумът бил 1-2 пъти дневно. Вярно ли е?

# 43
  • Мнения: 3 413
Корсодил използвах преди време,обаче не съм ползвала друга вода и нямам база за сравнение,за да кажа добър ли е или не Tired

# 44
  • Мнения: 493
Лакалут използвам и съм доволна. Peace

Общи условия

Активация на акаунт