С какво пръскате против хлебарки мравки и подобни гадини

  • 26 814
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Момичета кажете нещо ефикасно някоя отрова или нещо за пръскане имаме много хлебарки и мравки и от летящите мравки как да се отърва от тях.Надявам се че сте ме разбрали тематаа ако не е за тук моля модератора да я премести на правилното място  Flutter

# 1
  • Мнения: 1 103
Ами пробвай с Раид ние откакто сложихме ламинат навсякъде не съм видяла хлебарки .Имала съм тебешир за хлебарки (от аптеката) и от него съм доволна минат ли през него  и умират   Twisted Evil.

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 10:19 от sisil76

# 2
# 3
  • Мнения: 2 716
Имам някакъв турски препарат за 2 лева (1 и нещо).
Преди време с къщички на Райд (за по 7 едната) нищо не избихме.
Но нали знаеш, че хлебарките мутират. Сменяй препарата на 3-4 месеца  Peace

# 4
  • Germany
  • Мнения: 2 003
Фендона - купува се от селскостопанските аптеки.

# 5
  • Мнения: 425
Регент - пак от селскостопанските аптеки. Струва стотинки, но мори хлебарки, мравки и всякакви студенокръвни гадини. Имаше преди една тема и там една мама много подробно беше обяснила как действа.

# 6
# 7
  • Мнения: 11
Аз ползвах "Globol" и съм много доволна.Казвам ползвах, защото вече просто не ми се налага,а повярвай ми в нас имаше доста "материал" за трепане #2gunfireИ  най-хубавото е 4е гадините просто изчезнаха..нито ги намирам някъде измрели  в нас,нито ги гоня с Райд да ги парфюмирам Crazy  Laughing  Глобол-а се продава в нормалните аптеки и много евтин ( нещо от сорта на 5-6лв) Успех! Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 5 930
Ние викаме човек, който пръска. Миналия път ефектът държа около година, надявам се и този да продължи толкова! Simple Smile

# 9
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Ползвам фирма и вече не купувам такива препарати!
Ползвам такава фирма всяка година и срещу 25лв. се лишавам от присъствието на хлебарки, паяци, бълхи, мравки и всякакви подобни. Досега всъщност не съм имала каквото и да било нашествие, освен веднъж мравки, но и не чакам да дойдат. За мен това е най-добрият вариант  Peace

# 10
  • софия
  • Мнения: 2 140
Обръщаме се към фирма и ни решават проблема. PeaceИначе от тая гад няма спасение!

# 11
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Аз ползвах "Globol" и съм много доволна.Казвам ползвах, защото вече просто не ми се налага,а повярвай ми в нас имаше доста "материал" за трепане #2gunfireИ  най-хубавото е 4е гадините просто изчезнаха..нито ги намирам някъде измрели  в нас,нито ги гоня с Райд да ги парфюмирам Crazy  Laughing  Глобол-а се продава в нормалните аптеки и много евтин ( нещо от сорта на 5-6лв) Успех! Hug

абсолютно Peace това е препаратът. Единствения ,който изгони хлебарките вкъщи, достатъчно е един път в годината де се използва.

# 12
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Имаме нашествие на молци в кухнята? Какво може да ги привлича и как да ги изтребя?

# 13
  • Мнения: 1 632
Аз се гримирам и те бягат  hahaha
Та по темата и аз ползвам Райд.За молци  пак слагам Райд,но с лавандула.

# 14
  • Мнения: 7 091
Библиотеката на първа страница не е там за украса! В нея има много полезна информация, като например цял раздел за борба с вредителите и достатъчно теми за тези, които те интересуват:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263031.msg6367481#msg6367481

Общи условия

Активация на акаунт