Кървене от мъжкия полово орган по време на секс

  • 6 767
  • 5
  •   1
Отговори
сажелявам ако сам обаркала раздела, но .....
имам въпрос който много ме тормози - на какво се дължи кървенето от мъжкия полово орган по време на секс
благодаря предварително

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 12:34 от Reza

# 1
  • София
  • Мнения: 2 271
Объркала си раздела, заглавието ти е неразбираемо, има бутон за Проверка правопис, точно до този за публикуване на отговора....

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Чувала съм за такива случаи.Доколкото си спомням,не беше нещо много сериозно.Незнам доколко правилно ще го обясня,но имаше юздичка м-у пениса и кожичката,която понякога е по-къса и при триенето опюва и се получава кървене.Моля по-запознатите да ме поправят ако съм неточна.

# 3
  • Мнения: 518
Нямам представа, но за това пък има доктори, те знаят по-добре! Вярно е, че мъжете не обичат да ходят по доктори, особено когато става дума за половата система, но понякога се налага. Съветът ми е да идете на доктор, там ще ви кажат каква е причината и как може да се оправят нещата. newsm10

# 4
  • Варна
  • Мнения: 258
На приятеля ми му се появи същия проблем и то след няколко годишен полов живот без никакви проблеми  newsm78 проблема се оказа по къса юздичка между пениса и кожичката която се беше цепнала. Съвета ми е посещение при уролог, може да се наложи лека козметична операциика.

# 5
  • Мнения: 931
Нямам представа, но за това пък има доктори, те знаят по-добре! Вярно е, че мъжете не обичат да ходят по доктори, особено когато става дума за половата система, но понякога се налага. Съветът ми е да идете на доктор, там ще ви кажат каква е причината и как може да се оправят нещата. newsm10

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт