Снимка на тест за бременност - чакаме ли бебе?

  • 16 992
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,

Снимката е на теста Surecheck, който направихме вчера,
едната чертичка е много бледа.



На сайта на производителя пише:
Въпрос: искам да попитам какво означава ако едната линийка е червена а другата е съвсем леко розова
Отговор: Две чертички, отчетени след очакваната дата на цикъла, означават положителен резултат, т.е. наличие на бременност.
http://www.surecheck.info/vaprosi.php

Моля, дайте вашето мнение, чакаме ли бебе Simple Smile
Благодаря

# 1
  • Мнения: 2 270
Честито!  bouquet
Бледа втора черта, но я има! Peace
Направи тест след два дни отново!
На кой ден от МЦ го прави? Имаш ли закъснение?

# 2
  • Мнения: 611
Чакате , чакате  Mr. Green
Честито   bouquet
Моята беше дори и по-бледа  Heart Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 586
Чакате - честито   bouquet !

Моята също беше по-бледа...

# 4
  • Мнения: 2 309
Чакате!

# 5
  • Мнения: 307
И питаш  Mr. Green
Чакате, чакате!  Grinning
Честито и лека бременост!  bouquet

# 6
  • Мнения: 26
Честито! Леки и безпроблемни 9 месеца.

# 7
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Чакате и още как Hug
Честито Party
Лека и безпроблемна бременност  bouquet

# 8
  • Мнения: 22
Честито и леко бременеене!!!

# 9
  • Мнения: 3 675
да, това е + тест.честито.  bouquetлека и безпроблемна. Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 3 621
честито и от мене
ако след няколко дена направиш още един тест ще видиш че и втората чертичка вече е доста по-наситена
лека бременност

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
вЪПРОСЪТ ТИ Е КАТО ДА РАЗВЕЕШ ЧЕРВЕН ПЛАТ ПРЕД ОЧИТЕ НА БИК.
Бременна си. Честито.

# 12
  • Мнения: 1 243
Честито  bouquet

# 13
  • Мнения: 444
Честито мила   bouquet , страхотно е  Crazy лека и безпроблемна ти желая  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 668
със сигурност чакате след около 9 месеца едно бебче  bouquetЧЕСТИТО на бъдещата мама и гордият татко!!!!

# 15
  • Мнения: 1 715

4естито!!!!  bouquet

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 14:15 от Хера

# 16
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Честито и лека бременност!  bouquet

# 17
  • Мнения: 611
Само да попитам от чисто любопитство  Sunglasses Колко отговора чакаш да събереш , че да се включиш , виждам , че четеш , а нищо не пишеш Mr. Green
Не се заяждам , само питам Wink

# 18
ЧАКАТЕ,ЧЕСТИТО! smile3521Лека и успешна бременност!!! Hug

# 19
  • Мнения: 3
Благодаря на всички за окуражителните и положителни отговори Simple Smile
От все сърце се надявам теста да е положителен и утре сутринта ще го повторим Simple Smile
а сега трябва пак да се работи  Sad

# 20
  • Мнения: 3
Здравейте и благодаря за отговорите и пожеланията Simple Smile
Сега сме още по-сигурни, че тестът е положителен

Hriska-piska - всъщност, аз съм бъдещия татко и
просто исках първо бъдещата мама да види отговорите, преди да благодарим Simple Smile

# 21
  • Мнения: 444
Здравейте и благодаря за отговорите и пожеланията Simple Smile
Сега сме още по-сигурни, че тестът е положителен

Hriska-piska - всъщност, аз съм бъдещия татко и
просто исках първо бъдещата мама да види отговорите, преди да благодарим Simple Smile

Много сладка постъпка  Hug

# 22
  • Мнения: 1 085
Честито и от мен.100% си бременна.Лека бременност.  bouquet

# 23
  • Мнения: 611
Здравейте и благодаря за отговорите и пожеланията Simple Smile
Сега сме още по-сигурни, че тестът е положителен

Hriska-piska - всъщност, аз съм бъдещия татко и
просто исках първо бъдещата мама да види отговорите, преди да благодарим Simple Smile

Проблем няма , аз просто попитах , дано сте ме разбрали правилно Hug
А ти си един страхотен бъдещ татко , да знаеш Hug

# 24
  • Мнения: 395
Честито ddt  Grinning
Снощи и моя тест изглеждаше по същия начин. Май ще си правим компания в съседния подфорум на отчетени Simple Smile
Успех и лека бременност   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 539
Честито   bouquet

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Честито! ще си перфектен баща smile3525 и аз бих искала един ден мъжа ми да направи нещо подобно за мен Blush

# 27
  • Мнения: 1 247
Честито   bouquet

# 28
  • Мнения: 674
Честито  bouquet
Наистина ще си страхотен татко Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 6 302
Браво, страхотен татко ще си, да знаеш! Честито и от мен на теб и бъдещата мама. Лека бременност й пожелавам

# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Честито и на двама ви   bouquet Леко бременеене  Wink

# 31
  • Мнения: 121
Честито     bouquet

# 32
  • Мнения: 60
ЧЕСТИТО и от мен   bouquet. 100% си е + тест.
Лека бременност.

# 33
  • Мнения: 591
Честито и от мен Simple Smile   bouquet и лека бременност

# 34
  • Мнения: 164
Честито и от мен  bouquet

# 35
Дали съм бременна? ето снимка на теста правен е на 9 ден след овулация.     http://picasaweb.google.bg/elena.yamen/DenisIPriqteli?authkey=Gv … 13678662647821186   и    http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11084355

# 36
  • Мнения: 609
ето на това се казва ТАТКО!!
Дай Боже повече такива мъже!

# 37
  • Мнения: 257
vba,мисля че е положителен теста.За всеки случай си направи още един след 1-2 дни Hug

# 38
  • Мнения: 802
И на мен на положителен ми прилича, но наистина още един направи, само изчакай закъснението си на МЦ. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 93
И моята втора чертичка беше такава бледа... има бебе!  bouquet
Честитоооооо   bouquet

# 40
  • Мнения: 90
Много ви благодаря за отговорите,одеве нещо не можах да си вляза в профила затова писах като гост Embarassed много се надявам да съм бременна и този път всичко да е наред тъй като имам 3 неуспешни бременности и една успешна.притеснява ме това че е твърде рано  Thinking теста го направих защото ми беше останал от последната неуспешна бременност и ме човъркаше нещо да го направя.Ох незнам дано всичко е наред този път.

# 41
  • Мнения: 3 695
честито  Hug

# 42
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
Честито и леки 9 месеца   bouquet


Дениса  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 43
  • Мнения: 257
Честито Дениса!Надявам се всичко да е наред! Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 1 763
Честито, Дениса! Може би е рано и затова чертичката е бледа. Успех този път и пухкаво сладко бебче на финала!

# 45
  • София
  • Мнения: 406
Тихичко Честито.  bouquetИ аз смятам,че теста е положителен,но изчакай десет дни закъснение и тогава на лекар.Стискам палци всичко този път да е наред. Hug

# 46
  • Мнения: 568
Много ви благодаря за отговорите,одеве нещо не можах да си вляза в профила затова писах като гост Embarassed много се надявам да съм бременна и този път всичко да е наред тъй като имам 3 неуспешни бременности и една успешна.притеснява ме това че е твърде рано  Thinking теста го направих защото ми беше останал от последната неуспешна бременност и ме човъркаше нещо да го направя.Ох незнам дано всичко е наред този път.

Дениса, честито!   bouquet Тестът е положителен, а това че тестовата линия е толкова бледа да не те притеснява  Naughty Просто раничко си го направила теста и нивата на ЧХГ все още не са много високи. Изчакай 48 часа и повтори теста и ще видиш по-ярка линия. Поне при мен беше така! 

Леко бременеене и никакви черни мисли! Този път всичко ще бъде наред!  Hug

# 47
  • Мнения: 9
И от мен едно ЧЕСТИТО!  baloni    Grinning  
Лека бременост!

# 48
  • Мнения: 1 132
Моя тест преди 3 години (еех кога минаха) изглеждаше по същия начин и сега резултата е на 2.2 год.  Heart Eyes Честито и лека бременеене!  Hug

# 49
  • Мнения: 2 013
Чакате , чакате  Mr. Green
Честито   bouquet
Моята беше дори и по-бледа  Heart Eyes


И по тънка!
Честито!   bouquet

# 50
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 #Crazy - Снимка на тест за бременност - чакаме ли бебе?
« Четвъртък, 15 Май 2008, 12:36 »

Четете бе хора, тази тема е на 1г. ooooh!

# 51
  • Мнения: 568
#Crazy - Снимка на тест за бременност - чакаме ли бебе?
« Четвъртък, 15 Май 2008, 12:36 »

Четете бе хора, тази тема е на 1г. ooooh!

Ти чети!!!!  ooooh! ooooh! ooooh!
Темата е от 15-ти май 2008-ма, а ние отговаряме и честитим на пост в нея от вчера 16-ти март 2009-та....

Не сме толкова тъпи, и ние гледаме датите  Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 257
#Crazy - Снимка на тест за бременност - чакаме ли бебе?
« Четвъртък, 15 Май 2008, 12:36 »

Четете бе хора, тази тема е на 1г. ooooh!

Ти чети!!!!  ooooh! ooooh! ooooh!
Темата е от 15-ти май 2008-ма, а ние отговаряме и честитим на пост в нея от вчера 16-ти март 2009-та....

Не сме толкова тъпи, и ние гледаме датите  Crossing Arms
Браво desitalee,развесели ме!Точно така! Joy Joy Joy

# 53
# 54
  • Мнения: 90
Здравейте отново днес пак направих тест и доста по бледа чертичката от вчерашния  Shocked незнам какво става и кой от двата е верен,остава ми надеждата ще изчакам няколко дни и ще видим.Благодаря на всички за отговорите Hug Hug Hug

# 55
  • Мнения: 257
Рано сутринта ли прави теста днес?Да не си пила течности преди това?Или теста е на друга марка и оцветяването да е по-различно.

# 56
  • Мнения: 609
Деница и аз съм така, даже писах в др тема. ще си чакаме заедно развръзката.
На мен, само че май, май ми е все едно - хем го искам хем не толкова, така че каквото сабя покаже - ще го приема и в двата случая.
Стискам палци за теб

# 57
  • Мнения: 568
Здравейте отново днес пак направих тест и доста по бледа чертичката от вчерашния  Shocked незнам какво става и кой от двата е верен,остава ми надеждата ще изчакам няколко дни и ще видим.Благодаря на всички за отговорите Hug Hug Hug

Хм  Thinking, а марката същата ли беше като вчерашната? С първата сутрешна урина ли го направи?

Не се шашкай предварително за глупости и не се вкарвай във филми!!!  Naughty

За по-сигурно и за да не се притесняваш, вземи направи един кръвен тест днес и при нужда повтори вдругиден...  Flutter

# 58
  • Мнения: 609
Аз да ви кажа вече се побърках тотално с тея марки и модели и незнам какво още. сега като си правя сравнителен анализ на чертичките, всъщност са почти с еднакъв интензитет - днешната и тази от преди 2 дни. не е ли редно днешната да е доста по - тъмна? #Crazy
офффффффффффф, ама и аз съм изперкала вече...............

# 59
  • Мнения: 90
Ох ужас.Тестовете са една марка-шуърчек.Абе каквото сабя покаже няма да се тормозя и без това нищо не зависи от мен.Иска ми се да направя кръвен но съм с 5лв.в джоба Embarassedзатова кротко ще си чакам.etiiordanova късмет стискам палци за теб. Hug Hug Hug

# 60
  • Мнения: 609
Деница, на теб кой ден заснение  ти е?

# 61
  • Мнения: 38
По-нагоре в темата видях, че съветвате ако 2-те чертички са с различни цветове, след няколко дни пак да се направи теста. Аз го направих след няколко дни и цветовете си бяха пак същите като при първия тест. А цветовете ми са едно към едно като на 1-вата снимка (на автора на темата).

# 62
  • Мнения: 257
Brittany,най-вероятно си бременна,за което ти честитя!
Но ако искаш да си по-сигурна си направи още един тест след 2 дни!Успех!!

# 63
  • Мнения: 568
Британи, честито! Щом са две чертите, независимо от интензитета, значи има бебе   bouquet Колкото до това, че след два дена втората черта не е била по-наситена... по-горе вече съм писала - не се вкарвай излишно във филми! Ако толкова се притесняваш, направи си и кръвен тест за бременност или повтори уринарния след още два дена!

# 64
  • Мнения: 3 294
Brittany ако искаш да си сигурна , най-добре пусни кръвен тест . Там няма две мнения  Peace

# 65
  • Мнения: 38
Ами аз по принцип вчера ходих на гинеколог, но ме върнаха понеже нямало още 8-10 дни откакто ми закъснява и другата седмица в поинеделник си презаписах часа. Тогава ще стане ясно. Но и аз мисля, че резултата е положителен и както каза desitalee няма да се вкарвам във излишни филми, аз и без това в такъв филм влязах след първия тест.  ooooh!

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Британи,положителен ми изглежда.Честито!Стискам палци за понеделник.

# 67
  • Мнения: 90
Деница, на теб кой ден заснение  ти е?
Ами там е работата че още не ми е закъснял цикъла. трябва да ми дойде в петък.Точно това ме изуми че показа толкова рано,но това беше вчера днешния е с по-бледа черта едва забележима направо много странна работа,но ще видим какво ще стане.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 763
Дени, стига хаби тестове. Успокой се, изчакай една седмица и тогава направи пак. Успех ти желая Hug

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Момичета,стискам Ви палци и чакам новини от  Вас!

# 70
  • Bulgaria
  • Мнения: 369
Дени, стига хаби тестове. Успокой се, изчакай една седмица и тогава направи пак. Успех ти желая Hug
Напълно съм съгласна, изчакай малко и тогава пак Peace

# 71
  • Мнения: 90
Включвам се да кажа че цикълът ми дойде Sad но нов месец нов късмет.Успех на всички

# 72
  • София
  • Мнения: 1 763
съжалявам, Дениса Hug Пожелавам средващия месец да е твоя!

# 73
  • Мнения: 591
важното е да не падаш духом  Peace наистина нов месец нов късмет...пожелавам ти го от цялото си сърце  Hug

# 74
  • Мнения: 38
Момичета, аз ходих на лекар вчера, гледа ме на видеозон и тя ми подвърди, че съм бременна. Simple Smile В 3-тата седмица и няколко дни ми каза.  newsm03 newsm68 newsm44

# 75
  • Мнения: 3 695
Момичета, аз ходих на лекар вчера, гледа ме на видеозон и тя ми подвърди, че съм бременна. Simple Smile В 3-тата седмица и няколко дни ми каза.  newsm03 newsm68 newsm44
ето това е страхотна новина  Party честито и лека бременност ти желая  Hug

# 76
  • Мнения: 3 294
Brittany честито , лека и безпроблемна  Peace

# 77
  • Мнения: 257
Brittany честито!  bouquet Чакаме те в темата на ноемврийките!Или ти си за декемврийки май?!

# 78
  • Мнения: 90
Brittany честито желая ти леки и безпроблемни девет месеца. Hug Hug Hug Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 406
Brittany,браво,Честито  bouquetЛека и безпроблемна бремнност

# 80
  • София
  • Мнения: 1 763
Brittany честито  bouquet

# 81
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Поздравления, Brittany, след тези хубави емоции с теста сега и щастливата новина!

# 82
  • Мнения: 38
Благодаря на всички наистина сте много мили  Hug Ами незнам точно за термина, лекарката нищо не ми каза, но аз бях правила от тези калкулатори в интернет, и ми излезе на 22-ри ноември. Simple Smile

# 83
  • Мнения: 591
честито   bouquet прекрасно е чувството Simple Smile желая ти да лека и прекрасна бременност  Hug

# 84
  • София
  • Мнения: 119
Ха честито и лека бременност и след 9 месеца да гушнеш най- сладкото бебче.  bouquet

# 85
  • Мнения: 3 092
Лека и прекрасна бременност и от мен !   bouquet

# 86
  • Мнения: 94
честитоо ,момичета!лека и безпроблемна бременност.Живи  и здравички Simple Smile

# 87
 newsm10  браво!!!  smile3508 нацелили сте право в целта!!! Бременна си и о6те как!!!  smile3501
smile3515 

Лека  и красива бременност ти желая!!!

Общи условия

Активация на акаунт