Знаете ли нещо за Escpumizan

  • 2 220
  • 12
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 38
накой знае ли нещо за капки за колики Escpumizan. Педиатърката ни ми ги препоръча, но аз не сам чувала нищо за тях.

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
най-обикновени капки уж  против колики като Sab Simplex.

# 2
  • Мнения: 5 500
Против колики, ама на нас не ни помогнаха Sign Exclamation

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 38
Значи със същата сила мога да си ползвам Sab Simplex. А по колко пъти на ден се дават?

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: sv_bobo
Значи със същата сила мога да си ползвам Sab Simplex. А по колко пъти на ден се дават?


ами трябва да забележиш кога бебето има колики, те обикновено са по едно и също време на деня, и недей да прекаляваш и с тях и да ги даваш постоянно, защото нямат особен ефект, по-скоро психологически действат на майката, че прави нещо за бебето да му е по-добре, отколкото да има реален ефект. Да, можеш да си ползваш Саб без проблем.
На нас Саб не ни помогна, просто си ги изживяхме коликите, после зъбките и така.....това са нормални неща, които се изживяват с времето, лекарствата не помагат особено.

Успех!!! Grinning

# 5
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
На нас Саб не ни помогна но Еспумизана действаше. Не помня как се даваха , но в опаковката има упътване

# 6
  • Мнения: 463
Еспумизан ни помогна много.Изобщо нямам кошмарни спомени от коликите. Има описание как да го даваш, само трябва да знаеш, че се дава при нужда, а не по 5 пъти дневно.Обикновено коликите са по едно и също време/приблизително/ и капките се дават преди да започнат страданията. Леки нощи!

# 7
  • Мнения: 172
На моето момиченце само еспумизан и помагаше когато беше в кошмарния период на коликите.Много съм доволна.

# 8
  • Мнения: 1 512
Аз отначало давах Саб симплекс,обаче имах чувството,че коликите се засилваха и въобще не помагаха тия капки.После минахме на Еспумизан,много съм доволна,Шушето се успокои и си спинка нощем Simple Smile

# 9
  • Мнения: 3 478
нашият педиатър каза , че прекаляването със капките запичало, поради там някоя си съставка, не запомних, но и друг лекар ми го е казвал

# 10
Da, kapkite se kazvat Espumizan L  isa nai-novite kapki protiv koliki pri bebeta, malki deca i vyzrastni. Tova, koeto znaia poveche za tiah, e che sa nai-nova razrabotka v tazi oblast, nemski sa i sa dosta efikasni. Kogato zapochnaha kolikite na dyshteria mi, probvahme Sub simplex, sled tova niakakvi drugi, nakraia kupihme Espumizan - i efekta pri nas be porazitelen. te naistina deistvat dobre, a i imat priaten aromat na banan, koeto se haresva ot bebetata!!! Uspeh! Grinning

# 11
  • Мнения: 1 770
аз давам еспумизан, когато коликите се засилят, за да не давам всеки пък когато се присвие и попръцне. освен това не знам по кое време му идват колики, защото са по различно време и не всеки ден... та затова изчаквам и когато видя че са зачестили и че са по-силни, му давам по 15ина капки. и засега винаги е имало ефект - веднага се успокоява и си заспива човечето.

# 12
На мен ми казаха пак че тези капки разхлабвали Grinning

Общи условия

Активация на акаунт