Пускали ли сте анонимни теми?

  • 2 929
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 46 490
Да.
И двете вече са минало - едната беше за кола, която крадяха пред блока ми, а втората за моя приятелка, която се държеше странно ...

# 46
  • по света
  • Мнения: 1 587
Не,не ми се е случвало.

# 47
# 48
  • Мнения: 2 386
Не съм, но съм споделяла доста лични неща със стария си юзърнейм, който никой не помни.  Mr. Green
Освен това знам, че за модераторите е видно кой пуска анонимките, следователно далеч не са ефективни за стари потребители.

# 49
  • Мнения: 6 029
Не.
Пускала съм тема неанонимка в ДИС. Като на Жози същата  Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз пък имам един страничен въпрос-пак в духа на анонимността...Защо има скрити потребители и от кого се крият?Кого интересува дали Пешо и Гица гледат темата за руския народ  да речем, и като ги видят там това отразява ли се на форумското им реноме?


Ами, ако е видно, че висиш на клона на тази тема по 9 часа от общо 12, прекарани във форума и злобно кълвеш някой русофоб, аз лично ще си направя някои не-важни изводи.

По темата: да. Беше сериозно, щото бях наточила сатъра за мъжо и трябваше да разбера как да го фрасна най-виртуозно, та запитах при родителите, отглеждащи децата си сами....

# 51
  • Мнения: 1 008
Не.
Аз тук съм достатъчно анонимна.
Името ми е много далече от azsa.
Не съм известна. Не познавам лично хора, които да пишат тук.

# 52
  • Мнения: 179
Не.
Аз тук съм достатъчно анонимна.
Името ми е много далече от azsa.
Не съм известна. Не познавам лично хора, които да пишат тук.

 Аз също. Peace

# 53
  • Мнения: 419
Не съм пускала още тема. Сефтето ми предстои  Flutter. Божа работа е дали ще е анонимна  Thinking.

ps: световно неизвестна съм (в този форум, де)

# 54
  • Мнения: 4 651
Не.
Аз тук съм достатъчно анонимна.
Името ми е много далече от azsa.
Не съм известна. Не познавам лично хора, които да пишат тук.

Абе то така, но аз без да прекарвам безумно много време в четене на форума случайно "разконспирирах" две мои познати, едната даже доста близка. Не по снимки, ако познаваш добре някой е лесно да вържеш две и две.И двете не са споменавали, че пишат тук. Предполагам, че една от причините е, че желаят да запазят анонимността си. Тяхна си работа, не им чета публикациите, не съм казала: ааа ти пишеш ли еди къде си.

Та анонимността е трудно постижима, както казах преди.

От модератори не се притеснявам аз. Считам риска да ме "разнесат" нейде равен на този лекаря да ми заяви на всеослушание, че имам цирей на д-то /примерно  Mr. Green/. Има шанс и да греша, но щом пиша тук, значи съм решила да го поема.

# 55
  • Мнения: 2 353
  Не съм, но само защото нямам време. Само да изляза отпуска ще видите вие мухахахах

# 56
# 57
  • Мнения: 3 405
Интересът ми е продиктуван единствено от нищоправене.

Да не седнеш сега да обработиш резулатите от анкетата и да ги анализираш  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 35 951
да, веднъж  bowuu
но после разказах на толкова много хора, че на анонимността й се *** мамата  hahaha

# 59
  • Мнения: 1 897
Не.
Аз тук съм достатъчно анонимна.
Не съм известна. Не познавам лично хора, които да пишат тук.
И аз така.
И като гост не пиша също.
Нищо от това, което съм написала или споделила не ме притеснява в случай,че бъда 'разкрита'. Wink

Общи условия

Активация на акаунт