Ампутирана романтика. Търся донор.

  • 2 574
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 388

Може ли инфо къде да го видя, моля?
Много ми се отдават такива работи, а пък и с романтиката говорим на различни езици.
Ще потърся линк и ще ти го пусна.
Според мен имаше нещо объркана в приложената схема, защото не съм с две леви. Simple Smile

Знам си аз, че го пазя във "favorites".  Simple Smile
Само ще те замоля, ако случайно ти допадне и решиш да го направиш, а на всичкото отгоре се и справиш със задачата да ми подскажеш как става. Не съм се отказала, а и тази година имаме май юбилей.
http://www.lyubovni-pisma.com/index.php?cat_id=7&subaction=s … 7&cnshow=news

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 17:33 от palavata_monahinq

# 16
  • Мнения: 189

Може ли инфо къде да го видя, моля?
Много ми се отдават такива работи, а пък и с романтиката говорим на различни езици.
Ще потърся линк и ще ти го пусна.
Според мен имаше нещо объркана в приложената схема, защото не съм с две леви. Simple Smile

  bouquet Моите и двете са леви, да ти кажа, за много работи, но не знам защо работят в синхрон в такива неща.

# 17
  • Мнения: 2 388
Загледай линка тъй да се каже. Laughing

# 18
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Има едни ядящи се бикини ама по секс шоповете . . .

Тия бикини ме заинтригуваха! Малко повече инфо, та като се   tiptoe до сексшопа, да не падна резил, като питам ...  Embarassed

# 19
  • Мнения: 2 388
Има едни ядящи се бикини ама по секс шоповете . . .

Тия бикини ме заинтригуваха! Малко повече инфо, та като се   tiptoe до сексшопа, да не падна резил, като питам ...  Embarassed
Позагледай в онлайн секс-шоповете. Аз не гледам, не мога да ти дам инфо. Laughing Само те насочвам Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 954
Днес на панаира /Пловдив/ видях едни шоколадови бонбони "Кама сутра"-правоъгълни блокчета от бял и черен шоколад -еми, видя ми се  тъпо , ама сега като се замисля е идейка /зависи от човека , все пак/. Фирмата е българска , но не си направих труда да видя коя е

# 21
  • varna
  • Мнения: 676
Романтично е да подариш звезда с името на любимия човек,но като проверих колко струва,желанието ми се изпари.Много пара,много нещо.А нема нужда!!!

# 22
според мен романтично би било да спретнеш една гастрономична вечеря (по-завързани блюда), за да изненадаш любимия - нали любовта на мъжа минава през стомаха  Laughing ако е съпътствана с любима музика, свещи и аромати...е, мисля, че ефекта ще е пълен.

# 23
  • Мнения: 199
Да наистина зависи от какво се впечатлява любимия ти, но ето няколко предложения,които лично съм пробвала:
- опитай се да измислиш стих за него(вашата любов) и го напиши върху собственоръчно изрязано от теб сърце или нарисувана картичка(аз напр. на такива картички рисувам напр. нас вдамата как сме се прегърнали или как вървим ръка за ръка, е, рисувам просто момиченце и момченце пък то е есно, че сме ние Grinning)
- напиши нещо от сорта- "Ти намери сърцето ми- подарявам ти цялата си любов" пак на сърце и го сложи в няколко кутии една в друга да има да си разопакова- Гарантирам ти, че накрая ефекта е доста силен
- намери накъде по магазините за сувенири някакви две обичащи се същества( мишки,кучета,хора) няма значение въпроса е да са сладки и им окачи по една табелка с вашите имена
Това за дребните бръмбъзлъци, а ако имаш възможност организирай романтичен уикенд на някое хубаво местенце Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 397
 Наистина ли мислите, че мъжете се впечатляват толкова от сладникави стихчета и Валентинки? Май Кама-сутрата ще свърши по- добра работа, на Софкао са.

# 25
  • Мнения: 4 651
Изкара ми акъла бре жена: прочетох "Ампутирана ръка. Търся донор."  Shocked
Иначе не знам, за мъж ми идеалната романтична вечер е да го оставя на спокойствие пред ТВ/компа  newsm78.

# 26
  • Мнения: 7 640
Днес на панаира /Пловдив/ видях едни шоколадови бонбони "Кама сутра"-правоъгълни блокчета от бял и черен шоколад -еми, видя ми се  тъпо , ама сега като се замисля е идейка /зависи от човека , все пак/. Фирмата е българска , но не си направих труда да видя коя е
виждала съм ги в магазини Европа.

# 27
  • Мнения: 2 386
Диск с любима музика.
Диск с ритничетата на бебето.
Диск с ваше клипче..  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 220
нас романтиката мноо мноо ни нъ интирисувъ...

виж друго си е една спретната вечеря / може и без свещи  Mr. Green / както казва smurfietkata ....  а ако има и студена бира....

п.п. проза, проза, проза и пак проза....

# 29
Това с храната - купи пастички, сервирай ги обезателно без виличка, после си почиствайте взаимно пръстите, може и с уста. Само дето не знам как ще му се отрази, той човекът и без това е на диета както описваш...

Абе идете на разходка на полянка, на тревичка, постелете одеало, може и шезлонг за замъкнете, ударете го на мързел, може и цветенца да побереш малко.

Общи условия

Активация на акаунт