Каква е разликата между "мъжа на живота ти&

  • 4 643
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 176
Мъжът на живота ми е различно от любовта на живота ми. Първият няма как да ме разочарова.

# 76
  • Мнения: 183
"Любовта на живота ти" за вас?  Задавам този въпрос защото в едно интервю на Адриана Тюркмен -жената на убития Филип Найденов –Фатих казва следното: "Защото Фатих не е любовта на живота ми, но определено е мъжът на живота ми." Следователно я питат каква е разликата, а тя отговаря:" Ами разликата е, че човек може да се влюби безумно, но тази любов да не е силата, която да поведе живота му в определена посока. Можеш да се влюбиш в слаб човек, в човек, който те наранява. Докато Фатих беше фактор, който определяше живота ми. Не съм срещала друг като него. "

    Вие съгласни ли сте с казаното? Също как ще определите човека до вас без значение дали е съпруг или живеете без брак!
а къде мога да прочета това интервю newsm78

# 77
# 78
  • Мнения: 2 448
"Мъжа на живота ми" е съпруга ми по простата причина , че след толкова много години заедно, няма как да не е фактор в живота ми и то повече от всеки друг мъж. За хубаво или лошо, така си е. Като споделяш ежедневието си с някой, дори без да искаш се променяш донякъде и под влиянието на този човек.
А любовта на живота ми още не е станала мъж - малък е на 4 години.  Grinning

# 79
  • Мнения: 806
Темата е малко двусмислена.
Любовта расте или умира.  Тук не става въпрос за женитба по сметка обаче.  Мисля, че тя бърка любовта с влюбването.  Странно казано.

# 80
  • Мнения: 1 447
Ами мъжа на живота ти, е този, с който живееш и си създал семейство. А любовта на живота ти... ехе... може да бъде всеки друг... след години съвместно съжителство с мъжа на живота и въобще Rolling Eyes. Битът убива любовта #Cussing out. За това хората са измислили призката: "Мир в къщи - любов навън".
Това ми хареса. newsm10

# 81
  • Мнения: 743
Единия спи до мен, а другия до жена си. Whistling

# 82
  • Мнения: 3 268
Единия спи до мен, а другия до жена си. Whistling
Хах,това звучи забавно! Laughing

# 83
  • Мнения: 2 478
"Мъжа на живота ми" е съпруга ми по простата причина , че след толкова много години заедно, няма как да не е фактор в живота ми и то повече от всеки друг мъж. За хубаво или лошо, така си е. Като споделяш ежедневието си с някой, дори без да искаш се променяш донякъде и под влиянието на този човек.


Абсолютно важи и за мен.
А дали е "любовта на живота ми" незнам ooooh!
Ще поживеем,ще видим....

# 84
  • Мнения: 649
Единия спи до мен, а другия до жена си. Whistling
Хах,това звучи забавно! Laughing

Да, ама и гадно!
"Мъжа на живота ми" е съпруга ми по простата причина , че след толкова много години заедно, няма как да не е фактор в живота ми и то повече от всеки друг мъж. За хубаво или лошо, така си е. Като споделяш ежедневието си с някой, дори без да искаш се променяш донякъде и под влиянието на този човек.


Абсолютно важи и за мен.
А дали е "любовта на живота ми" незнам ooooh!
Ще поживеем,ще видим....

Вярно е, но зависи в какво посока те променя, може да не е добрата!

# 85
  • Мнения: 2 448



"Мъжа на живота ми" е съпруга ми по простата причина , че след толкова много години заедно, няма как да не е фактор в живота ми и то повече от всеки друг мъж. За хубаво или лошо, така си е. Като споделяш ежедневието си с някой, дори без да искаш се променяш донякъде и под влиянието на този човек.




Вярно е, но зависи в какво посока те променя, може да не е добрата!
[/quote]

Ами не винаги е в добрата.  ooooh! Просто няма как да избягаш от влиянието на някой, с когото живееш повече от 15 години в моя случай, за добро и за лошо.

# 86
  • Мнения: 39
Аз винаги съм искала да съм с хубав,умен и що годе състоятелен мъж.Искаше ми се да бъде и най-добрият ми приятел,т.е да си споделяме тайни,да имаме за какво да се смеем,да има и за какво да спорим....Мисля,че след няколко неуспешни връзки и един провален брак,най-после се намерихме с моя блян.На света няма идеални хора и когато го проумеем е по-лесно да разбираме останалите.Бих се радвала ако и вие сте от хората,като мен Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт