Бременна и на море

  • 8 128
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 524
Освен от слънцето се пази и от по-големи вълни.
Приятна почивка.

# 16
  • Мнения: 135
бях в осмия месец #Crazy повечко безалкохолни коктейлчета и на сянчица ти препоръчвам.приятна почивка
 ooooh!като се сетя само колко щура бях като бременна,а сега толкоз ми е кротичко бебето Grinning

# 17
  • Мнения: 2 159
хаха и аз бях много щура като бременна и елате да видите моя звяр ooooh!
по темата - бях началото на 6-тия месец, чак 7-ми ме достраша Confused
изкарах страхотно, това ми беше най-хубавото море Peace обиколихме цялото северно черноморие Simple Smile
катерих се по стълбите на двореца в балчик, по нос калиакра, скалите край тюленово, изобщо луда работа, но се чувствах супер Simple Smile
единствено бягах от слънцето, ходех сутрин и следобяда
във водата влизах няколко пъти, беше ми много гот Laughing
весело изкарване Peace

# 18
  • Мнения: 3 478
Сяхка, вода и лосион и нямаш грижи. Аз миналото лято така изкарах.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Стига да се чувстваш добре не е проблем.На мен не ми понасяше и двата пъти.С едната бременност бях като тебе в по-големи месеци.А с другата в малки месеци и пак не ми понасяше. Peace

# 20
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Мога да ти пожелая само приятна почивка.  grinning039.
Аз бях бременна в 6-я месец и да си кажа честно по приятна
почивка не съм си изкарвала(дори  плувах). Стига да се пазиш
от големите жеги и да пиеш много течности

# 21
  • Мнения: 1 671
Аз бях в 3 месец, не съм седяла на слънце, но не защото бях бременна, а защото не обичам да се пържа по принцип.  С малка биричка и на сянка винаги ми е било по-добре  Peace.
И аз първия път бях щура бременна, втория ми скършиха желанието да правя дивотии в 5 месец (прокървих на няколко пъти), ама пак не бях от най-кротките  Embarassed. Постижението ми е да обиколя половината атракции в Пратера - само надолу с главата не ми се гадеше  Laughing.
Приятна почивка, забавлявай се!

# 22
  • Мнения: 592
Единствено се сещам да внимаваш с излагането на слънце - повече мазане и повече сянка - за да не ти станат петна от бременноста.
да,споделям.И аз ходих през 2-та бременост на море и си прекарахме чудесно.

# 23
  • Мнения: 1 447
Повече сянка и прохладни места! И таткото да тича по малката, мама да си почива. Приятна почивка!  Grinning
Peaceприятна почивка и от мен

# 24
  • Мнения: 4 784
Ако на бащата може да се разчита, че ще тича след малката ще е супер. За теб хубава сянка и ако можеш избягвай влизането в морето, заради мръсотиите и гадориите, за да не си навлечеш нещо.
Аз ходих, когато бях бременна в 4-5 месец, но с непрекъснатото ми повръщане беше ад под небето.

# 25
  • Мнения: 266
Ходих на море в осмия месец два пъти, и в девети, един ден преди да родя (пътувахме си с колата от Шумен до Варна и обратно, още на същия ден след плажа) Sunglasses препичах си се, плувах в морето, забавлявах се много, а и хората по плажа също се забавляваха явно  Mr. Green все пак не се среща често тюленче на плажа, пък то и по монокини с огроооооомен корем.
Пътуванията не ми бяха проблемни изобщо, даже в седмия месец се хванахме една нощ с моя мъж и тръгнахме за София с колата, за да купим бебешката количка, която бяхме избрали  ooooh!

Мога да ти пожелая приятна почивка  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 959
Аз, на море ходих в малките месеци 3- 4 и с двете бременности.

Чувствах се отлично.
Под чадър.
С книжка в ръка.
Намазана, обилно с крем.
С чашка в ръка /сок, вода/ Wink
Наслаждаваща се, на морският бриз. Sunglasses

Приятно изкарване Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 428
Аз бях в 5 месец като ходих за първи път на море бременна  Sunglasses.Повече сянка и течности и няма проблем  Wink

# 28
  • Мнения: 681
И аз бях на море като бях в 6-я месец.Повечко на сянка стой,аз уж на сянка стоях,а се прибрах с доста тен  Crazy

# 29
  • Мнения: 676
През цялата си бременност ходих на плаж - избирай часовете между 8-11 и 16-19, стой под чадър,шапка и слънцезащитен крем с висок фактор задължително и май с това се изчерпват съветите.

Общи условия

Активация на акаунт