През ДЕКЕМВРИ ще покажем на света, най-красивите деца!

  • 10 996
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 957
Добро утро:)

Мъчи ме ужасно безсъние.По цял ден ми се спи, а вечер се събужда,въртя се и не мога да заспя...

# 16
  • Мнения: 516
Чаено момиче, при д-р Димитрова от Майчин дом ли си ходила на ФМ. Ще ми записват час при нея и много ме интересува дали е същата, която описваш.

# 17
  • Мнения: 39
Темата е супер!
Лек ден Ви пожелавам на всички

# 18
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 673
Добро утро и от мен момичета!
Вчера бях с ужасно главоболие и страхотен пулс 130, но като поспах вече всичко е ОК.
Добере дошли на новичките и леко бременеене! Hug

# 19
  • Мнения: 1
Привет и от мен и добре дошли на новите момичета!Много усмивки и хубави емоции ви желая!

# 20
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 673
Момичета искам да ви питам нещо дали сте чували за вреда от ваксина против тетанус.
Значи случката е такава. Няколко дни след оплождането ми биха такава и като ходих оня ден на лекар той ми каза, че не трябва да се бие каквато и да е ваксина, но за една такава не се прави аборт. Малко се притеснявам, но дано всичко е наред.
Вие чували ли сте нещо по въпроса?

# 21
  • Мнения: 2 149
latka, нещо съмнително откривам в думите ти за секса rotfImbo

Димитрова, да, мисля, че е същата. Как йбеше първото име да се сетя....
http://www.mcfemina.com/ Да, Виолета Димитрова, с чуплива коса, на средна възраст. Специално в центъра апарата знам, че е много добър.

За ваксина п/в тетанус не съм чувала, но виж, ако всичко се развива нормално, тогава не се ритеснявай излишно. На мен пък ми биха упойка за един зъб, а не сме знаели, че съм бременна.

# 22
  • Мнения: 23
момичета вие правилили сте си вече някакви изследвания-кръв,орина и т.н. аз в момента съм някъде 8 седмица и няколко дни и доки ми каза че още е рано за изследвания .на вас какво са ви казали по тоя въпрос

# 23
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 673
bambi25 на мен ми каза 11-12 седмица

# 24
  • Мнения: 2 957
Около 12-та г.с. се правят първите изследвания.Мен ме викат другата седмица за изследвания и регистрация.

# 25
  • Мнения: 616
Добро утро  Hug

Аз също не съм правила никакви изследвания до сега, само и занесох коя кръвна група съм защото я правих миналата година сега на 23-ти като отида тогава ще ги пусна предполагам.

Аз си правих два зъба през втория месец и предупредих зъболекарката, но тъй като не мога без упойка пак ми сложиха но ми обясни че тя не е опасна за бебето. За ваксината против тетанус не съм чувала нищо, но както казва Чаено момиче ако всичко се развива нормално не се тревожи  Hug

# 26
  • Мнения: 1
И на мен така док. ми каза-към 12 седмица да отида за регистрация и изследвания.А до тогава дано всичко е на ред.

# 27
  • Мнения: 166
аз си направих изследвания още като разбрах в 4-5 г.с.-пълна кръвна картина,урина,сифилис и още едно дето не го помня.А утре съм на изследвания за кръвна захар,кръвна група и утайка(макар че тая утайка май е излишна,ама щом доки казва)

# 28
  • Мнения: 23
благодаря ви момичета и  на мен доки така ми кза към 12 г.с.но аз се притеснявах .а за зъболекар аз имам еди спешен зъб но моя ъболекар ми каза да отида някъде след 3 месец .и че на мен също ми предстои ходене на зъболекар и упойка но не мися че е толкова вредно ,не се притеснявам .за тетанус незнам нищо но пи положение че до сега бебчо се развива нормално и всичко е ок няма място за притеснение .на моя позната в 6-7 месец и вадиха зъб -някакъв ужас ,но детето и  е живо и здраво  newsm10

# 29
  • Мнения: 196
Аз на първия преглед за установяване на бременност ходих в МЦ Фемина, не при д-р Димитрова, но за апратаурата по-конкретно да спомена, че наистина е много модерна и има всякаква. На една жена, която излезе преди мен и стоя близо 40 минути мисля, че за фетална морфология и още нещо й казаха 80лв.

Общи условия

Активация на акаунт