Дезодорант за 10 годишно дете???

  • 4 544
  • 17
  •   1
Отговори
  • под течащия покрив
  • Мнения: 97
    Имам син на десет години и от известно време усещам,че потта му е започнала да мирише.Затова го карам вечер ,след като си взе душ,да си слага дезодорант/слага от тези на баща му/.Но явно дезодоранта,който слага  не му понася,защото започнаха да му излизат пъпки под мишниците,които много го сърбят.
      Вие какво бихте ме посъветвали, какъв дезодорант да му взема без да му дразни кожата? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 410
Нивеа.

Не си посочила марката, която не му понася - ?

# 2
  • Мнения: 103
Rexona стик с алое.

# 3
  • София
  • Мнения: 461
И на мен ми се появи подобен проблем в гимназията. Просто от някои марки дезодоранти страшно се обривам, сърби, щипе, ужас Close Просто трябва да смените марката и да пробвате кое как ще му влияе, поне според мен. Това с алоето е добра идея, нали уж успокоява кожата.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз ще предложа Нивеа  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 9 457
Той. моят син още от 7 годишен си е със специфична мъжкарска миризма, та се сещам за какво говориш Laughing. Ами, хормони, какво да се прави!! Mr. Green

Иначе ти антиперспирант ли му даваш или обикновен дезодорант? Thinking Защото обикновения си се пръска, доколкото знам само върху дрехите, та може и от това да не му понася на кожата. Wink
По-добре за подмишниците си е стик да се ползва, или ролка му вземи, ако не иска да се пръска момчето.

# 6
  • Мнения: 581
 Аз съм за дезодорантите без алуминиеви соли.На моя племенник, който е в пубертета и се поти доста съм взела ето това:http:// http://www.flp.bg/Images/Products/Ever-Shield_big.jpg
  Аз също го използвам и съм доволна.

# 7
  • Мнения: 756
стик , а за вечерта пудра.

# 8
  • София
  • Мнения: 16 003
Дъщеря ми имаше подобни обриви миналата год. Кожна лекарка препоръча серия на Себамед. Били без алергени.  След това нямаме оплаквания.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 328
Безалкохолните варианти също ми се струват подходящи.

# 10
  • Мнения: 1 771
Аз съм доволна от козметиката с Алое Вера на LR Cosmetisc. Препоръчвам рол он с Алое Вера.

# 11
  • Мнения: 630
Много марки медицинска козметика предлагат и такива продукти. В момента се сещам за Виши, но и други имат. Попитай в аптеката, виж какво ще ти предложат

# 12
  • Мнения: 3 830
Нивеа и Виши. Peace

# 13
  • Мнения: 305
Моят съпруг има същия проблем и не се обрива единствено от рол он на Фа.

# 14
  • Мнения: 2 401
Леле а аз се чудя що едно първолаче ми мирише отдалече на мъжки афтършейв.
Не взимай дезодорант, пробвай с рол-он.

Общи условия

Активация на акаунт