бяло течение

  • 3 074
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 257
Здравейте момичета много Ви моля за помощ  Praynig. Родих преди 48 дни лохиите ми спряха още на двайстия ден , но днес като бях до тоалетна падна от мен нещо като яйчен белтък гъсто и пихтиесто , много се изплаших ! Някой имал ли е такъв проблем ? Благодаря Ви предварително.
На мен лично не, но на моята приятелка и се беше случило, гинеколожката и откри раничка, моят съвет е да отидеш на профилактичен преглед!

# 31
  • Мнения: 9 973
имах......и гъбички даже #Cussing out

# 32
  • Мнения: 257
имах......и гъбички даже #Cussing out
newsm78За гъби и аз имах, то почти при всяка раждала жена съм чувала, че е така!!!!!!

# 33
  • Мнения: 1 428
Blush Embarassedсъщия проблем.Изследвах го поне 6 пъти и няма нищо,от бременността си е,ако и ти си го изследвала и нямаш проблем,влагалищни душове с млечна киселина-добре действат Peace

Това с душовете не го прави.

# 34
  • Мнения: 686
Върви на доктор!Може и нищо да не е,но е по-добре да ти се пуснат изследвания,иначе всяка бременна си има течение по-силно или по-слабо

# 35
  • Мнения: X
Аз също имам по обилно течение от както съм бременна.Правиха ми микробиология първия път и нищо ми нямаше,но сега се засили доста и се оказа ,че се дължи на хормоните.Така ,че най- добре е да отидеш при гинеколага си и ако не са ти правили микробиологично изследване да ти направят за да си спокойна.

# 36
  • Мнения: 225
Ох и аз го имам този проблем още от самото начало на бременноста.Правиха ми изследвания и всичко е ок,(освен че съм имала стрептокок,а за де се лекува това трябвало антибиотично лечение и към края на бременоста щели да ми назначат някакво лечение Rolling Eyes-не съм много сигурна но май беше така)
За бялото течение гинеколожката ми изписа макмирор-мина ми за известно време и пак се започна... Tired

# 37
  • Мнения: 3 743
И в допълнение само да кажа, че НОРМАЛНО бяло течение НЯМА! Нормално е да има леко...като слуз по време на овулацията. Всчкакви други бели и не бели течения са признак за задължителна среща с гинеколог Crazy
Трябва да ти кажа,че аз имам такова течение от години и според моя лекар е абсолютно  НОРМАЛНО!
Не е задължително да е свързано с бактерийни и гъбични инфекции!
Възможни причинители могат да бъдат:
1.Недостатъчна хормонална активност на яйчниците в предпубертетната възраст, климактериума и менопаузата, бременност, раждане, аборти и др.
2.Нарушен нормален химизъм и биологична среда на влагалището след неоправдани или неподходящи промивки, влагалищни средства за предпазване от забременяване и др.
3.Психогенни причини – най-често у девойки, които не водят полов живот, и у силно сексуални жени.


Аз си имам такова бяло течение още преди да ми дойде първата менстурация. Когато забременях се засили. Досега изследванията ми са били нормални. Все пак ще попитам гинеколожката, дали с бяло течение може да се ражда нормално newsm78, защото в последните 1-2 седмици доста се засили, въпреки че слагах глобули Полижинакс профилактично. Peace

# 38
  • Мнения: 15
Здравейте! И аз съм с доста обилно течение и ходя с ежедневни превръзки. Според докторите е нормално при бременност. Изписаха ми Полижинакс, но ми казаха да ги почна две седмици преди термина за да се изчистят преди самото раждане. Но преди това естествено си правих изследвания, назначени от гинеколога....

# 39
  • София
  • Мнения: 2 348
Имам го от тинейджърска възраст. Ходила съм на десетки лекари, похарчила съм много пари и ефект няма. Един от последните лекари каза, че няма вероятност да се излекувам, защото гъбичната инфекция я имам прекалено дълго време.
 Лекувай се навреме. Ако твоят гинеколог каже, че няма проблем, отиди при друг  Peace .
 
 Най-големият виновник за усложняването на проблема ми (първият гинеколог) се опитваше да ме убеди, че голямото количество сиво желе на бельото ми  не е повод за притеснение  Tired . Била съм в овулация. Да, бе,да! Ежедневна, ежеседмична, ежемесечна, ежегодна овулация  Tired .
 ... Сигурно затова забременях от раз  hahaha .

Гали, и аз го имам от преди да имам мензис, и на мен ми разправяха, че нищо ми няма, защото цитонамазката не показа нищо. Това не означава, че съм здрава.

И тези, които са на стартовата линия, дано да ви убедя да не се примирявате, като спомена, че и до Пирогов съм стигала(напук на лекарите, които си бяха сложили розови очила).
 Успех!

# 40
  • Мнения: 1 671
Задължително кажи на лекаря ти. И аз съм имала по-обилно течение в последните месеци на бременността, но е редно лекар да те прегледа и да прецени дали е нормално или пък има нужда да се лекуваш. Може да се окаже някаква инфекция, която да предадеш на бебето или пък да има неприятни последствия за теб при раждането.

# 41
  • Мнения: 3 743
skrech, благодаря за съвета  bouquet. Не знам дали има връзка, но аз наистина веднага щом почнахме бебеправенето и забременях newsm78

# 42
  • Попово
  • Мнения: 687
Аз лично нямах, но по добре, отиди до гинеколога си.Мисля че не е нормално чак толкова обилно течение.
  Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами имах... Но трябва да се консултираш с лекар.

# 44
  • Мнения: 243
И аз бях така - ходех постоянно с превръзки  ooooh! Вземаха ми няколко пъти секрет за иследване и нямаше нищо - било нормално по време на бременост  Rolling Eyes Направи си иследвания и ако не излезе нещо, просто ще трябва търпение и да изчакаш да премине  Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт