Списък и аптечка за морето

  • 4 058
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 805
Искам да видя списъка и аптечката за морето в "БИБЛИОТЕКАТА", но повечето неща не се отварят?
Дали може това да се оправи или къде да надникна?
Всъшност какви лекарства взимате за море и планина?

# 1
# 2
  • Мнения: 236
...а ви трябваше там.Още не сме се ориентирали в кой хотел ще почиваме,но ще е ОИ.Ще сме с бебка и за това малко ми е притеснено да не пропусна да взема неща,които ще са необходими (най-вече за нея).Споделете,имали ли сте подобни случаи,бих се подсетила за нещо,че започвам списъка от сега Wink

# 3
  • Мнения: 4 784
При първата ни почивка на море с Калоян, учудващо, но не бях забравила абсолютно нищо. А преди това, събирайки багажа, мисълта, че все нещо ще забравя, беше много натрапчива. Две седмици преди да заминем, започнах да си съставям списък на необходимите неща и той взе, че се оказа напълно достатъчен. Чак не ми се вярваше  Blush

# 4
  • Мнения: 1 174
И аз така седмица преди заминаване правя списък и постоянно прибавям нещо в него.Благодарение на този списък нищо не забравям и почти не ми е притеснено като се озова в морския град.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 129
Винаги, когато съм забравяла нещо не е било проблем да си го купя на място.
Това, за което се сещам, че може да ви потрява е: любимите играчки на бебето, любимите й пюрета, някои лекарства - например калпол, реванол; нещо срещу комари - лосион или апаратче с таблетки/течност и дрехи, памперси, надуваем басейн за плажа - зависи колко е  голямо бебето.
Последния път бях забравила да вземе лекарства, а малкия взе, че вдигна температура.

# 6
  • Мнения: 5 710
без лекарства и щипки никъде не тръгвам  tooth

# 7
  • София
  • Мнения: 6 999
Никога нищо не съм забравяла.
Не правя списъци, прибирам багажа следвайки на ум дневния режим и съответно какво ни е необходимо. Не тръгвам без Панадол и Зиртек.

Ако забравиш нещо - можеш да го купиш на място.  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 2 876
Нищо не бях забравила Grinning Но мога да ти препоръчам някои неща, които ми бяха много необходими.
Щипки, бързоварна кана, мъничко надуваемо басейнче, което ползвахме за вана  Wink сапун за миене на шишета.

# 9
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Не сме забравяли нищо,по принцип съм доста разсеяна и затова предварително си правя списък. Peace

# 10
  • Мнения: 236
Зиртека за какво се ползва?

# 11
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Зиртека за какво се ползва?
разстройство

Глупости!!!  Joy Joy Joy

Зиртека е силно противоалергично  Peace

# 12
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
сериозно ooooh!сори от къде да знам,не ми се е налагало,дано не не се и наложи

# 13
  • Мнения: 236
Ясно за Зиртека.За алергиите  (веднъж ни се наложи) пихме Фенистил,така че него ще взема.Явно никой нищо не е забравил Rolling EyesИли по-точно-всичко е важно и не трябва да се забравя.Дано и аз да съм от тези...Рових из стари теми и открих -за разтройство и повръщане-Смекта,Вомитусхил свещички.Но кое за какво е newsm78Не ни се е налагало до сега да ползваме нито едното,нито другото.

# 14
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
ин,вземи си телефона на педито и ако има нещо звъниш и питаш,това май е най-добре отколкото да мъкнем 100 вида лекарства,панадола за първо време май е достатъчен аз мисля само него да взема newsm78

Общи условия

Активация на акаунт