Какво харесвам в ЧАСТНОТО ОБРАЗОВАНИЕ, но НЕ го избрах?

  • 4 301
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 877
САМО ЗА РОДИТЕЛИ,
които НЕ СА ИЗБРАЛИ или
НЯМА ДА ИЗБРЕРАТ
ЧАСТНО ОБРАЗОВАНИЕ ЗА ДЕЦАТА СИ!!!




Мили мами и татковци,

пускаме тази анкета НЕ като провокация към Вас.

Уважаваме Вашето мнение и искаме да видим и Вашата гледна точка за положителните страни на частното образование.  Hug
Пуснахме подобна анкета и при нас - Клуба на родителите, ориентиращи се към частно образование за децата си, http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=293924.0
Някои от опциите са твърде детайлни, други общи, трети са изказани мнения. Бихме искали да ни подскажете какво положително виждате в ЧДГ и ЧУ.

Готови сме да отвърнем по същия начин на положителното отношение и да участваме в подобна анкета за държавните/общинските детски градини и у-ща.  Hug

Предвиждаме в най-скоро време да пуснем и тема "Какво НЕ харесвате в ЧДГ/ЧУ" и при нас, и за вас.  Simple Smile

Очакваме Вашите мнения!

Важното е да уважаваме избора на всеки от нас - частно, държавно или общинско у-ще, все пак  става дума за децата ни и всеки търси най-доброто за тях.  Hug

ИМАТЕ ПРАВО НА 120 ОТГОВОРА!  Laughing
Разбира се, че може да отбележите и само едно - все нещо може да ви хареса от всички изброени опции, но може и да се добавят.

Благодарим за разбирането и участието!   bouquet


Клуб на родителите, ориентиращи се към частно образование за децата си





ПП Искам да помоля мамите, татковците и т.н. - особено "гостите", които посещават или са свързани с ЧУ/ЧДГ, да не се намесват ТУК с инфо, обяснения, мнения в защита на частното образование - има и теми за това! Възприемете го малко като играта от нашето детство "ИСТИНА" (или нещо такова). Все пак, отстрани, се виждат доста важни неща. Разбира се, може да се включвате в разговора, но запазвайки неутралитет в тази тема.  Hug
Може да се пише в темата
Благодаря!
Hug

Последна редакция: сб, 17 май 2008, 01:03 от май :)

# 1
  • Мнения: 4 877
Никой ли няма да се осмели?  Sad

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
уф, едвам прочетох всичко  ooooh!

Говоря за ЕСПА, примерно.
Под носа ми е, затворен, голям двор (на бивше ОДЗ), няма наркотици, чалга, няма ГТ и май това е, коеот му харесвам на конкретното школо.

# 3
  • Мнения: 4 877
уф, едвам прочетох всичко  ooooh!

Говоря за ЕСПА, примерно.
Под носа ми е, затворен, голям двор (на бивше ОДЗ), няма наркотици, чалга, няма ГТ и май това е, коеот му харесвам на конкретното школо.

Шани, мерси!   bouquet

Пак ти благодаря за разбирането и откровеността.   Hug




Последна редакция: пт, 16 май 2008, 16:08 от май :)

# 4
  • Мнения: 224
Аз гласувах!

# 5
  • Мнения: 4 877
sasharasha, благодаря!   bouquet

Който не е гласувал, може да види резултатите към момента чрез бутона "Виж резултатите." долу вдясно от анкета.

Момичета, пак благодаря за съдействието.
Ако искате и пишете какво ви харесва. Виждам, че основно се отбелязва, че няма наркотици, цигари...


Пак благодаря!   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 4 412
Шани, какво значи "няма ГТ"?

# 7
  • София
  • Мнения: 4 412
Май, много добре си написала в първият пост. Дано намерим най-доброто за децата за децата. Аз ще следя и двете анкети Simple Smile

# 8
  • Мнения: 25 600
За жалост, освен две неща (собствен транспорт и целодневни занимания), за частните училища в нашия град май нищо друго не важи особено.
Все още държавните предлагат по-добро качество, даже и откъм среда.

# 9
  • Мнения: 4 877
Как' Сийка, благодаря!
А откъм география  Simple Smile къде е този град - ако искаш не го споменавай, само чисто с географски понятия.  Hug


Аз тъкмо се връщам от разходка и се сетих, че не е никак зле наистина да се пусне и подобна анкета за държ./общ. у-ща и градини. Аз лично бих участвала. Всички от нашето поколение дължим много именно на тях.
Ако някой се захване да прави, нека сложи в анкетата, моля,  Praynig традиции, история, възпитаниците и учителите - известни личности от историята на България, сграда.

Едното у-ще, в което съм учила, по мое време направи 150 г. (сега добавете още 20 г.). В него са учили и преподавали велики име от нашата история .   bouquet
Ето някои от тях: Йордан Йовков, Сава Огнянов, Стоян Михайловски, Цветан Радославов, проф. Боян Пенев,  проф. Димо Казасов, Добри Немиров, Драган Цанков, акад. Михаил Арнаудов,Парашкев Дамянов, проф. Стоян Брашованов, Херман Шкорпил.
Сградата е архитектурен паметник, солидна, прилича на дворец. Беше строена някъде в края на 19 в.

Гимназията, която завърших, имаше издаден учебник, по който се учеше във всички страни-членки на Юнеско.

Много се гордея с тях!
 Hug

# 10
  • Мнения: 3 622
Как' Сийка незнам за вашия край, но и аз мисля че освен транспорт, хубава база и целодневно обучение нищо друго не предлага частното у-ще.
Даже мисля че обучението в държавните у-ща е на по високо ниво от това на частните
Когато синът ми започваше първи клас баща му искаше да го запишем в частно у - ще, но аз предпочетох да е в държавно

Гласувах  Peace

# 11
  • Мнения: 4 877
ако нещо съм изпуснала, но искате да го има, давайте - мога да добавям ОЩЕ  Wink

# 12
  • Мнения: 1 210
Харесвам клубовете по интереси,когато са на ниво и разнообразни. Могат да "напипат" отрано някоя дарба, която родителя е пропуснал или недооценил. Разбира се, говоря хипотетично, тъй като има разни странични фактори като искреност, които са от изключителна важност. Ако не са налице, може да се получи подвеждане. Транспорта е неоценимо удобство. При повечето и базата. До тук.

Държа да отбележа, че изключвам от гореказаното Френския лицей и Американския колеж. За тях мога да кажа повече неща, които харесвам, но те не са типични представители на българското частно училище. Не са български  Laughing За съжаление.

Успех в проучването   bouquet

# 13
  • Мнения: 4 877
Много благодарим!   bouquet


А ние да дадем едно интересно инфо  Hug

НОЩТА НА МУЗЕИТЕ

София.
На 17 май от 22 ч, фасадата на Националната галерия за чуждестранно изкуство (зад „Ал. Невски”) ще бъде сцена на спектакъл. По идея на Любомир Попйорданов от „Одисея-ин”  с финансирането на Френския институт, в София ще гостува създателят на жанра „танц-катерене” (или „танц във вертикала”) Антоан Льо Мeнестрел (Antoine Le Menestrel) от трупата на Сините гущери (Cie LÉZARDS BLEUS).
От 19.00 ч. Скулптурният парк на МВнР (ул. „Ал. Жендов” 2) ще бъде отворен за посетители за Нощта на музеите в София. Произведенията в парка са дело на бележити български автори от началото на ХХ век до днес. Възпитаниците на Националното музикално училище „Л. Пипков” ще се включат в представянето с изпълнения на етно-джаз формацията „Силвър бойс”. Гидове за посетители сред творбите в парка ще са ученици на Националното училище по изящни изкуства „Ил. Петров”.
В съботната вечер очакваните гости са именити български скулптури, художници, членовете на дипломатическия корпус и др.
http://focus-news.net/?id=n955183

# 14
  • Мнения: 1 210
Май, благодаря! И двете звучат интересно и най-вероятно ще бъдат посетени. И без това се чудех какво да организирам за утре вечер, пък това е идейно, а и времето е подходящо.
И само да поитам, че ми стана смешно...защо говориш в трето лице за себе си?  Joy
 Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт