Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 368
Енигма, благодаря ти, наистина много мило, не съм очаквала така да се разнежи и съм много приятно изненадана. Сега като знаем, че е бебка ще ни бъде по - лесно и с избирането на името, за сега имаме два варианта - Михаела или Рая!
Ина, моите фаворити са Александър и Микаел! Харесвам и Максимилиан, но е малко натруфено и дълго!

# 16
  • София/Търново
  • Мнения: 807
Мартин е име на годината поне за 3 поредни години, има пропуск-тогава е Александър и пак Мартин. Гледано към по-малките години. Това е статистика за цялата страна. Доколко вече е генерална съвкупността и т.н. математики не знам.

# 17
  • Мнения: 817
Да ви кажа може наистина от ниското кръвно да ми прилошава, пък мойта кума каза че от това може и да ми е студено (както беше при мен преди няколко дни).

Енигма, аз айран много обичам и често пия, но не ми помага много при ниско кръвно. Най-добре се справят колата и шоколадът

ina.gg
, аз съм за Кристиян  Peace Много ми харесва, но ако имаме момченце няма да се казва така, защото брат ми е Кристиян

# 18
  • Мнения: 217
Кристиян и Мариян  Peace

# 19
  • Мнения: 132
На мен с А ми харесва Андриан а ако имаме момиче ще е Андреа и нищо друго Laughing

# 20
  • Мнения: 498
Мерси, мамчета. Спретнах това списъче и довечера на таткото да мъдрува и умува, пък да видим със спор или без ще стигнем до консенсус)))

Severinka аз също пия айрян много. Даже снощи ометох литър и половина таратор от този купешкия, ма той соленнннн  #Crazyизбимбайих се чак... а за стида мен перманентно си ми е студено и само ме бъзикат че и лятото с жилетка по жегите ще тръгна хехе

# 21
  • Мнения: 16
Ами да се запиша и аз в новата ни темичка Hug
  Само дето не мога да участвам в анкетата за съжаление не съм от софия  Sad
Хубави имоции и тука и хайде и женксите мами да се появяват няма да оставаме юнаците без моми  Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 10
Инче, имам час за д-р Марков за 3 юни, който от два дена все забравям да откажа.
Е, явно е имало защо  Simple Smile
Аз бях във вторник при него и следващия път, когато той иска да се видим трябва да е през юли...
Ако е подходящ за теб и го искаш, направо да ти го презапиша с твоето име.
Дай знак и ще се разберем за лични координати
Дано съм полезна  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 498
elina malina как да не си полезна, толкова се бях отчаяла...   bouquet  Hug  писах ти на лична. ОГРОМНО благодаря!

# 24
  • София
  • Мнения: 368
elina malina, ти си златна  Hug Инчето така се е притеснила, милата!

# 25
  • Мнения: 132
Сега майка ми звънна в Шейново че аз нямам дом. телефона и са и казали че резултата от БХС бил добър и всичко е наред Laughing

# 26
  • Мнения: 498
gery_roz искрено се радвам за добрите резултати  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 1 525
Браво на Гери и Мими за хубавите резултати.

Довечера съм се наточила за таратор.  chef

Да се похваля, че от 2-3 дена усещам бебчето. Особено вечер като си легна.

# 28
  • Мнения: 1 336
Здравейте момичета Simple Smile Аз ходих да си взема резултата от БХС и съм много доволна. Доктора ме беше наплашил, че ще ми дадат висок риск заради възрастта. дали са ми риск 1:1680 и не се налага амниоцинтеза Simple Smile Много съм доволна.
Hug
Само хубави новинки в новата темичка  Hug

# 29
  • Мнения: 206
Момичета за феталната в 28-32 седмица кога трябва да се запишем? Аз сега като слушам за тази доФторица Димитрова (при нея съм на 21.05) май третата морфология искам при Марков да си запиша. Дайте инфо, тук Инчето каза че до юли му са запълнени часовете newsm78 направо нинам, ако друг ще се отказва ор час при него пу съм следващата на опашката Blush

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 16:03 от ssissi

Общи условия

Активация на акаунт