Може да ви стане смешно, ама на мен не...

  • 6 390
  • 65
  •   1
Отговори
  • France
  • Мнения: 726
От 1 година насам, отходната тръба на блока, пропада. Редовно се вика помпа, която е вадила черга  Shocked, риза  Shocked.... поне за това знам.
Вчера виждам следната бележка на вратата, цитирам буквално, с грешките: " Госпожо! не хвърляйте дамските си правръзки във тоалетната чиния! заради Вас шахтата се чисти много чето. Всички на тази страна сме пенсионери и не употребяваме такива".  newsm78
Разбрах, че така били решили "долу"- демек пред магазинчето, и че "целият" блок ме обвинява....
За протокола, ще добавя, че не съм от града и живея под наем, а 2 етажа под мен живеят жени, които също би трябвало да са от заподозрените. Първоначално ми стана смешно, викам си, че простотията по хората ходи, ама чак пък толкова..... newsm78
Вашият коментар?

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
 Joy Ох, извинявай, ама наистина е смешно Joy Значи така, те били пенсионери, значи си ти, няма кой друга да е hahaha

# 2
  • Мнения: 1 341
Те, старците ризите и чергите си хвърлят, та за една превръзка ще правят проблем. Наглост! Joy

Сега сериозно...не им се връзвай на тези, нека си говорят каквото искат. Съжалявам за наудобната ситуаци в която са те поставили. Дано скоро се разреши този проблем. Hug

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
А пенсионерите млади гаджета нямат ли си?

# 4
  • Асеновград
  • Мнения: 1 550
Наистина си е смешно Joyно и проблема с канализцията си е ужасно гадно.Моите пък съседи си хвърлят гащи, прежди и вкиснати манджи в тоалетната и ние мине не мине месец сме запушени.Това е направо кошмар.Слава богу никой не ме е обвинил засега.

# 5
  • Мнения: 654
 Joyда смешно е.но ти си го казала точно:простотията ходи по хората.ти кажи:аз ползвам тампони.

# 6
  • Мнения: 4 665
 Баси гадното Tired Да им се невиди и на селяндурите  #2gunfire
Не им обръщай внимание! Със статута но живеещ под наем винаги си на прицел, от личен опит го знам Tired
 А ти що не ги пита на превръзките е пишело твоето име ли Shocked

# 7
  • Мнения: 599
Оооо, трябва по най - бързия начин да изчистиш името си.Направи разследване Joy

Стига, сериозно ли си се вързала на изкукалите пенсии.

# 8
  • France
  • Мнения: 726
Оооо, трябва по най - бързия начин да изчистиш името си.Направи разследване Joy

Стига, сериозно ли си се вързала на изкукалите пенсии.
Вързах се, защото в блока живеят около 80 човека, повечето пенсии...ама иди обяснявай, че нямаш сестра...Ще ме сочат с пръст: " Ето я тази, която си хвърля превръзките в тоалетната!". А градът не е голям...

# 9
  • Мнения: 332
Може да отговориш с бележка на входа:"ПенсЮнери! Аз не използвам прАвръзки, а тЪмпони. Май някоой от Вас го е подминала крЕтическата." Joy
pechovska нали знаеш,че те като няма кякво да правят по цял ден и мислят с какво да си уплътнят времето.

# 10
  • Мнения: 17 546
pechovska, ако ми разрешиш да разкажа нещо подобно в твоята тема...

Преди години имах сериозен проблем (хормонален) и цикъла ми липсваше в продължение на две години между двете бременности. Върнах се на работа след първото раждане и през лятото правихме ремонт в лабораторията, в която работя. Всички се занимаваха с нещо до към 14 часА и после минаваме през банята, сядаме всички на по кафе и после кой от къде е. Та сядаме един ден и гледам колегите се скъсват от смях... И накрая един се престраши и пита "Колежки, коя от вас се къпа вчера?". В този момент работеше само мъжката баня и се изкъпваха първо една по една жените, които желаят и след тях мъжете. Аз се къпах предишния ден и си признах чистосърдечно. Те като прихнаха... няма спиране! Питам защо? "Ами защото бате Ицо (колега) намери много готин армаган отгоре върху служебното си шкафче!" Shocked И за какво мислиш иде реч? Да, за използвана превръзка! ooooh! Ама как да обясня, че се лекувам и че не може по никакъв начин да съм аз! А преди мен се къпала колежка, ама тя трае като пукъл! Направо умрях от срам... Ама тогава бях млада и зелена... Сега да стане нещо подобно ще ги побъркам!

Та, насоли тия шашави старци здраво, щото те пък се унасят като почнат да разследват и да обвиняват! И стават така една сплотена пасмина, че ако нищо не ти кажат директно ще те гледат ровешката все едно, си виновна за всичкото зло на Земята. Hug

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Мисля, че страдат, защото вече не могат да използват превръзки.

# 12
  • Мнения: 14 133
Мисля, че страдат, защото вече не могат да използват превръзки.

hahaha Там им е проблема- завиждат!!!!  Joy
Спретни им някой номер!!!!  Wink

# 13
  • Мнения: 370
 Joyмалииииииииииии,кажи им,че като си в цикълне се прибираш в къщи. Whistling hahaha.даим станат такива очите #Crazy

# 14
  • Мнения: 1 410
 newsm62
Пенсионерите ползват превръзки като им кървят хемороидите.А да не би да си хвърлят памперсите и затова да се запушва толкова често

Общи условия

Активация на акаунт