Бебе и климатик?

  • 2 408
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 937
Здравейте!
Дали е удачно да отопляваме стаята, в която ще си гледаме бебето  с климатик?! Разбира се, креватчето ще бъде разположено маскимално далеч от климатика.

# 1
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Няма проблем стига климатика да не духа директно срещу бебето Peace
Ние също сме климатик и досега сме нямали проблеми Grinning

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Няма проблем стига климатика да не духа директно срещу бебето Peace
Ние също сме климатик и досега сме нямали проблеми Grinning


И ние сме така.От както ни изписаха от болницата на климатик се гледаме  Peace

# 3
  • Мнения: 1 546
Цяла зима топлим с климатици навсякъде, няма проблеми. Peace

# 4
  • Мнения: 8 937
Благодаря ви за отговорите!
Нали уж разправят, че не било много полезно...   newsm78
Свекърва ми все й духа от някъде и направо щеше да припадне като разбра, че смятаме да  отопляваме стаята с климатик. Но аз за по-ефективно отопление не се сещам. Поне на този етап. Тъй като не искат да ни газифицират.  #Cussing out

# 5
  • ЕН
  • Мнения: 543
здравейте
от самото прибиране от родилния и при първото и при второто ни дете се отглеждаме на климатици. и зиме и лете, и денем и нощем. особено лятото докато ни няма в къщи ги оставям на 17градуса а като влезем в къщи или се спират за малко или се настройват на 25-26градуса - зависи. но никога не сме се притеснявали заради тях. все пак не сме 1902година Joy
а и тия свекърви само се чудят за какво да се хванат с нас да се дразнят. къде ли че те не са гледали деца и са нямали и те свекърви.
оф да не говоря много по тая тема че и аз ще стана свеки някой ден даже два пъти Joy

# 6
  • Мнения: 78
според мен по лошото в случая е ,че климатика върти въздуха в стаята и праха в нея се върти,но с по често проветряване и хигиена може би не е толкова опасно.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 709
Няма проблем стига климатика да не духа директно срещу бебето Peace
Ние също сме климатик и досега сме нямали проблеми Grinning

 PeaceОт самото раждане сме с него и не сме имали никакви проблемИ!

# 8
  • Мнения: 257
Удачно е защо не!Ако климатика е в ляво, бебо трябва да е в дясно на стаята, то и за вас се отнася за да избегнете неприятни схващания, ние сме на климатик от 4 години, така че ...... Simple Smile smile3541

# 9
  • Мнения: 512
И ние се отопляваме с климатици - и спалня и детска стая.  Стига да не духа директно към бебешкото легълце - не виждам проблем.  Peace

# 10
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Удачно е!  Peace

# 11
  • Мнения: 1 477
Няма проблем.

# 12
  • Мнения: 3 478
Моите и двамата са на климатик отраждането и проблеми не са мали.

# 13
  • Мнения: 518
И на нас ще ни се наложи сигурно на климатик newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 1 524
Няма проблем, ако се проветрява често, бърше прах, и непременно често чистене на филтрите.
И моето свеки все ми говори за въртенето на праха, развитието на микроби........... , че е права, права е но при добра хигиена не виждам проблем.

Общи условия

Активация на акаунт