Искам НОРМАЛЕН човек до себе си!

  • 9 064
  • 135
  •   1
Отговори
  • Мнения: 405
 Понякога си мисля, в подобни меланхолични настроения като сегашното - толкова ли е трудно на едно нормално, красиво, интелигентно и красиво момиче по думите на хората да намери истински подходящ човек за себе си?! ooooh!. Безкрайно много съм разочарована, това е ясно, но се питам кът ли са наистина свестните хора от мъжки пол ...или на мен нещо ми е пострадала психиката невъзвратимо...?!Толкова ли е лошо да си безкрайно емоционален и ИСТИНСКИ човек?!
 Изобщо споделете какво мислите -защо НЯМА свестни хора, какво стана с тях?!

# 1
  • Мнения: 2 723
но се питам кът ли са наистина свестните хора от мъжки пол ...или на мен нещо ми е пострадала психиката невъзвратимо...?!


Наред си си. Наистина са кът.  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 425
Наред си си. Наистина са кът.  Mr. Green
Не са супер много, ама ги има. А авторката май е просто изнервена.

# 3
  • Мнения: X
.

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 16:34 от Анонимен

# 4
  • Мнения: 402
Има свестни, спокойно  PeaceКолкото калпави,толкова ис вестни горе-долу има  Wink
Всичко е въпрос на ВРЕМЕ, ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ и на нагласа...щото то и най-свестния можеш да му намериш 1000 кусура ако ти е крив света

# 5
  • Мнения: 408
Безкрайно много съм разочарована, това е ясно, но се питам кът ли са наистина свестните хора от мъжки пол ...или на мен нещо ми е пострадала психиката невъзвратимо...?
Свестните хора са кът, и от мъжки , и от женски пол.
Все повече се убеждавам, че тази работа, с търсене не става, а като му дойде времето.

# 6
  • Мнения: 246
щото то и най-свестния можеш да му намериш 1000 кусура ако ти е крив света

Е в това съм нааааай - добра, но и аз си го обяснявам с нагласата    bouquet

# 7
  • Мнения: 405
 Свестните хора са кът, и от мъжки , и от женски пол.

Факт неуспорим е, да!

# 8
  • Мнения: 405
Безкрайно много съм разочарована, това е ясно, но се питам кът ли са наистина свестните хора от мъжки пол ...или на мен нещо ми е пострадала психиката невъзвратимо...?
Свестните хора са кът, и от мъжки , и от женски пол.
Все повече се убеждавам, че тази работа, с търсене не става, а като му дойде времето.
  Факт неуспорим е, да!

# 9
  • Мнения: 277
а няма ли да ти е скучно с него?
...
и въобще какво значи нормален.за тебе може да е ,а за мен да не .това са толкова субективни неща.
може би просто искаш да бъдеш обичана?

# 10
  • Мнения: 903
може би просто искаш да бъдеш обичана?

Може би просто това е нещото, от което всички /или поне повечето/ имаме нужда и желаем - съзнателно или неосъзнато...            И наистина е въпрос на шанс да срещнеш подходящият за теб човек, който със сигурност съществува някъде...          И дето е казал Инкел, с търсене не става, а когато му дойде времето - всичко е въпрос на време... и на ШАНС, преди всичко на шанс...             И това, че идеални хора няма, също е абсолютната истина...         Според мен "ключът за палатката" е просто да откриеш  ИДЕАЛНИЯТ НЕ-ИДЕАЛЕН ЗА ТЕБ............................/но всъщност това никак не е просто/...

# 11
  • София
  • Мнения: 17 140
а няма ли да ти е скучно с него?

Ох, как искам най-сетне да ми е скучно с някой  Tired

# 12
  • Мнения: 145
    Малееее как искам НОРМАЛЕН!!!
  Толкова са ми малки изискванията, че просто понякога се питам мъжете ли измряха!!!  Днес се разхождаме с мойта приятелка в парка МА НЯМА В КОЙ И ОКО ДА ИЗПЛАКНЕШ

# 13
  • Мнения: 165



Ох, как искам най-сетне да ми е скучно с някой  Tired

 Wink И на мен, Бърди, и на мен! Hug

# 14
  • Мнения: 1 425
И какво разбирате скъпи дами под "свестен, нормален мъж"?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт