ВОДНО бебе?

  • 40 196
  • 531
  •   1
Отговори
# 30
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Тея миличка дано мълчанието ти е за добро...
МОля те ако можеш пиши - само ред и че за малкия адаш има надежда!

# 31
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Тея ксакво ти казаха вчера? А днес как е? Видях че си влезнала но уви нищо не си писала...

# 32
  • Мнения: 4 212
Благодаря Ви моми4ета , 4е с те с мен и се молите за бебо.В4ера говорих и ми казаха, 4е няма някакво кой знае какво подобрение, 4е са го стабилизирали в рамките на състоянито си, изто4ват водата от тялото, но още не е пишкал.Днес след 2 4аса ще звъня пак, в4ера все още беше посинял.Дано днес ми кажат, 4е е по добре.....нито спя, нито ям, имам кошмари, нямам сълзи, кърмата ми секна, жив дух съм, на най големият си враг не пожелавам това, през което минавам...............

# 33
  • София
  • Мнения: 4 412
Тея, бъди силна и търпелива! Припомних си първите дни от живота на дъщеря ми. Тя 20 дни беше на апаратно дишане, с високи дози кислород и това беше доста дълък срок. Лекарите само свиваха рамене и правеха каквото могат. Моля се за вас!

# 34
  • Мнения: 2 567
Благодаря Ви моми4ета , 4е с те с мен и се молите за бебо.В4ера говорих и ми казаха, 4е няма някакво кой знае какво подобрение, 4е са го стабилизирали в рамките на състоянито си, изто4ват водата от тялото, но още не е пишкал.Днес след 2 4аса ще звъня пак, в4ера все още беше посинял.Дано днес ми кажат, 4е е по добре.....нито спя, нито ям, имам кошмари, нямам сълзи, кърмата ми секна, жив дух съм, на най големият си враг не пожелавам това, през което минавам...............

Миличка, на мене ми е тежко за детенцето ти пък представям си на тебе какво ти е....
Не се предавай. Ние ще продължаваме да се молим за него.

Моята щерка така при сърце го е взела и тя , че само ме пита как е бебчето.
Като разбра за него се скъса да реве и поиска и тя да се помолила за него.
Така , че и нейната молитва и съпричастност имаш  Heart Eyes

Ще чакаме добри новини привечер.

# 35
  • Мнения: 3 743
Тея, дано бебо по-бързо се оправи  Praynig
И аз се моля за твоя малък Дани   action032

# 36
  • Мнения: 4 212
Новини от мен и  бебе Дани.Естествено и няколко въпроса към Доктор Йонов.
Току що говорих с лекуващият дежурен лекар.Изкарали са те4ността от тялото и разбира се продължават да изкарват.Сутринта са излезли поредните резултати от изследванията на кръвта.Казха ми 4е има гъби4ки, предполагам, 4е се е заразил от  мен.През цялата си бременност ги лекувах, така и не успях, лошото е 4е не пих никакви лекарства а само крем за мазане и вагинални глобули. Сега запо4ват ле4ение на кръвта от гъби4ките, донякъде съм обнадеждена, защото е открита при4ина, някаква и защото знам, 4е всеки вид гъби4ки се лекува.Но лошото е, 4е именно това е при4ината да не работят бъбре4етата на беб4о.Още не е пишкал.Говорих с Доктор Йонов и той ми обясни, 4е по принцип се прилагат деуретици за да стимулират бъбреците.Питах педиатърката, но тя ми каза, 4е до сега не са прилагали такъв, за да оставят бъбреците сами да сработят.Надявам се да се излекуват бързо тези гъби4ки, поне така ми се иска, разбира се е голям проблем това и не ми стана ясно въпреки вси4ко дали след премахването на гъби4ките ще заработят бъбреците, надявам се да.Може би и самите неонатолози не могат предваритялно да знят.Казаха ми, 4е сега в момента не е проблема от водата която събира,а то4но тези гъби4ки, които и засягат бъбреците.Каквото и да е, продължавам да се моля на Бог и да 4акам Дани да се изпишка.

# 37
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Новини от мен и  бебе Дани.....................................Казаха ми, 4е сега в момента не е проблема от водата която събира,а то4но тези гъби4ки, които и засягат бъбреците.Каквото и да е, продължавам да се моля на Бог и да 4акам Дани да се изпишка.

  Кураж, мила!   Hug
 Щом вече има яснота за причината, значи ще се намери и лечението, бъди убедена в това! Господ да ви пази!  Praynig

# 38
  • Мнения: 1 710
Дано, дано всичко се оправи. Молим се за вас.

# 39
  • Мнения: 1 710
Тея, бъди силна сега! С теб сме.

# 40
# 41
  • Мнения: 2 498
Тея, моля се за Дани newsm17-ЩЕ СЕ СПРАВИ!!!

# 42
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Дано детенце се оправи по-бързо!Ще се моля за вас!

# 43
  • Мнения: 8 447
Тея бъди силна.Всички ние сме с теб и стискаме палци за малкия!Дръж се миличка!

# 44
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Тея какво става? Успя ли малчо да се пребори?
Дано да се справи.... кажи какво ти казаха!
Стискаме палци!

Общи условия

Активация на акаунт