ВОДНО бебе?

  • 40 188
  • 531
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 966
Kakvo stava sas malkata dyshi4ka?

Molia se za vas!

# 46
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
дано доктора се вкл да каже какво мисли по въпроса
Тея - кураж дано са открили първопричината! и като ея премахнат всичко да тръгне нагоре

# 47
  • Мнения: 4 212
Здравейте отново.
С Доктор Йонов водим директен разговор по кюто.Много е мил и ми обяснява вси4ко, за което питам.Искам да му благодаря и тук, за любезното и 4овешко отношение.
Преди малко говорих с дежурната лекарка.Днес Дани е една идея по добре, аз разбира се ска4ам до небето.Още не е пишкал, лекуват кръвта от габи4ките с антибиотик.Продължават да изто4ват водата от организма и са намалили кислорода.Но когато спрат да я изто4ват и бабреците не запо4нат да функционират, нещата пак ще бземат лош обрат.За сега 4акали сами да заработят, ако не, щели да действат по друг на4ин, предполагам с деуретици.
Лошото е, 4е спирането на изто4ването на водата води до пълненето на вси4ки органи отново с вода и ми се струва, 4е моя малък Дани много се мъ4и Cry.Утре ще говоря с ли4ната му лекуваща лекарка, не искам да се повтаря отново това, да действат  по някакъв на4ин, така 4е, нещата да не взимат този обрат.Също ми обясниха, 4е нямало връзка между гъби4ките в кръвта и това, 4е не функционират бъбреците.А ми се искаше да има....
Казаха ми, 4е ще стане бавно и трудно, и 4е ще мине много време.Ще 4акам, колкото трябва, само финала да е щастлив, 4е с уклон4ивите "сега е добре, но това не озна4ава, 4е утре няма да е зле" на мен ми се свива сърцето, но те са длъжни да ми кажат истината.Това е от нас, продължавам да се моля и да събирам от из4ерпаното ми търпение и безсилие.

# 48
  • Мнения: 1 710
Поглеждайте темата консултация с неонатолог - Тея пише там и е разказала какво се случва с малчо.

# 49
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Мила Тея, отначало чета постингите, още през октомври, когато за първи път влязохвъв форума. Чак сега видях темата-моля се и пожелавам всичко да свърши щастливо и после да бъде само тежък спомен, стискам палци на малкия Луис-Даниел, той е един малък борец. Praynig

# 50
  • София
  • Мнения: 203
Горкото пухче Дани! Дано се оправи! Успех и късмет!

# 51
  • Мнения: 703
Тея, всеки ден сме мислено с теб и малкия Дани Praynig Кураж мила!!! Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 6 472
Тея, всички продължаваме да се молим за малкия сладурко! Вярвам, че висчко ще се оправи!

# 53
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Тея какво става?  Praynig и за теб   bouquet

# 54
  • Мнения: 4 212
Моми4ета, сега се връщам от среща с беб4ето ми.  Пак ревах като отка4ена, а всеки път си казвам, 4е няма да го правя. Бебо е на хемодиализа ве4е, пре4истват кръвта през машина, спаднал е на 1900 гр. Бъбреците все още не функционират, правили са снимка и няма нищо нередно в тях, но....факт е, 4е не уринира все още. Гъби4ките които са открили, нямат нищо общо с това. Педиатърката ми каза, 4е водата е изто4ена, което е по добре за него, но това не озна4авало, 4е е добре, защото не запо4не ли да пишка скоро, ...не искам да го казвам.....бяха директни.
Дадоха ми да го погаля и му говорих, дано ме е усетил и 4ул. Исками се да знае, 4е съм с него и много го оби4ам. За съжаление при4ината за да не уринира не е открита, казаха ми 4е можело и никога да не се разбере.
Това е.

# 55
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
О, Боже - Тея  Cry - с теб и с малък борец Дани съм! Моля се  Praynig Praynig Praynig
П.П: а вариант с присаждане на бъбрек не се ли мисли?  Rolling Eyes

 Praynig Praynig Praynig Господи - Помогни  Praynig


Д-р Йонов - добре дошъл  Hug!
Много е хубаво вашето начинание  Simple Smile. Поздравявам Ви от сърце  Heart Eyes

# 56
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Много ми е мъчно, че ти се е наложила да чуеш лоши неща....
Дано ГОспод се смили и ви помогне! Бъди силна - защото още нищо не е предрешено и щом засега и докторите не се предават... Дано стане чудо и малкия Дани да бъде новото попълнение на Данитата на бг-мамма - малки силни и здрави мъже!
Просто не знам какво да ти пиша - каквото и да кажа за утеха - ще е слабо, колкото и да изразявам състраданието си и моята съпричастност - никога няма да са достатъчни.... каквото и да направя - не мога да помогна....
Мога само да се помоля да има някой или нещо които да ви помогнат и да ви дадат нужната сила и воля да се справите със ситуацията!
Казват, че Господ имал също нужда от ангели - но дано вашето малко ангелче си остане при вас - аз ще се моля и дано молитвите ни бъдат чуди! Защото повседневно стават чудеса когато най-малко ги очакваме - дано и вашия ДАни бъде едно малко чудо!

# 57
  • Мнения: 1 581
Teya, от все сърце се надявам за малкия Дани и се моля непрекъснато за вас. Да се оправи малкото слънчице  Heart Eyes

# 58
  • Враца
  • Мнения: 5 179
Teya, съжалявам, че новините при вас са без промяна! Дано лекарите открият причината скоро и малкия мъж да се изпишка и да започне да наддава! Hug

# 59
  • Мнения: 966
Dano gospod e sas vas!

Общи условия

Активация на акаунт