свекито

  • 6 290
  • 103
  •   1
Отговори
# 45
  • ЕН
  • Мнения: 543
да ви разкажа една стара случка, която винаги припомням на свекито когато оставяме децата за няколко дни:
 преди 3год ми се налагаше да ходя през 3-4дни по доктори и естествено с мъжа ми оставяхме децата при свекито (по точно в къщи идваше тя , че всичко необходимо за тяхе в къщи).малкия беше на 6м а големия на около 3г. бих казала, че нямаше храна,която да не ядяха тогава (е на бебето се пасирваха), но нали знаете по добре е нещо набързо сухо като филета, салами пици и т.н. и така след 4-5 седмици ходене по доктори и оставяне на децата, една вечер големия му стана доста трудно да се изака. дадох круша, слива, пи мляко и още други разхлабителни, но докато легнахме не можа да свърши голямата работа. той спи спокойно по принцип но нея нощ ме побърка. през 30мин ставаше клечеше на клекало и на 20мин започваше да реве. естествено го чувах и разбирайки какво става (напъваше се като вол Sick Shocked) го успокоявах и отново в леглото. към 4ч сутринта ситуацията беше страшна  Thinking. а.....то излязло така да се каже на половина и ни навън ни навътре. много се притесних а той  newsm45 първото нещо което видях в банята беше термометър и крем и започнах с него да вадя по малко това което е излязло.гледката ужасна. в този момент тати чул newsm45 и дойде с полуотворени очи и запчна  smile3514 докато разбере каква е ситуацията. след 20мин мъка приключихме с а....то. сина заспа но мен и мъжа ми сън не ни лови та като  smile3514 аз в 5 сутринта "какви са тия сухи храни", "тя нещо като манджа не може ли да готви", "фризера пращи от меса, които могат да се сготвят", "сина ти с....ше по 3пъти на ден сега 5 дни едно смотано л.......но не е изкарал"и още ред такива реплики. бях newsm61 smile3515 smile3511.
от тогава суха храна се дава с разрешение едва ли не  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 265
Kasi76 Joy Joy Joyтвоята история е много смешна,но сигурно тогава не ти е било хич до смях.Аз гласувах,с това че искам по-добре да я гръмна #2gunfire.Още когато бяхме гаджета с моя и той ме доведе у тях,тя въобще не ме отбеляза,че съществувам.Сега пък аз не я отбелязвам,даже като сме в една стая рядко си приказваме,щото аз не виждам какво мога да си кажа с нея ThinkingОсвен това е голяма мърла ,а това направо ме отвращава SickКогато започнахме да живеем с мъжа ми в къщата,която майка му ни преотстъпи... Shockedо ужас.Такава мръсотия не бях виждала през живота си,чистихме двамата 2 месеца нон стоп ooooh!.Само ще допълня че вместо второ стъкло на изгнилата дограма бяха сложени найлони Shocked.Направо чистех и ревях newsm45.Когато бяхме пооправили това онова в къщи се наложи да замина в чужбина да изкарам някой лев,реших да сменя дограмата и да направим малък ремонт с мои лични пари.Речено сторено.Сестра ми и приятелите тогава ме обявиха за луда,защото съм хвърляла пари за чужда къща,но аз не слушах никой.Наложи се обаче да идвам по спешност в бг,защото се разболях.Лежах в болница 2 седмици,нещата бяха много сериозни,а тя нито веднъж не дойде да ме види,и не се обади дори по телефона.Даже беше забранила на мъжа ми да ме закара до летището,защото се притеснявала да не катастрофира(той е дългогодишен шофьор) #Cussing outНаправо ми падна в очите.И от тогава не мога да я понасям,независимо как се държи.Имам много да разказвам,но ще стане роман Wink

# 47
  • Мнения: 920
 Мила zuerich, съчувствам ти, и аз имам една свекърва, голяма е мърла #Cussing out
Мързи я та две не вижда, мани го това, но от мързел редовно подпалва (поне три пъти се е случвало) или загаря манджата. Хубаво, да я загаря, после да си я яде, но след последната ексцесия, която сътвори, като подпали манджата, защото я сложила на котлона и легнала да си поспи жената #Crazy #2gunfire Ние с мъжо се прибираме и виждаме как терсата  бълва едни 4ерни пушеци, викам му да знаеш това е само майка ти, която е загорила манджата. Прибирам се, цялата къща вони на изгоряло, не се вижда нищо от пушеци #2gunfire
Аз бременна, доскоро с ужасно повръщане, едвам търпя миризми, сещате се как се чувствах.  Tired Изчистила ужким изгорялото, но продълважа няколко дни да мирише, аз се чудя откъде е, случайно поглеждам зад печката, там чернилка, чернилка ужас. Неизчистено, казавам и че там не е видяла, и тя какво мислите ми казва, че знаела жената, но щяла да го изчисти другата седмица, а печката е на терасата, пред нашата спалня, под носа мииииии #Cussing out #2gunfire
Еййййй мързела му с мързел, оставил свинщината, дреме и на нея, че ми мирише, че ми е лошо #Cussing out #2gunfire #2gunfire
Има още толкова неща, които мога да разкажа, няма да ми стигне цял ден, но да не ви отегчавам Tired
Направо не мога да я дишам тази жена, толкова е безотговрна, че нямам думи, на всичкото отгоре се точи да гледала детето #Crazy
Познайте кой ще и го даде #Cussing out #2gunfire

# 48
  • Мнения: 920
Забравих да кажа, че затова гласувах, че понякога ми иде да я гръмна #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 49
  • ЕН
  • Мнения: 543
bebo4ka  да разбирам че живеете заедно. направо те съжалявам и всички които живеят заедно с някои от родителите си.

# 50
  • Мнения: 5 616
Днес, аз ще съм Кака Сийка явно. Моме, ясно, че си бременна и хормоните ти играят, обаче първо - не е ли ти малко неудобно да се намираш в къщата на жената и да искаш да я гърмиш. Като си такава нервна и не можеш да я дишаш, хващайте си багажа и ходете на квартира. Ако пък тя е във вашата къща, търсете й другаде място да живее. Може да звучи грубо, ама то е и в твой интерес - иначе можеш да си разбиеш или нервите, или здравето, или семейството.
Късмет!

# 51
  • Мнения: 920
Днес, аз ще съм Кака Сийка явно. Моме, ясно, че си бременна и хормоните ти играят, обаче първо - не е ли ти малко неудобно да се намираш в къщата на жената и да искаш да я гърмиш. Като си такава нервна и не можеш да я дишаш, хващайте си багажа и ходете на квартира. Ако пък тя е във вашата къща, търсете й другаде място да живее. Може да звучи грубо, ама то е и в твой интерес - иначе можеш да си разбиеш или нервите, или здравето, или семейството.
Късмет!
Моме нека аз сега да ти отговоря в същия дух Laughing, в момента тя се изнася, въпросът е че и малкото време в което съм била с нея ми е достатъчно за цял живот, и не знам откъде заключи, че съм нервна newsm78  Това че съм бременна не означава по дефиниция, че съм калъп от нерви. Нали така? Въобще не искам да се заяждам и споря с теб, просто споделих, но не очаквах чак такава изнервена реакция newsm78
Другите дами, които не са бременни и им иде да гръмнат свекитата си и те сигурно са калъп от хормони  и от нерви:35: Joy Joy
Успех и на теб Laughing

# 52
  • Мнения: 5 616
...и не знам откъде заключи, че съм нервна newsm78  Това че съм бременна не означава по дефиниция, че съм калъп от нерви.
Мила zuerich, съчувствам ти, и аз имам една свекърва, голяма е мърла #Cussing out
Мързи я та две не вижда, мани го това, но от мързел редовно подпалва (поне три пъти се е случвало) или загаря манджата. Хубаво, да я загаря, после да си я яде, но след последната ексцесия, която сътвори, като подпали манджата, защото я сложила на котлона и легнала да си поспи жената #Crazy #2gunfire Ние с мъжо се прибираме и виждаме как терсата  бълва едни 4ерни пушеци, викам му да знаеш това е само майка ти, която е загорила манджата. Прибирам се, цялата къща вони на изгоряло, не се вижда нищо от пушеци #2gunfire
Аз бременна, доскоро с ужасно повръщане, едвам търпя миризми, сещате се как се чувствах.  Tired Изчистила ужким изгорялото, но продълважа няколко дни да мирише, аз се чудя откъде е, случайно поглеждам зад печката, там чернилка, чернилка ужас. Неизчистено, казавам и че там не е видяла, и тя какво мислите ми казва, че знаела жената, но щяла да го изчисти другата седмица, а печката е на терасата, пред нашата спалня, под носа мииииии #Cussing out #2gunfire
Еййййй мързела му с мързел, оставил свинщината, дреме и на нея, че ми мирише, че ми е лошо #Cussing out #2gunfire #2gunfire
Има още толкова неща, които мога да разкажа, няма да ми стигне цял ден, но да не ви отегчавам Tired
Направо не мога да я дишам тази жена, толкова е безотговрна, че нямам думи, на всичкото отгоре се точи да гледала детето #Crazy
Познайте кой ще и го даде #Cussing out #2gunfire
Оу, прощавай, явно болднатите думички са ежедневие в речника, както и стрелящите и гневни емотикони. Laughing
Не се заяждам и не съм изнервена, напротив - съчувствам ти, защото да живееш с някой, който те дразни, е доста натоварващо, а ти в момента си в деликатно състояние и не е препоръчително да се вълнуваш. Айде, със здраве, дано скоро се изнесе свекито и си отдъхнеш.

# 53
  • Мнения: 920
Да ти кажа, въобще не ми се спори с който и да било за каквото и да било, за болднати думи и прочее, досадно ми е. Просто ми стана интересна реакцията ти и най-вече резкия ти тон и начина по който взимаш позиция за разни ситуации и непознати хора.
Благодаря ти за съчувствието и пожеланията!
Хайде успех и на теб Peace

# 54
  • Мнения: 4 292
 bebo4ka, я кажи - твоята свекърва от къде се изнася? От твоя дом или от собствения си?

По темата: Гласувах с горе долу. Разбира ме се, но мога без нея. Не ми гледа детето, не ми помага особено, но и без да го прави я уважавам като майка на съпругът ми.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 423
Сетих се за една забавна случка  Mr. Green Веднъж я сварих да ми пренарежда прането на простора.  Shocked После ми изнесе урок как да простирам панталоните и тениските на мъжа ми за да не се разпъват.  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 1 477
Много се затрудних да дам отговор.И все пак:горе долу.Вчера ми идеше да я гръмна ,защото мрънкаше ,че ще гледа детето, за да отидем на имен ден.Днес ми липсва понеже се прибрахме сутринта и ми се спи ужасно много, а малкия иска да си играем.Но като цяло, ако се правя, че не я чувам, всичко е ОК.

# 57
  • ЕН
  • Мнения: 543
Сетих се за една забавна случка  Mr. Green Веднъж я сварих да ми пренарежда прането на простора.  Shocked После ми изнесе урок как да простирам панталоните и тениските на мъжа ми за да не се разпъват.  Rolling Eyes

smile3532 smile3532 smile3532
спомням си тая лекция. бях обаче 10-12 годишна и много се чудех на баба ми(бог да я прости) какви са тия простотии с прането newsm78. а и честно казано и до сега им се чудя на бабите като си "подреждат" прането newsm78 Joy

# 58
  • Мнения: 2 757
Намерих един ден свекървището се гушнало с 2 годишния ми син и неговата ръка познайте къде беше. Вътре в пазвата и, беше и хванало едната цица и си я мачкаше щастливо и доволно. И това се случва в присъствието на свекър ми и мъжа ми. Когато дойдох тя изобщо не реагира, спокойно си седяха и се усмихваха блажено. Явно им е навик и вече си го има за нещо нормално.  #Crazy Баси наглата кучка  #2gunfire

# 59
  • Мнения: 265
NikiFin, rotfImao rotfImao rotfImbo smile3532 smile3532Не мога да повярвам.

Общи условия

Активация на акаунт