ЮЛСКИ господа и дами, трупат вече килограми. Малко значи ни остана! (52)

  • 12 058
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 584
Привет и от мен в новата тема!

Сакси,   bouquet За количката и аз да кажа, че не е прав мъжа ти. Моята проходи сравнително рано - на 10.5м, ама от първите крачки до разходките без количка минава доста време Peace

Ние днес цял следобяд бяхме на площадката - Мамо на пяскъка, Мамо на люлката, Мамо тук, Мамо там .. ooooh! Ама издържах геройски Mr. Green Уж обаче излязохме към 4ч чак и уж само 25градуса беше ама направо имах чувството, че се пържа Sad

Имаче една бременна с корем колкото моя - заприказвахме се - оказа се, че термина и е сега на 31.5 Shocked Бебето било дребно - днес точно била на преглед и по мерките излизало 2500. Хич не беше притеснена жената - за първото дете и казвали 3500, то се родило около термин 2500 Rolling Eyes

Пърли, много прилежна ученичка си Wink

Мами, надпишете снимките - повечето познах, ама 1-2 не мога Sad

# 16
  • Варна
  • Мнения: 289
Ох момичета, днес ми е лошо ... Rolling Eyes Нещо лошо спах снощи, станах рано и цял ден ми е замаяно .. Crazy Получавам кошмарни ритници и ме боли пъпа много.. Close Корема ми е в абсолютна буря през целия ден и вече си ме боли много  ... Не знам след месец примерно как ще е .. Rolling Eyes Последния път лекарката каза - много активно детенце,бре .. - вече съм убедена че е така  Crazy
Стига с тези килограми, аз съм цялата с пергел начертана,айде .... Embarassed Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 1 946
Vessi_to, легни си по-рано тази вечер. Дано спиш сладко и утре вече като си спокойна, може и бебочето малко да се укроти.  Wink


Искам да попитам тензухени пелени нужни ли са и колко броя ни трябват? (Не ме линчувайте, знам че въпроса най-вероятно е обсъждан, но явно тая тема съм я пропуснала...  Blush)

# 18
  • София
  • Мнения: 545
ама много много му се ядосах на глупавите коментари, че не бивало да се изхвърляме за количка

Вчера и ние за това се скарахме, въпреки че много добре знае, че Марти все още го возя в количка.

A ти каква количка искаш? Покажи му от тези, дето струват по 2000 лв.    fiuuuuuu

А за столчето, то просто е задължително. Пък и ти живееш в Хаджи Димитър, голяма скука, аз не мога да издъража само тук да се разхождаме, градинките приличат на кочина, кофите преливат от болкуци. Гледам да се разхождаме или в парка Заимов, или в Борисовата градина, или Южния парк. Ако имаш кола на разположение е супер.

Vessi_to, дано ти е лека нощта!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 441
Качих снимката от вчера http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5870618
Нали ви споменах, че се разрових в стари снимки  Blush, направи ми впечатление тази http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5870621, малко преди да забременея. Ще ми стават ли старите дрехи пак  newsm78. Отивам и аз за сладолед  Blush.

# 20
  • Мнения: 693
Страхотни тумбаци, браво, много сте хубави Варнааааааа! Танита, Весито и Инка ги познах, това до Инка в дясно сигурни е Киса, другите мами кои са?

# 21
  • Мнения: 152
Сакси, отново страхотна темичка и заглавие!!!   bouquet
Весито, като се е налудувал малкия снощи тази вечер и утре ще спинка!  Hug Поне при мен е така. Дано успееш да спиш добре!  Peace
Инка, много сте готини!  Grinning
 нета нещо ми прави номера...  Crazy

# 22
  • Варна
  • Мнения: 289
Страхотни тумбаци, браво, много сте хубави Варнааааааа! Танита, Весито и Инка ги познах, това до Инка в дясно сигурни е Киса, другите мами кои са?
Тони Барабони до Танита. Киса е до Инка . права е Лучия - с бяла блуза.  Hug
отивам да спя , мъртва съм просто , желая ви лека, розова и омайна../ както казва моя мъж/ Hug Heart Eyes

# 23
  • Варна
  • Мнения: 441
Катинче, написах ги.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 946
... Пък и ти живееш в Хаджи Димитър, голяма скука, аз не мога да издъража само тук да се разхождаме, градинките приличат на кочина, кофите преливат от болкуци. Гледам да се разхождаме или в парка Заимов, или в Борисовата градина, или Южния парк. Ако имаш кола на разположение е супер.
Ти да не си от квартала?  newsm78

Инка, на тая снимка с тая масичка... много лятно и морско едно такова...

# 25
  • Мнения: 58
Варненките супер сте!Жалко че не можем да се съберем от всички градове на една обща среща WinkПредставяте ли си какво чудо ще бъде Party
На Софийските мами пожелавам суперско изкарване в неделя!Аз утре заминавам и като съм кюстендилска снаха се надявам да има полза за тумбака!Още утре ще преслушам градината с овошките Wink
Лека нощ на всички!

# 26
  • Мнения: 2 323
Имам една мъничка молба, към сътворителите на темите. Нека го докарваме само до 15, че да има опция да се четат всички страници заедно, че иначе е мъка да цъкам страница по страница.

За ваксините, няма смисъл от дебати, само попитах има ли някой, който е решил да не ваксинира детето си от нашата групичка. Иначе има доста хора, правещи този избор. Инфо има достатъчно, за който се интересува. Мога и на желаещите да метна на мейла книжката. Лично за мен никога не е излишно да чуя и още една гледна точка. Много неща в живота ни са малко изкривени - визирам ,,ползата,, от флуорида, захранването преди време и т.н.

Донка, какво е хоумскулинг

Душичка, виж дали има череши вече в кюстендилско  Laughing

# 27
  • Мнения: 223
Ми прилежна съм, що да не съм прилежна, аааа... глей ги пък тия, зубърка ме изкараха.  Joy  Добре, че успях да чуя две три думи поне  Crazy

Ама огромен ми е корема бе... аз си го знам, но на снимки изглежда още по-страшен  Shocked Те затова хората ми правят път като минавам...

NBM, то и аз съм в нормата според таблиците, ама нагледно погледни за какво чудо става въпрос...  Joy

Катинче, много добре изглеждаш  Peace

Варненската агитка също много добре се представя Simple Smile Инка, ще се вмъкнеш в старите дрешки, хич не се съмнявам!

Сакси, едно време имаше един лозунг "икономиката икономична - дело на всеки". Аз ще перефразирам: Статистиката статистична - дело на Сакси Joy  Дано малко се разсмееш. Недей да се ядосваш, татковците ги хваща финансовата треска като ще трябва да имат бебета, така пише в книжките (аз нали по книга се водя  Mr. Green)


# 28
  • Мнения: 690
Леле, аз имам чувството, че корема ми няма на къде повече да расте, обаче... Днес една жена ме пита в кой месец съм и като и отговорих ми каза, че ми бил малък корема.  Shocked и попита дали бебето било добре. Тъй че и да казват голям и да казват малък корем, то угодия май няма  Joy

А за тези, които мислят, че са напълнели много (освен на корем) ще разкажа какво ми каза днес съседката (тя има син на 7 месеца и е на 3кг от това, което е била преди да забременее. По време на бременността е качила 20кг). С раждането е свалила веднага 10кг, а останалите чрез кърмене, недоспиване и бутане на тежка количка. Така че и в тежките колички има положителни неща  Wink Имат действието на фитнес уреди.

# 29
  • София
  • Мнения: 545
Ти да не си от квартала?  newsm78

Да, от около година. Близо до поликлиниката съм.

Общи условия

Активация на акаунт