Повишиха ли скоростта на БТК ADSL

  • 3 446
  • 55
  •   1
Отговори
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Интересно ми е, дали на някой от потребителите на БТК АДСЛ е повишена скоростта. Според рекламата по телевизията и служителите им в БТК центровете скоростта трябваше да е повишена до 15 май, както и цената на месечната такса намалена. Датата мина, но скоростта на е мръднала, при вас как е това?

# 1
  • Мнения: 606
Уж да. Нищо не усетих обаче.

# 2
  • Мнения: 3 219
Мъжо  в сряда предподписа договора, казаха му до няколко дни ще се увеличи, но днес по обяд още не беше. Досега бяхме на 31лв такса, сега сме на 25лв и с максималната скорост, която предлагат. Плюс това договора ни от двегодишен стана едногодишен. Вече няма да има двугодишни, максимума е една година.

# 3
  • Мнения: 2 495
И на мен не.Скоро ми дойде разпечатката, но както цената така и скоростта не бяха променени Rolling Eyes

# 4
  • Germany
  • Мнения: 2 006
И скоростта и таксата са ни сменени. Вчера идваха и ни смениха и модема, защото нашият беше от по старите и не можеше да издържи на новата скорост, постоянно се рестартваше. Ние нищо не сме преподписвали, всичко ни беше подменено автоматично, скоростта още преди месец, а новата ни сметка вече е значително намалена.

# 5
  • Мнения: 25 558
Да, повишена е. И новата сметка дойде - понижена е.

А вие молба пуснахте ли? Май най-бързо става чрез сайта им.

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
подадох заявка през сайта, чаках 10 дена повишиха скоростта, модема започна д аблокира през 2-3 часа. след 3 дена дойдоха и го смениха, без да съм се обаждал. Вчера и сметката дойде и е намалена.

# 7
  • Мнения: 1 212
Запис ... / правя справка - мъжо / и ако се налга , последващо включване  Wink

# 8
  • Мнения: 1 554
и аз си 4акам още новата скорост Outta Joint само д ане си остана с 4акането Crossing Arms

# 9
# 10
  • Мнения: 34
И нашата скорост я повишиха,но след като ни смениха модема иначе не ставаше  Naughty

# 11
  • Варна
  • Мнения: 428
Повишиха я, но много забива модема. По 5-6 пъти на ден го рестартирам. Що така?

# 12
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Молба не сме пускали, защото още началото на април получихме писмо, с което ни информираха за новите скорости и цени, в БТК центровете казаха, че щом имаме такова писмо, не е необходимо да пускаме молба. Срокът мина и замина, а скоростта не се повиши. вчера след упорито и дълго звънене на телефончето им  ooooh! се свързахме и казаха, че имали някакви проблеми и финализирали нещата и съответно до вторник трябвало да е готово, ако ли не пак да звънин - дъъъъъъълго и напоително  Sick

От както преди 3 години сключихме договор с тях вечно имаме проблеми, вечно нещо сбъркали, вечно нещо не разбрали, все информацията се губи по трасето Варна-София, София-Варна. Явно каръците сме ние.  Tired

# 13
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
и аз си 4акам още новата скорост Outta Joint само д ане си остана с 4акането Crossing Arms

Ха, сега видях, че си от Варна и чакаш, явно край морето бавно става. newsm78

# 14

Общи условия

Активация на акаунт