Каква козмтика да взема за дете на 6 год. за морето

  • 706
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Юни месец отиваме на море.Каква козетика да купя за сина ми който е на 6 год.

# 1
  • Мнения: 3 932
Каква да е, стига да е с висок фактор, 30 примерно. По-удобни за нанасяне са тези с пулверизатор...

# 2
  • Мнения: 9 814
Каква да е, стига да е с висок фактор, 30 примерно. По-удобни за нанасяне са тези с пулверизатор...

Не е точно така.
Миналото лято децата на братовчедка ми получиха сериозно слънчево изгаряне, след като бяха мазани с евтина слънцезащитна козметика.
Аз съм много доволна от Mustela и Chico 50.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз синът ми миналото ято го мазах с Чико и останах доволна  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 508
Аз предпочитам Vichy.

# 5
# 6
# 7
  • Мнения: 353
Аз втора година купувам Клоран на малкия и съм много доволна, но е доста скъпичък. Чух много добри отзиви за Юсерин, той е с пулвелизатор.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Бюбхен

и от цветния спрей на Орифейм съм доволна.

# 9
  • София
  • Мнения: 43 903
Daylong kids 40  фактор Simple Smile 25 лв. преди няколко дни купувахме.
имат и спрейче. 50+ фактор.

Какви са свойствата на Дейлонг Кидс 40?
Дейлонг Кидс 40 е специален слънцезащитен лосион, предназначен за чувствителната детска кожа. Филтрите за защита от UVA и UVB лъчи са вградени в липозомна емулсия. Тази формула гарантира дългосрочна защита, както и изключителна устойчивост на вода. Въпреки хидрофилните свойства на емулсията факторът за защита (SPF) се поддържа висок даже при постоянен контакт с вода.
Дейлонг Кидс 40 предпазва както в спектъра на UVB, така и в този на UVA лъчите. В спектъра на UVA той отговаря на изискванията на Австралийския стандарт.
Дейлонг Кидс 40 съдържа витамин Е, глицерин и декспантенол за овлажняване и грижа за кожата. Липсата на парфюм и на обичайните PEG емулгатори осигурява чудесна поносимост. Ето защо лосионът спокойно може да се прилага при много чувствителната кожа на децата.
Дейлонг Кидс 40 е подходящ за деца на възраст над една година.

http://spirig.bg/daylong.php ето цялата серия.

# 10
  • Мнения: 4 784
Освен слънцезащитно кремче, вземи и крем за след слънце. Морето, слънцето и пясъкът ще изсушават кожата на детето и за това е добре след плаж да го мажеш с нещо. Четох добри отзиви и съм го купила, но още не сме го ползвали, за детския крем Калоо за след слънце и против комари.

# 11
# 12
# 13
  • Мнения: 423
Миналата година бях взела на Чико 30 фактор. Общо взето не съм доволна, много е гъст, трудно се нанася и не попива добре. Тази година взех на Себа Мед 50 + и съм доволна  Peace! За Виши ми бяха казала в аптека, че е за деца над 3г.

Последна редакция: нд, 08 юни 2008, 15:02 от mimozaw

Общи условия

Активация на акаунт