Как сте със нервите ???

  • 3 408
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
 smile3518 smile3511 Мамчета как сте със нервите, аз съм бременна за втори път и направо се изумявам от себе си...като побъркана съм. Всичко ме дразни, дори немога да понасям мъжа ми.... дъщеря ми като че на пук и тя се промени и стана една инатлива и лоша. Аз не мога да се контролирам сама и много добре знам, че вредя на бебчо...Ако някои знае или е пил нещо различно от чай за успокоение моля да ми каже.... smile3518

# 1
  • Мнения: 2 292
и аз съм зле с нервите. не че се карам с всички току така, но ако нещо не е наред така се разстройвам и впечатлявам, а и нямам никакво търпение ако нещо се замотка - избухвам ... а ако реша че нещо става зле си представям най-трагичните и най-лоши неща ... ужас
ами не знам дали изобщо се лекува, май просто тябва да го изживеем  Sad

# 2
Точно аз съм същия случай. Разликата е , че съм бременна с трето. Дъщерята на
3 г. винаги си е била палавичка, но преди това по-малко ме впечатляваше като че ли. Сега имам чувството, че само я чакам да започне с нейните номера и аз започвам с крещенето.Даже я и поступвам от време на време.В околните всичко ме дразни.Засягам се до сълзи от разни глупости. Просто не мога да се понасям вече самата аз.....А има още цели три месеца. Пък след това не знам как ще е с батко , кака и бебе . Сигурно съвсем ще изкукам

# 3
  • Мнения: 5 393
Ели,опитай да не се ядосваш толкова.За това ,че дъщеря ти е станала "инатлива и лоша"-може би ревнува и усеща че ще трябва да дели вниманието ти с някой друг.Не мисля че има какво да пиеш за успокоение.Ако трябва ограничи контактите с външните дразнители за известно време,и кажи на мъжа си да бъде възможно най-тих и незабележим.Сигурна съм ,че това състояние нямя да е постоянно.Успех. Grinning smile3503

# 4
  • Мнения: 1 033
 newsm45
Здравейте, нервни мами! И аз съм в същото положение и просто не знам как да процедирам вече с дъщеричката ми. Бременна съм в трети месец, а нервите ми едвам издържат. Габи ходи на детска градина и от 1 семдица категорично отказва да се облича и съблича, изкарва ме извън нерви. Крещя и з анай-малкото нещо и не знам какво да правя. Чувствам се толкова безпомощна. Имам чувството, че с едно дете не мога да се справя , а какво ще правя с две  smile3518
Ако някой може да да де съвет, моляяяяяяя

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
О-о, аз как крещя! smile3514 Едното е на 4, другото- на 1 и тия дяволчета ми разказват играта. Аз съм с високо кръвно, много съм нервна и ми трябва съвсем малко. И аз мисля, че ми трябва нещо за успокоение на нервите newsm61

# 6
  • Мнения: 4 187
Зле съм! Много съм зле с нервите!  Confused Замислям се от време на време дали да не започна да пия Мента, Глог и Валериян newsm781

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ох, Crazy
в истерия съм често. Ама не съм бременна. Звяра е на 14 месеца и пищи, реве и се тръшка понякога, само като я заболят зъби. Обаче мен нервата ми не издържа и така силно, ама мноого силно ме засърбяват ръцете.. Embarassed Голям срам, обаче явно искам да си изкарам яда на нея, бедната ми, а тя мъчения зъбати има. Та само й се заканвам, че ще яде бой и мирясвам. Ине ще да яде и мрънка и понеже не говори, не знам какво и има или какво иска и лудвам. Crazy
Хахо съм.
Автотренинг тряба. Или се правиш, че не ти пука и се заглеждаш по нещо друго, това у нас има ефект поразителен, или пък изкарваш една реч на висок тон, с предупреждение да не ти се обръща внимание и се успокояваш. Не било хубаво да се съдържат отрицателните емоции. Затуй съм такваз истерична сега. #Cussing out
И да - леко ви бременеене и бъдете здрави. Не се връзвайте никак, още повече сега сте по-чувствителни. Сещайте се това и се присмивайте на себе си, че се поддавате на някакъв си хормон, моля ви се. hahaha Хапнете нещо любимо (ама малко де!), гушнете тровителя или се отдайте на нарцисизъм с гол тумбак пред огледалото! Heart Eyes
За истеричните мамки предопръчвам лечение секс-туризъм, шопинг-терапия или процедури по разкрасяване по-често. Може и пребъркване на хладилното отделение или тайния шкаф, за някоъ скрито вкусно съкровище.  Whistling

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Зле съм! Много съм зле с нервите!  Confused Замислям се от време на време дали да не започна да пия Мента, Глог и Валериян newsm781
Аз това го пробвах, но явно ми трябва нещо по-силно.

# 9
  • Мнения: 554
По-нервна не съм била никога през живота си!
По някога имам чувството че ще се пръсна от нерви.Редовно изпадам в тиха истерия т.е.поревавам си,хвърлям нещо или ритам някои шкаф без да ме види никой Embarassed и трябва да ви кажа,че доста ми олеква!
Бях чела,че в Япония са направили специални стаи за изкарване на нервите.Вътре има манекен от плат на който се закача снимката на въпросният дразнител,след което започват крясъци удари и т.н.Научно е доказано,че човек се успокоява когато изкара агресията от себе си.

# 10
  • Мнения: X
Хич не ми трябва да съм бременна, че да лудна. Направо съм един Перко Наумов напоследък  nuts

# 11
  • София
  • Мнения: 6 794
Хайде и аз да се включа при вас-павя дипломна работа,гледам сама бебето и за капак на всичко сме ултра зле с парите точно сега  Mr. Green.от 2 седмици направо превъртам!

# 12
  • Мнения: 781
Зле съм! Много съм зле с нервите!  Confused Замислям се от време на време дали да не започна да пия Мента, Глог и Валериян newsm781
welcome in in the club  Laughing Аз вече пия чат пат и ми е екстра, ....а съм само с едно Thinking предупредих жоро, че с второто ще си отида направо в лудница #Crazy Добре че изблиците ми са мощни, но рядко и за кратко Sunglasses

# 13
  • Мнения: 7 186
И мен яко ме тресат хормоните-много съм раздразнителна,чувствителна и се разстройвам и от най-малкото нещо,случва ми се даже честа смяна на настроенията-в един момент съм супер весела и щастлива,след това изведнъж изпадам в депресия.Случвало ми се е даже да плача заради някаква дреболия или ей така безпричинно.Направо ужас,никога не съм се чувствала така странно.Ама преобладава доброто настроение де Heart Eyes.А за следродилната депресия не знам какво ме чака ooooh!.Имам една позната,която също е бременна в момента и даже ме пита веднъж  дали и аз съм толкова изкукала откъм настроения и раздразнителност,щото тя била кошмар направо.Мъжът и даже много я търпял и дори и казал-"Ей,веднъж да родиш такъв бой ще ти тегля"/на майтап де Wink/ Grinning.

# 14
  • Мнения: 11 607
Вие,бременните,поне имате оправдание за нервите си - хормони,бебе и т.н. А ние дето не сме бременни - какво да кажем?

На момичето,дето е бременна с трето дете - успокой се - трудно е с три,но само в началото. После свикваш с лудницата! На останалите - помнете,че има и по-лошо!

А днешните времена направо са съсипващи отвсякъде - деца,работа,пари,мъж,роднини и т.н. А ако има и здравословни проблеми става страшно. Но я погледнете какво става в новините - удавени деца,порои,градушки,боищата и каквото още ви роди главата! Когато гледам новините и се успокоявам,че може всичко да е,но поне сме живи всички в къщи! А лудницата - тя  и без друго се издържа! Днес от простотии и селении да знаете каква глава ме боли. Мен глава рядко ме боли,да не кажа хич и днес превъртях! Хапчета в къщи по принцип нямаме,но днес за малко да ида до аптеката! Но си казвам - Горе главата, лошото,колко и да е лошо - и то си има край! След зимата идва лятото,след нощта - ден! Не унивайте - излезте,хвърлете камък през рамо,все едно хвърляте проблемите си,идете на разходка,почерпете се нещо,купете си нещо макар и дребно - дори  и дъвка от 5ст. ,усмихнете се,помолете половинка да ви направи масаж,оплачете се във форума - но след всичко това - дано да ви е станало малко по-добре на душата! Има черни дупки в живота - да,не всичко е идеално,и розите имат не само цвят,но и бодли,но нали сме живи. А докато сме живи - все има надежда!
 Горе главата! Аз вярвам,че всички ние сме жени с главно М!!!!

Общи условия

Активация на акаунт