Мент. бонбони+ газирани напитки=взривоопасна смес.

  • 3 533
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 386
Една приятелка пък лекува разстройството на детето си с желибон и кока кола. Увери ме, че действа безотказно до 1 час. Това били най-щастливите дни на диването, защото му давала да се налива с иначе забранената напитка и да гвачи цели пакетчета желирани мечета и плодчета. Само че тези на Харибо не ставали, трябвало да са от евтините Желибон.

 Shocked
Дане не лекува хрипаща кашлица с Карамел Му и Спрайт, че лошо..

# 31
  • Мнения: 4 380
Една приятелка пък лекува разстройството на детето си с желибон и кока кола. Увери ме, че действа безотказно до 1 час. Това били най-щастливите дни на диването, защото му давала да се налива с иначе забранената напитка и да гвачи цели пакетчета желирани мечета и плодчета. Само че тези на Харибо не ставали, трябвало да са от евтините Желибон.

Има логика да действа. Аз на моето дете му давах кола само при разстройство. Успокоява доста стомаха. За желирани бонбони не знаех, но желатина би трябвало да действа закрепващо... newsm78 Обаче заедно двете не бих рискувала...Захарта вероятно разгазирва... newsm78

# 32
  • Мнения: 1 455
Една приятелка пък лекува разстройството на детето си с желибон и кока кола. Увери ме, че действа безотказно до 1 час. Това били най-щастливите дни на диването, защото му давала да се налива с иначе забранената напитка и да гвачи цели пакетчета желирани мечета и плодчета. Само че тези на Харибо не ставали, трябвало да са от евтините Желибон.
Аз също давам при разтройство кока кола,но за желиране бонбони не съм чувала newsm78

# 33
  • Мнения: 7 837
Желатинът е идеален при растройство и повръщане. Затова и десерти от типа на Jell-o, се препоръчват при подобни случаи. 

Общи условия

Активация на акаунт