Мирише му след баня

  • 10 183
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте,

преди време поставих тази тема в друг подфорум на БГмама и ме посъветвахте да я преместя тук. Става дума за това, че на приятеля ми му мирише пениса..и то постоянно, дори след като току ще се е изкъпал.

Някои от вас ме посъветваха да му кажа как и с какво да си го мие. Има вероятност да има и гъбички. Проблем за мене също така е и как да започна този разговор  с него. Не искам да го засегна, нали знаете приказката за мечката. Да кажеш на някой, че мирише ...не знам...

Искаше ми се също така да ви попитам дали сте попадали на този проблем - на мъжа да му мирише пенисът...понякога силно, друг път леко, но постоянно си мирише. Преди това друг постоянен приятел, на който никога не му е миришел така.

Мерси за отговорите

# 1
  • София
  • Мнения: 39 754
Ако не е физиологичен въпрос, т.е. "мия" или "не мия", най-вероятно става дума за мед. проблем. Може да са гъбички или друго заболяване.
Ако има гъбички и не ползвате презерватив може да ти ги прехвърли и на теб.
Не съм имала такъв проблем. Но и лесно казвам "марш в банята" Simple Smile

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Най добре е да отиде на лекар.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 790
А ти сигурна ли си, че го измива докато се къпе? Или само оставя водата да се стича отгоре? Провери първо това, после мисли за лекар. Ако той има гъбички, мисля, че вече щеше да си ги лепнала.

# 4
  • Мнения: 409
Я го хвани и му обръсни гениталиите. Ако не спре тогава иди ти самата да се прегледаш за гъбички и док. ще изпише лекарства за двамата.

# 5
  • Мнения: 673
  99% съм сигурна , че мама не го е научила как да си мие чурка.  Mr. GreenПокажи му ти. Вкарай го в банята ужким за еротичен масаж и МУ го измий. Ако пак понамирисва...ще трябва да се ходи на доктор.

# 6
Я го хвани и му обръсни гениталиите. Ако не спре тогава иди ти самата да се прегледаш за гъбички и док. ще изпише лекарства за двамата.

Той е бръснат Simple Smile

Цитат
99% съм сигурна , че мама не го е научила как да си мие чурка.  Покажи му ти. Вкарай го в банята ужким за еротичен масаж и МУ го измий. Ако пак понамирисва...ще трябва да се ходи на доктор.
това го приложих вчера Simple Smile мисля че проблема се реши..обаче не мога всеки път да го следя дали си го мие добре или не..нито да се къпя всеки ден с него..вече обмислям да се разделя с този човек Sad

# 7
  • Мнения: 673
..вече обмислям да се разделя с този човек Sad
ooooh! Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Маминке, не се разделяй бре, ами ако следващия, на когото попаднеш пак така не си го мие? По-добре издай безпрекословна заповед да си го измива както трябва и му кажи, че мирише. Нали уж сте близки? Казваш, обясняваш как да го измие и толкоз.  Hug

# 9
  • Мнения: 1 322
Значи човечеца не си го миел...

Общи условия

Активация на акаунт