Със столче в самолета?

  • 461
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Въпрос до пътувалите вече до БГ мами. Можем ли да си вземем бебешкото столче за кола (то е като люлка категория 0-13кг) в самолета? И ако да това смята ли се за багаж (в тия 20кг които може) или е като личен багаж? Аз отначало мислех че ще нося госпожицата на ръце (след 2 дена ставаме на годинка!!), но сега няколко дена преди тръгването ме обзема съмнение, няма ли да ми е по-удобно с това столче докато чакаме на летището, после докато си вземаме багаджите (пътуваме сами), а и после от София до Шумен е бая пък и в кола и във влак ще ми е по-спокойно ако е във столче поне част от времето. И за хранене да го ползвам в къщи все пак ще сме 2 месеца..... И почвам да си мисля да го взема. макар че съм като хипопотам като я нося с него и хич не е удобно, ама пък на ръце през цялото време...... 

# 1
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
щом ще имате пътувания с кола е немислимо да не го вzемете. От друга страна може пък да си вzемете и столче от БГ , напр. на zаем.
С коя компания ще пътувате?

# 2
  • Мнения: 4 244
Атина - вариантите са 2.
1. Купуваш запазено място на бебето и слагаш коша с бебето на мястото
2. Без запазено място
 2.1. Даваш коша на стюардесите и те го прибират и бебето е в тебе
 2.2. Има свободно място до теб и слагаш коша като в т.1

Случвали са ми се тия варианти и затова ти ги предлагам

# 3
  • Мнения: 32
Мерси за бързите отговори! Пътувам с ЛОТ, ще им звънна да питам дали ще ми го смятат за багаж, ако не - го вземам няма начин. В БГ вече е цяла кампания по случай нашето идване, вече имаме 2 колички!!! (една за в София и една за в Шумен) и походно легълце, но столче нямаме като вариант. А в БГ задължително ли е бебока да е в столче? Защото тук да, и ние затова го купихме иначе сме го ползвали сигурно 10-тина пъти, а основно за люлеене в кухнята Laughing

Общи условия

Активация на акаунт