...лЕтни, слЪНчеви и инТЕРЕСни куХНИ - часТ 10

  • 41 599
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=248724&photo=18

Много е хубава.Честито!

# 46
  • Мнения: 1 712
irenanu Честито със здраве да си я ползваш.

# 47
  • Ямбол
  • Мнения: 47
irenanu    bouquet честито! Много спретната кухня,  много вкусни манджи и приятни моменти! Със здраве да си я ползвате!

Последна редакция: сб, 24 май 2008, 10:44 от stefkaiv

# 48
  • Мнения: 2 024
irenanu,  прекрасна кухня. По-хубава не съм виждала скоро.

# 49
  • Мнения: 186
Благодаря ви момичета  bouquet

Когато монтираха кухнята, не ми  хареса нещо от пръв поглед понеже те са си добавили някои неща за които не сме говорили изобщо...примерно те са сложили плот и на комина за което страшно се ядосах, но пак казаха че имало леко изкривяване та за това са решили така...и така Simple Smile

# 50
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Запис  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 4 970
 irenanu ,ПиНтИшПуНтА  - честит кухни  bouquet  bouquet
Аз вече сили нямам да се ядосвам Tired.В петък ми се обадиха да ми кажат че кухнята е пристигнала и дали  ми е удобно в понеделник да ми я доставят Party.Голяма радост ме обзе.Но....след 20 мин последва повторно позвъняване.....имало транспортни рекламации на 3 от шкафовете ooooh! .Пуснали са повторно поръчка за тях.Искаха да ми доставят  останалите, но аз отказах, тъй като   нито мога да  ги сглобя( липсващите шкафове са долни и то точно тези, от които се започва подредбата й), и само ще ги прескачам.Та- сега отново чакам #Cussing out.Иде ми да се гръмна Crazy ТО бива- бива, ама моят акаръщина край няма Rolling Eyes
Но- ако гледам положително Joy, поне ще имам още малко( надявам се) време , за да   си купя мивка, която още не съм избрала........
irenanu , каква е твоята мивка?

# 52
  • Мнения: 3 770
velmar , много неприятно! Поне казаха ли кога ще ги направят?Да се надяваме по-бързо отколкото цялата кухня!  Peace

# 53
  • Мнения: 186
Жалко velmar Sad , не ми е ясно дали при такива издънки фирмата компенсира "нервите" по някакъв начин?
Моята мивка е Blanco - модела не знам как се казваше точно  newsm78 , мисля че беше 170лев- този модел има от 2 страни място за монтаж на чешма и мех.за препарат за съдове.

# 54
  • Мнения: 4 970
Моята мивка е Blanco - модела не знам как се казваше точно  newsm78 , мисля че беше 170лев- този модел има от 2 страни място за монтаж на чешма и мех.за препарат за съдове.
Именно заради  това място  я харесах Wink .А откъде  я взехте? или с кухнята  я поръчахте newsm78.Ох, трябва тия дни да ида най-сетне и да пообиколя за мивка, че ми писна от самата мен Crazy.Ама- то моята кухня стана прословута и  вече нямма желание за нищо....

# 55
  • Мнения: 186
Моята мивка е Blanco - модела не знам как се казваше точно  newsm78 , мисля че беше 170лев- този модел има от 2 страни място за монтаж на чешма и мех.за препарат за съдове.
Именно заради  това място  я харесах Wink .А откъде  я взехте? или с кухнята  я поръчахте newsm78.Ох, трябва тия дни да ида най-сетне и да пообиколя за мивка, че ми писна от самата мен Crazy.Ама- то моята кухня стана прословута и  вече нямма желание за нищо....

Ами аз си я поръчах с кухнята, иначе шоу рума на тази фирма е в Иван Вазов....ако не можеш да намериш координатите им пиши ми на лични ще звънна във фирмата да питам...

# 56
  • Мнения: 4 970
Благодаря ти.Тъкмо разгледах в сайта.Мисля че я открих( то и няма друга подобна Laughing).та- доволна ли си от нея?в смисъл-  не  е малка, нали Praynig.другият ми вариант, който ми харесва е на Франке ( http://www.franke.bg/center/center_products/sink/sink_Rotondo.htm) -последната .Моля и другите за мнение че се чудя коя да избера newsm78

# 57
  • Мнения: 3 770
 velmar , аз бих ти препоръчала средната , тази която се води декор.По инокса остават много капки и други отпечатъци.В къщи моята е декор , а на вилата реших да взема инокс , като тази , която си харесала.Съжалявам! Но това си е въпрос на избор.

# 58
  • Мнения: 4 970
Благодаря ти за меннието Диди Simple Smile.Всяко  ми е ценно,защото е едно да гледаш по картинки( та дори и наживо), а друго е като се използва.Аз гледма последната заради ринга, който е като борд отстрани Thinking.Искам батерията и дозатора да вградя в мивката, а не в плота.Затова гледам такива модели.

# 59
  • Мнения: 3 770
Ако намериш това , на което държиш в комбинация с декор , според мен ще бъде най-добре!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт