Каксте с нервите? Опънати?

  • 5 193
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 953
Много съм спокойна даже,
за съжаление напоследък покрай предстоящото ми връщане на работа хабя доста нерви и притеснения.

# 16
  • София
  • Мнения: 324
Лелеее тия нерви! Не мога да се позная откакто родих. Някво напрежение ме цели и това е защото не мога да се справя с всичко. Само като гушна бебо се успокоявам.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 121
Напоследък съм много спокойна, защото вече ходи и е малко по-самостоятелен, не се налага да го разнасям по цял ден като преди Crazy

# 18
  • Мнения: 4 292
Добре съм с нервите. Във всеки случай, по-добре от първата ми бременност.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 367
През бременността гледах да не си опъвам много нервите,за да не навредя на бебето.Сега съм доста изнервена.Дразнят ме шумовете по улицата и в парка,когато детето спи навън.Дразня се,когато синът ми се криви за щяло и нещяло или пък когато не позволява на баба си да го вземе и поне за няколко минути да ме отмени.Общо взето се дразня от доста неща.Отчитам го като грешка,но...такава съм,какво да направя.

# 20
  • Мнения: 645
По време на бременността бях спокойна и щастлива. После и с детенце, докато беше мъничко, но сега....Като изпъната струна съм. ooooh!

# 21
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Аз съм си нервак по рождение. Мъжо се майтапи, че възпламенявам от раз Laughing. Понякога се усещам, че покрай работа, ежедневни задължения и бързане всичко да свърша навреме, си го изкарвам на детенцето ми и ми става много кофти. Старая се да не се нервирам за най-малкото нещо и понякога успявам, но определено не винаги.

# 22
  • Мнения: 78
Никога не са ми били по-опънати от времето през,което бях бременна след раждането също даже и сега от време на време ми избиват балансите #Cussing out

# 23
  • Мнения: 1 336
Много съм спокойна, даже прекалено. Избягвам всякакви дразнители и се отдадох изцяло на релакс. Вкъщи и на работа ме щадят, въобще бременността ми е страшно мързелив период.
Много спя, малко ми е скучно ........ но пък от друга страна се наслаждавам на почивката.
Всички ме глезят. newsm03

# 24
  • Мнения: 378
В началото до 4-5 месец бях непоносима аз не се траех сама,и все ми викаха ооооо.....по нататък каква ще станеш още по нервна а пък то бях си супер спокойна.А сега ела да видиш #Cussing out

# 25
  • Мнения: 391
Уф, и оше как. Много опънати. По време на бремеността се насилвах да съм спокойна; тогава по-скоро се притеснявах, нямаше нерви. Първите два месеца след раждането бяха тежки, имаше нервни изблици, по-скоро бих го нарекла невъзможност да се справя с всичко на моменти. След 3тия месец се грижех по цял ден сама за Бебчо и някъде към 4тия започнаха да ме избиват нерви за щяло и нещяло, все нещо не беше както трябва, а аз обичам всичко да ми е перфектно и подредено. Трябваше ми време да свикна, че винаги ще има играчки тук и там и че няма да имам време да излизвам перфетно цялата къща както преди. А и това бебе откри по едно време че може да крещи-няма да ви разправям за децибелите, преполагам на повечето е познато. Сега са нерви да се намери гледачка, после нерви да търся работа...Напоследък съм като минирана-каквото и да ми кажат, независимо на каква тема и се нервирам. мъжа ми забележи, че дори не се усмихвам вече като го посрещам на вратата, но това е по-скоро защото постоянно мисля за нещо и съм загрижена.
Сега след месец ни предстои завръщане с наследника в БГ.сигурна съм че ще изхабим много нерви вместо да си починем, но няма как, трябва да минем и оттам. Малчо ще трябва да смени марката мляко, пюрета, обстановка, легло, хора...Нерви, нерви...Все си казвам че нервите се хабят и в един момент ще ги изхабя всичките мойте и край... Tired

# 26
  • Мнения: 2 448
По време на бременността имах доста тревоги , но не и нерви. Нервите ми се поопънаха между първата и третата година на малкия , защото тогава беше всичко друго само не и нормално дете. Сега нещата са значително по добре и ако се изнервям за нещо, това не е детето.

# 27
  • Мнения: 742
Моите нерви са опънати по рождение  Mr. Green

Ха и аз така   Embarassed

# 28
  • Мнения: 2 131
На периоди съм - понякога с дни съм нервна и избухлива, друг път съм по-спокойна. Но като цяло се числя към нерваците. Да го кажа по-меко - май съм повечко емоционална, прекалено даже на моменти.  Wink

# 29
  • Мнения: 4 335
Винаги нервите ми са били опьнати,но напоследьк сьм изненадващо спокойна(през бременността май бих рекордите Mr. Green)

Общи условия

Активация на акаунт