Лунна диета 20.05, 05:11 - 21.05, 05:11

  • 4 772
  • 142
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 234
Добро утро и от мен, момичета! Аз издържах вчера, днес продължаваме с пълна сила, кафенце, чайче с мед, това ще е основно през деня, а довечера като се прибера от работа, ще има фрешчета  Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 1 635
И аз почнах, едно кафе и една чаша вода.

Днес ще имам доста разправии в офиса и дано не се отразят в изблик на похапване.

Сутринта обаче забравих да се претегля. Аз +- половин кило знам колко тежа, ама ... искаше ми се да съм по- точна.

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз започнах-едно кафе,а след малко сок от грейпфрут Peace

# 33
  • Мнения: 5 001
И аз съм с вас другарчета     bouquet  bouquet  bouquet От сутринта съм на един чай Инхуа (  hahaha hahaha hahaha) и доста вода вече....Щв видим дали ще има Ифект.....

# 34
  • Мнения: 1 142
Добро утро,лунички.Ако правилно съм разбрала трите дни са минали,днес само 24 часа на течности.Нали така?
Аз вчера почти бях на течности с повече таратор,а днес съм само на вода,кафе и чайчета.
Хайде на всички успех и кат фиданки да станем.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Да се запиша и аз  Peace

# 36
  • Мнения: 278
Добро утро, момичета. Едно кафенце от мен... Simple Smile Хайде утре да докладвате какво е станало Simple Smile



Успешен ден!

# 37
  • Мнения: 79
TheNMaster да питам какъв е този чай Инхуа?

# 38
  • Мнения: 5 001
TheNMaster да питам какъв е този чай Инхуа?
Ето тук можеш да прочетеш....Аз с него свалих още 2 килограма...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=217634.0

# 39
  • Мнения: 1 234
Добро утро,лунички.Ако правилно съм разбрала трите дни са минали,днес само 24 часа на течности.Нали така?
Не, не са минали трите дни, днес всъщност е основния ден, а вчера и утре са дните около фазата на луната  Peace

# 40
  • Мнения: 1 092
аз глътнах и второто си кафенце за деня.............
а сега на разходкааааааа Peace
лек и приятен ден на всички  bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 1 423
Здравейте мацки  Hug
Аз до тук съм на едно кафенце, сок от ананас, зелен чай и мноооого вода.
Успех на всички лунички и утре да се похвалим с хубав резултат.  Hug

# 42
  • Мнения: 237
Привет и аз до сега удържам фронта Mr. Green на фрешчета ,вода  и едно кафенце,аз също пия чая инхуа и съм доволна. Peace

# 43
  • София, България
  • Мнения: 2 222
държим се, само на вода и чай с мед, ще купя плодове да си спретнем вкусна вечеря с фрешчета вкъщи!

# 44
  • Мнения: 278
И аз за сега се държа. Не съм гладна, пия второ кафе вече. Вчера страшно много ме болеше стомаха... обяснявам си го с нередовно ядене и стрес, за това се чудех дали да правя лунната диета днес, за сега нямам болки, но ако пак се почне може и да хапна нещо. Някой друг имал ли е подобен проблем?

Общи условия

Активация на акаунт