Мюзик Айдъл 2 /17/ - Балкански ритми

  • 18 201
  • 561
  •   1
Отговори

Анкета

Кои според вас ще се представят най-добре в понеделник?

Опции:

* Може да изберете максимум 5 опции.

# 15
  • Мнения: X
И аз да се разпиша...

Айде и аз в кюпа!  Flutter

Новата анкета активна ли е?

Да не би вече да знаеш отговора? Кандидат за "Ясновидци"?... Laughing
Ами любопитно ми е да цъкна, за да видя дали някой не е цъкнал, ама не смея!  Grinning
По-добре е анкетата да стане активна след концерта, за да няма изкушени. Wink

# 16
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Да не изтърва клюката ... па и с такъв ментор кат' наша Бонка ще се родят само бисери  Mr. Green

# 17
  • варна
  • Мнения: 1 830
Да не изтърва клюката ... па и с такъв ментор кат' наша Бонка ще се родят само бисери  Mr. Green
Мда, утре определено ще е много интересно Crazy.Фаворити са ми Ясен и Шанел Peace

# 18
  • Мнения: 3 271
Лени, просто се подписвам под постинга ти. Казала си моите думи  Hug  bouquet

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Хайде и аз в кюпа за концерта довечера.

# 20
  • Мнения: 2 270
запис с прогнози
Пламена-за мен най неприятната от всички.Ще пее сръбска чалка и това много и отива на визията и поведението.Ще се справи,но и е време да си ходи
Тома-Много се надува от известно време.Не е най добрия певец сред останалите,но понеже е рокаджия  е време рока да победи в България.Довечера мисля,че ще се справи
Нора-наистина има страхотен глас и голямо бъдеще.Ако се хване някой да я ошлайфа ще стане световна звезда.Довечера ще се справи ,не мисля,че песента ще я затрудни
Шанел-Дони специално и подбира песни за нейния глас.Може да пее,но това голямо самочувствие на 15г ще и изиграе лоша шега.За ръчичка с Пламена и аут
Деница-Тя има специфичен глас и е добре да се ориентира към джаз и рок.Довечера ще се справи блестящо
Ясен-Много топъл глас,много голям диапазон.Песните,които му даваше Дони бяха против него.Изобщо не съобразени сгласа му,но той се справи.Довечера не виждам как може да го затрудни тази песен

# 21
  • Мнения: 114
Да не изтърва клюката ... па и с такъв ментор кат' наша Бонка ще се родят само бисери  Mr. Green
Абе ти остави всичко друго, ми то един ден Бони, на следващия Кайли Миноуг Crazy

# 22
  • Мнения: 2 336
хайде и аз, барабар Петко с мъжете Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 5 826
Довечера дали ще им се появи Кайли на шоуто, нали вчера беше концерта  Thinking

# 24
  • Варна
  • Мнения: 815
Довечера дали ще им се появи Кайли на шоуто, нали вчера беше концерта  Thinking

Май не. Само ще дадат, какви съвети е дала на финалистите. Поне вчера в БТВ новините за това загатнаха. А ще има ли дуетни песни пак  newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 4 294
И аз в новата темичка  Mr. Green
Та какво да очакваме довечера - кака ви Бони, Кайли или  Wink

# 26
  • Мнения: 1 305

А сега по темата: Тома и Деница са моите фаворити. Е, все пак Томата ми е съгражданин  Laughing но все по-упорито се носи слух, че Пламена не е върната случайно.... #Cussing out

И моите!
И не се е върнала случайно - така е  ooooh!

Как бе, нали Нора я гласяха за Айдъл!  Joy

А за довечера имам лошо предчувствие за Тома и Деница. И особено за Деница. Томата винаги е успявал да ме изненада, когато съм била сигурна, че ще се издъни, обаче тая песен на Деница толкова да не е за нейния глас!  ooooh! Това не е ли песента, която миналата година пя Преслава, на екзотичноезичния концерт? В такъв случай, всички ще се скъсат да я сравняват с нея.

Чудя се, що за ментор ще е Бони. Едно е да можеш да пееш добре, друго е да можеш да го предадеш на някой друг! Единствено тук за Деница ще има предимство с нейната песен.  Wink

# 27
  • Мнения: 7 831
Така и не прочетох какви ще са новите песни, но ми се струва, че това ще е втори (балкански) чалга концерт. Така ли е?

# 28
  • Мнения: 7 263
Dame борбата е жестока - Нора, Пламена и Анчето са титулярките  Wink
Тоест са тези, чиито влиятелни "познати" се борят да наложат "своето момиче" за по-по-най.
Анчето оттече - слабонервна се оказа.
Ся да видим борбата между Пламена и Нора как ще завърши. Аз искам да се наслаждавам максимално на своите любимци - колкото ги оставят толкова.
Дано само и те осъзнават играта и не си го слагат на сърце.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 612
Моят любимец пък е Ясен. Даже пускам по някое sms-че за него Wink

Общи условия

Активация на акаунт