Рицарки на Бялото кантарче 18.05.2008 - 25.05.2008

  • 8 858
  • 404
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 531
странно защо в кварталните магазини няма извара newsm78
И на мен ми омръзна месото, последната седмица наблягам на извара и яйца като източници на протеини. Освен от кълновете, от кои други растителни храни мога да се снабдявам с протеини (че нещо хич не си падам по кълнове  Sick)?

бобовите, ама по диета ли са ти?

# 46
  • Мнения: 1 488
Добра вечер.Минавам да кажа,че съм режимна.
закуска:кисело лен трици и овес
Преиобяд 1/2 кисела ябълка
Обяд пилешко и салата
следобяд бадем 50гр.
Вечеря 2 яйца+кашкавал 40гр.+салата.Вода 2,5л.Кростренажор 30 мин.
Ади сега лека вечер от мени  Hug

# 47
  • Мнения: 1 369
Дубрутру  Hug
спите ли още бре, айде ставайтееееееее  Mr. Green
мразя да ставам рано мрън-мрън  Crazy
представете си по едно кафе от мен с пожелания за хубав и спокоен ден   bouquet

# 48
  • Мнения: 1 479
Добро утро !
С режима  - добре!
Ако мога, ще пиша после от бача!
Лек и режимен ден!



# 49
  • Мнения: 2 487
    Добрутрооооо Heart Eyes

  Не спим  Mr. Green Литъл  Hug Евич  Hug

  Отчета :

  мляко в кафета
  60 гр сирене
  60 гр кренвирш
  400 гр краставица
  неброени полузелени череши / яденето беше придружено с голяма доза еквилибристика , затова половината ги изключвам от сметката  Laughing/
  марул със зехтин
  150 гр варено месо

  Цял ден не съм се спряла.

 


Айче - стига си се притеснявала с тоя абитуриентски бал - ще мине и замине - с дрехи - без дрехи - все едно.
Слагай едната от двете дрешки - иди и се забавлявай.  Hug



  Хъф  Hug Аз си знам , че е така , ама друго си е някое Хъфче да ти го каже  Laughing

  Срещата няма да е среща без Дани и Юлето Ако не държите на последната дата гласувайте за друга , моля  Hug

  Хубав ден ви пожелавам  Heart Eyes Да няма съкратени , да няма притеснени  Hug


Последна редакция: вт, 20 май 2008, 07:09 от Айя

# 50
  • Мнения: 2 040
Айче Hug

добро утро
клатенето днес е добро
местя лентата с мъничко
чувствам се добре   jumpuu

Хаосче  Hug, не само си го представям ами и го пия - мляко с кафе
Евич   Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 1 642
Добро утро!

Ето ме и мен в състезанието - вчера бях почти режимна и кантара отмери -1 кг. Айде Хъф вървим ръка за ръка.

Менюто за вчера:
2 и половина кофи кис мляко
1 кофа сметань
три лозови сърмички
50-60 грама шунка+крема сирене отгоре й за разкош.

Вода към литър (знам, че е малко, но не ми остана време да ходя да наливам), кафета - две.
Най-важното - алкохол - никакъв (ако и днес удържа, ще станат два дни)  Mr. Green

Не изглежда много, но калориите ги направих със сметаната, а и ме засити яко.
Мале, откога не съм се отчитала ooooh!

Айче  Hug заминавай да купиш хубави дрешки за бала. Все пак това е един единствен ден в живота на човек и си струва, майка му да е до него със самочувствие и блясък. Освен това, каквито и кг-ми да си качила, по-важното е, че усмивката ти, лъчезарното и ведро лице, щастието - никой не може да ти ги вземе и те ще те направят много по-красива майка на бала от някоя кльощава скумрия.  Peace Ти умееш да се радваш на красотата на живота, не позволявай едни кг-ми да ти попречат!

Хубав ден на всички  Hug

# 52
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!
При мен няма нищо ново. Задържам между 53 и 54. Не се чувствам перфектно, но все още се възстановявам от разгула  Mr. Green
От жеги нищо не усетих. Само ми е леко по-топло.
Вода пия, ям режимно. Малко фитнес.
Това е.
Успех на състезателките. Радостно е да видиш намаления в темата Simple Smile

# 53
  • Мнения: 1 183
Добро утро!
Към отчета за вчера прибавих тиквички с кис.мляко и копър - калориите ги докарах към 1300 - нормално според мен.
Намаления нямам, но имам оттичане от задържаната вода от вчера.
Айче, подкрепям всички с две ръце, иди си купи нещо и после фото.
Аз между другото гласувах за последната дата, но не държа толкова на нея, но и незнам как да си променя класа.
Чао че закъснях!

# 54
  • Мнения: 2 487


 че после пак ще пишеш "мама беше издокарана, а аз... Sick)



 Пиле , едва сега видях какво си ми писало в старата тема ooooh!

  В съревнованието с мама просто нямам шанс. Дишам и праха. Отдавна е стегната /  каква чанта си е купила   Shocked/ Една внучка имала , другите все момчета  Laughing  Пък и на ресторант ще я водим  Mr. Green

 Ще ходя да се подстригвам , че в главата приличам на разплетена дамаджана. #Silly При моя човек нямало часове. Ще стрелям напосоки  Laughing

# 55
  • Мнения: 2 331
Добро утро!
Махнах си гласа от последната седмица.Литъл, не бях видяла, че мога да коригирам.Мерси!
Калории за вчера-1330.Бива.Днес съм решила рязко да сваля калориите за няколко дена и после пак да стигна постепенно до около 1200.Да видим ще проработи ли.
Чао, ние сме навън с малката.Голям кеф!Няма време за нищо, програмата е гъста и това ми помага.За всичко. Peace
Айя, все ще си красива на бала на дъщеря ти.Нали ще си щастлива! Hug
Марче,палци!

# 56
  • Мнения: 175
Здравейте, момичета. За спазващите НВД ще предложа една рецепта, която приложих преди няколко дни и на мен лично ми беше страшно вкусен резултатът.

Котлет "Зингара"

Списък на необходимите продукти:

4–5 с. л. зехтин
4 котлета
1 чушка
100 г маслини (без костилки)
1 в. ч. бяло вино
1 с. л. каперси
4 стръка пресен лук
1 домат
черен пипер и сол на вкус

Начин на приготвяне:
1. В тиган се налива зехтинът и се слага на котлон, за да се нагрее. Котлетите се овкусяват със сол и черен пипер, начукват се и се запържват за около минута и от двете страни.
2. След като се извади месото, в мазнината се сипва виното и се изчаква да кипне. Добавят се нарязаните надребно чушка и маслини, подправя се с черен пипер и се слагат каперсите.
3. Котлетите се връщат в тигана и се задушават 10 минути.
4. Доматът се почиства от семето и се нарязва на малки кубчета. Котлетите се сервират с част от зеленчуците, покриват се с нарязания на кръгчета лук и се украсяват с кубчета домат


Да ви е сладко! Grinning






# 57
  • София
  • Мнения: 1 642
А между другото, освен мен, Хъф и Силви, кой друг е в състезанието?

И кой колко е свалил досега, че нали пак хванах темата от никъде?

Кафе пих, отивам да закусвам и изчезвам, че ме чака отвартителен ден. Уф направо искам да прелети времето и да стане утре, ама нимой  Sick пък и таз гадна работа аз трябва да си я свърша, тюю, няма кой да изментя, че си е мое задължение  ooooh!

Къде е Дани?

# 58
  • Мнения: 2 487
А между другото, освен мен, Хъф и Силви, кой друг е в състезанието?



   Мимето е инициаторката  Laughing Били , Хепи и те състезателки  Laughing
  Аз , Пилето и Дани - наблюдателки  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 1 142
Добро утро,рицарки.
Днес е пълнолуние и е ден за разтоварване ,само на вода.
Аз мисля да издържа до утре.Вчера хапнах малко.Така че днес ще съм на бистра водица.

Общи условия

Активация на акаунт