Попово-3

  • 12 056
  • 282
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 686
Биг брадър ви гледа Wink

# 226
  • Мнения: 1 364
Яни, Раличка оправи ли се?

# 227
  • Мнения: 523
Ей , добро во утро бе мами ! Миаля си , че тези нашите деца докато пораснат , направо ще ни таковат бойната слава . Предната вечер се срещахме с Янчето пред болницата - тя води Раличка да и бият инжекции , а аз водя Стефани да и шият главата ( сцепи я докато се инати и иска да е права с мен да мие чинии на мивката ) . Акъла ми изкара като чурна една кръв...ужас , сега вече е по - добре , обаче ако искате ми вярвайте 10 минути след като се върнахме от болницата , вече беше на колелото просто ми идеше да се гръмна #2gunfire
Луда работа........
А докторът се бъзика с мен и ми вика :"Абе главата на малката лесно я оправих , обаче тебе( за мен се отнася тая реплика) като те гледам , че напоследък нещо много често те виждам на мотора , незнам , дано не ми се налага и твоята глава да кърпя " .
И аз нали бутам масло и му казвам : " ЕЕЕЕЕЕЕЕ, докторе , първо щерката , после майката.. Hug Hug Joy Joy Joy
Е дано да не се стига до там де , ама все пак.....

# 228
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ей , добро во утро бе мами ! Миаля си , че тези нашите деца докато пораснат , направо ще ни таковат бойната слава . Предната вечер се срещахме с Янчето пред болницата - тя води Раличка да и бият инжекции , а аз водя Стефани да и шият главата ( сцепи я докато се инати и иска да е права с мен да мие чинии на мивката ) . Акъла ми изкара като чурна една кръв...ужас , сега вече е по - добре , обаче ако искате ми вярвайте 10 минути след като се върнахме от болницата , вече беше на колелото просто ми идеше да се гръмна #2gunfire
Луда работа........
А докторът се бъзика с мен и ми вика :"Абе главата на малката лесно я оправих , обаче тебе( за мен се отнася тая реплика) като те гледам , че напоследък нещо много често те виждам на мотора , незнам , дано не ми се налага и твоята глава да кърпя " .
И аз нали бутам масло и му казвам : " ЕЕЕЕЕЕЕЕ, докторе , първо щерката , после майката.. Hug Hug Joy Joy Joy
Е дано да не се стига до там де , ама все пак.....

 newsm62 newsm62

# 229
  • Мнения: 686
Яни, Раличка оправи ли се?
Уж е по-добре ама още ходим на инжекции.Днес едно цигане й се изкашля в лицето и сега ме е страх какво ще е забърсала от него,на всичко отгоре циганката го гледа и не го дръпна.Аз препречих с чантата си лицето на Ралица докато я дръпна,а нахалната циганка ме пита"А твойто дете не кашля ли?!?!?!?!?!?" #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing outНе ми се пише повече за това щото направо ще ми сложат бан от форума

# 230
  • Popovo
  • Мнения: 571
Яни, Раличка оправи ли се?
Уж е по-добре ама още ходим на инжекции.Днес едно цигане й се изкашля в лицето и сега ме е страх какво ще е забърсала от него,на всичко отгоре циганката го гледа и не го дръпна.Аз препречих с чантата си лицето на Ралица докато я дръпна,а нахалната циганка ме пита"А твойто дете не кашля ли?!?!?!?!?!?" #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing outНе ми се пише повече за това щото направо ще ми сложат бан от форума

А вчера имаше едно пред болницата пуснато да си играе с шарка  #Cussing out и после защо имало толкова болни, ми ще има като се разхождат навън заразни.

# 231
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Леле,момичета ,като ви чета такива спомени ми нахлуват в главата.....Но всичко минава,отминава,децата така  порастват..А вие се запасете с търпение и здрави нерви.

Бързо оздравяване на дечицата! Hug Hug Hug

# 232
  • Мнения: 0
Здравейте и от нас.Ние се завърнахме от морето и сега ми е едно скапано можех да остана още толкова там.Преслава е като циганче не е сядала под чадъра а акоя питаш сигурно сме нямали такъв.Много готино беше само с Цецка що не се избиха.Много се караха.Стела ще ви сложи едно клипче да гледате и посмеете.Как са болните деца оправиха ли се.Хайде ние сме тук и сме готови за нова срещичка.Сега пък Красито и Алекс заминаха да се поокъпят.Чао за сега и приятен ден.Аз ще бягам да оправям багажа че бомба е паднала в нас.

# 233
  • Мнения: 523
Я , някои се върнаха от морето , пък други сега ще ходят .  Peace
Ние отиваме в сряда , живот и здраве , и после всички да сме на линия за една срещичка . Стефани вече отдавна забрави за травмата и даже все едно нищо не е станало , но аз още помня ужаса . Я , да ви се похваля , какво състрадателно дете имам . Преди няколко вечера докато си карам мотора и ........паднах . Дамяна както си беше отстрани и си играеше в пепелта , като ме видя и веднага дойде :"Ама казах ти аз , че си луда , ама не ме слушаш "
( това са думите на мойта майка и Дамяна ги копира едно към едно ) . Като седна до мене на земята и ми вика :"Мамо , дай да го цункам , то ще мине....." Joy Joy Joy
Ето ви и снимка на ситуацията :

# 234
  • Мнения: 686
Я , някои се върнаха от морето , пък други сега ще ходят .  Peace
Ние отиваме в сряда , живот и здраве , и после всички да сме на линия за една срещичка . Стефани вече отдавна забрави за травмата и даже все едно нищо не е станало , но аз още помня ужаса . Я , да ви се похваля , какво състрадателно дете имам . Преди няколко вечера докато си карам мотора и ........паднах . Дамяна както си беше отстрани и си играеше в пепелта , като ме видя и веднага дойде :"Ама казах ти аз , че си луда , ама не ме слушаш "
( това са думите на мойта майка и Дамяна ги копира едно към едно ) . Като седна до мене на земята и ми вика :"Мамо , дай да го цункам , то ще мине....." Joy Joy Joy
Ето ви и снимка на ситуацията :

hahaha hahaha hahaha

# 235
  • Мнения: 523
Е ти пък янче , то е извъм всякакво съмнение , че съм луда и няма да се оправя никога..... Joy Joy Joy

# 236
  • Мнения: 686
Една история в картинки:
така открихме риболовния ден!
Дядо учи внуче!
Уловът!
Малкото рибарче!
...и неговата майка!
Голямото рибарче!
"Дайте въдиците насам!"
"Така е по-добре!"

# 237
  • Мнения: 523
Аааа , малкото рибарче много кефи , а голямото рибарче хвана ли рибка ? Joy Joy Joy

# 238
  • Мнения: 686
Голямото рибарче хвана жабка!!!!!!!!!

# 239
  • Мнения: 111
Ето ни и нас случайно да не ни забравите Simple Smile Директно включване от слънчева Варна Simple Smile




Видяхме колко е страаашно морето през ноща Simple Smile Децата щуреят ние с Красито се чувстваме перфектно Wink
Морски снимки ще качим довечера,че сега народа спи изтощен от морските вълни и бесуване на плажа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт