на кръстопът

  • 1 523
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 200
Бракът или едно съжителство с даден човек е свързано с много компромиси.
Съветът ми е да си поговорите със съпруга ти.Имате едно дете, разводът не е най доброто решение Naughty

А това което казваш са си "бели кахъри". Горе главата и успех!! Hug
 

# 16
  • Мнения: 104
Благодаря ви момичета за съветите.Днес поговорихме малко,призна си,че прекалява и обеща да се поправи.
За пореден път май ще неведа глава,знам,че проблемите ни са глупави,но когато станат много начесто не се издържа.
Ще видим колко дълго ще продължи този път.
поздрави на всички и добре,че ви има,че сте ми единствените приятелки тук. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 11 308
Според мен никак не е лоша идеята да се прибереш за 2-3 месеца до България. Хем ще имаш възможност да оставяш детето на бабите и дядовците, хем ще ти се избистри главата и ще си отпочинеш, хем и таткото ще има възможност да усети липсата ви.
В такива моменти обикновено мъжете още по-трудно си показват чувствата и дори и да го питаш сега какво го мъчи,няма да ти каже. Може би разделянето ще му помогне да си преосмисли приоритетите и да усети къде го стиска чепика.
Успех!

# 18
  • Мнения: 264
И аз мисля че е рано да мислиш за развод, идеята да се прибереш тук е доста добра. Съдя по себе си. Аз съм същата като мъжът ти, но при мен причината е че много ми липсва бг. И когата си дийда тук всичко си идва на мястото, и разбирам колко много ми липсва мъжът ми.

Успех  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт