Дайте ми идея за рецепта с манго :)

  • 1 492
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте.Вчера купих манго и много ми се иска да му го дам.Проблемът е е не знам как?Понеже сме много бели и руси ,тоест склонни към алергии ,не знам дали да изчакам с даването на този плод или не.Дайте ми идеи за рецепти с манго.Мерси предварително.

# 1
  • Мнения: 756
ако бебчо е над 6 месеца може да му правиш пасиран банан с манго , авокадо с манго , папая с манго , също така може да направиш следното 1 с.л . царевично нишесте се разтваря с 180п мл вода , които се добавят постепенно в съда с нишестето на тих огън , вариш докато се сгъсти , добавяш намачканото манго и постепенно добавяш няколко мерителни лъжики от АМ на детето /сместа не е на котлана , когато слагаш млякото / при непрекъснато бъркане , може и с миксер . Получената смес е слагаш на студена водна баня . Пюре от праскова ,ябълка - вариш и накрая добавяш мангото намачкано . Мангото може и да го слагаш в кашите , манго със сирене , манго с бисквити и сирене или само с бисквити .
Питиета -манго и банан 150 мл студено АМ, 50г манго и 1/2 банан ,като плода е минат през пасатор.

# 2
  • Мнения: 27 524
Може да даваш манго. Най-хубаво и правилно е да се дава чисто, сурово и на гладно. Аз му го пасирах, става идеално  Peace Внимавай за конците, като започне да презрява има дълги и жилави конци  Confused

# 3
# 4
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
ше взема и аз утре да купя едно манго да направя кисел с бананче  Peace

Общи условия

Активация на акаунт