Норвежките мами очакват лятото засмяни - 25 тема

  • 13 753
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 249
Минавам за да ви се похваля че на 31. 05 .,летя за Бг и цели 3 мес .ще опъвам баджаци на плажа Laughing. А сега завиждайте ми ! Mr. Green

И на мен завиждайте, аз съм в Бг целия август и целия септември.  newsm44 Ама баджаци на плажа няма, с тоя бебок ... Може покрай бесейни.
Тя сега пък се научи да пърди с уста. По цял ден това прави, буквално, ако не спи, пърди с уста. И мноого обича каша, risgrøt на Хипп. И толкова радва горката, че като я види и започва да пърди от радост. Тая каша е станала част от паркета и всичко наоколо. Също много е важно да си изследва езика, дали е на място и дали се мърда както подобва (докато яде естествено). Ооооххххх, и това на 5 месеца  smile3511

# 46
  • Мнения: 2 786
Милва, разсмя ме с тези описания  Joy
Да ти е жива и здрава момата    Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 515
Сливке, ако закъсате с ракията, викайте! Ша идвам да помагам, няма да ви оставя таквиз мили дружки да се мъчите!  Hug Хем ше дода на сгледа. Че вашите моми коя от коя по хубави!

Милва той и моя същия бе! Много обича храна да хвърля по пода. Обаче после човека си я изяжда-лази,лази па спре и хапне! 2 пъти дамине и пода блесва! Мъж ми (Палачинке  Grinning ) вика да му сложим по едно парцалче на коленцата, та барем и да лъска!

# 48
  • Мнения: 1 062
Добро ви утро.
Така се радвам, че съм свободна уикенда.....ако има как да имаме използваемост на леглата на 150%, с 50% персонал.......вземат ни здравето тези хора и не мислят!
Не съм писала, защото покрай всичко друго има и доста неприятни, здравословни новини от Бг, така че аз на 27 май летя за там, има и друго, ама това по нататък.
Приятен ви дъждовен уикенд

# 49
  • Мнения: 2 786
ркб, стискам палци всичко да се оправи  Praynig

# 50
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Аааа Сливке, задължително ще отразим ракийката заедно, ако и Сватята се присъедини, джумбарето ще е на макс  Laughing

Милва започва се. Да знаеш нататък акаво те чака. Мойто взе и да ми възразява на невръстна възраст  Rolling Eyes


Аз вчера поработих малко, но днес е ден за кеф.  Mr. Green

Ркб пожелавам благоприятен изход на лошите новини   bouquet

# 51
  • Мнения: 2 786
Бобче, не давам лоша дума да се каже за Йована  Naughty
Ако имаше начин, бих я "взела назаем" за месец-два да огрее (и огласи) и нашата къща Heart Eyes

# 52
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ааа давам ти я, да видиш тогава ти къде зимуват раците  Laughing
Най- новото е, че пее и танцува. И много смешно танцува, заливам се от смях с нея. Но включа ли камерата да я снимам и добива сценична треска.
Ех, Мърфи, откъде ти дойдоха тия закони да му се невиди  Crazy

# 53
  • Мнения: 2 786
Аз ти казах и по телефона - хората са измислили скритата камера за тази цел!
 Joy

# 54
  • Мнения: 249
Някой да иска мойто бебе назаем, давам го барабар с баща му. Той може да сменя пелени. И да къпе, ако му е скучно. Като бонус - стреже и трева. Бебето не плаче. Само се хили и кашата му тече от устата. Спи от 8 до 6.00.
Ркб, жалко, че не можем да помогнем да оправим нещата. Но пък е казано, което не ни убива ни прави по-силни.

Ииии, то днес било празник,бе. Аз сега забелязах. Честито на всички.

# 55
Благодаря ви, надявам се всичко да се оправи доколкото е възможно.
Мъжа ми попаднал на  това: http://www.metacafe.com/watch/1316945/stripped_by_a_mechanical_shovel/
Забавлявайте се

# 56
rkb със теб сме,дано всичко да се оправи.честит празник на всички със закъснение,но чак сега успях да се вредя на компа.до сега имахме гости,един приятел на мъжо от България.
бобче,намерихте ли вече квартира,голям бонбон е Йованка,затъжих се за вас.ако идваш към центъра цъкни да се видим.аз се записах на курса за бременни и от другата седмица ще ходя.за курса по норвежки още чакаме да ни се обадят,чакам с нетърпение да го почнем,та да си уплътнявам времето с нещо полезно.лека вечер за сега от мен!

# 57
  • Мнения: 2 786
Хайде и аз да се запиша преди да си легнем  Joy
Гледахме Евровизията, нашата песен е на 5-то място.
Норвежката, де, българската изобщо не се класира за финала.
Победи руснакът Дима, с песен, която ама хич не ми хареса, на второ място е Украйна с песен, която също не ми хареса, трети са Гърция с песен, която съвсем не ми хареса, четвърти са Армения с песен, която ... не ми харесва особено, малко на чалга ми напомня, но е лесно запомняща се (така наречената Келе Келе), а пети са Норвегия, които по мое мнение имаха една от най-хубавите песни на тази Евровизия и мислех, че ще се класират поне в тройката, но и 5-то място е престижно newsm44
За наш най-голям срам България даде 12 точки на Германия и Ноу Ейнджълс, които хем пяха фалшиво, хем не бяха в тон една с друга.
Но емигрантските гласове победиха в случая.
По норвежката телевизия казаха да не гласуваме по паспорт, а по съвест.
Аз по съвест гласувах за Норвегия, а от норвежкия телефон за Финландия Simple Smile
Но като цяло не ми хареса тазгодишното издание, преобладаваха бозите  Tired

# 58
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Е, те наште е ясно защо дадоха 12 точки на швабите- нали онази вилнеещата с червената рошава коса е българка  Rolling Eyes Ама какво ви учудва, то тая Евровизия си е една голяма шуробаджанащина  Close. А тези руснаци как ме нервират и тоя Дима  #2gunfire #2gunfire. Така си е то, винаги ще са на първите места, руските републики, Турция и гърция и тези от бивша Югославия- ами то е пълно с тях, из цяла европа са като хлебарки плъзнали. Норвегия последва нашата съдба от миналата година  bowuu
МЕн ако питате, Португалия си беше достойна за победа  Peace

# 59
  • Мнения: 2 786
Ако имаше антивотове, щях да гласувам точно за Германия.
Тази "българка" се беше изцепила публично, че за нищо на света нямало да подкрепи българската песен, а щяла да гласува само за себе си.
 #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт