ЮЛСКИ трепети '08 (тема 53)

  • 11 518
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 223
Пърли, прическата отпреди 1 година ли е? Как ще празнувате?

Ми т'ва ми е сватбената прическа...

FoxWedding-part1

FoxWedding-part2

FoxWedding-part3

Ми имаме резервация за едно ресторантче.

# 31
  • Мнения: 2 070
Не мога да не споделя тук нещо, понеже май няма къде другаде, не пиша в отчетна за каката. От един-два дни иска да си спи в нейното си легло, в което спеше до към две годишна. Днес пък легнах да си дремна, тя си играеше и после ми каза, че е отишла сама до тоалетна, изтрила се е и т.н. - в клекалото за големите, без поставка за деца, без да иска да съм там и да я държа или за компания. Преди малко се престраши и да се изака на клекалото. В градината не ака, а вкъщи досега само на гърне , не съм я учила, явно и дойде вече естествено. И това като другите неща - събуждаш се една сутрин и детето ти казва нещо или прохожда, или му е поникнал зъб, уж е процес, но ти изглежда сякаш е станало от раз или са и го спуснали отгоре. При Яна новите неща доста често стават като смени обстановката - след някое пътуване.
Нищо важно де, но за мен си е събитие.  Laughing

# 32
  • Мнения: 2 323
ДеЩо, само със слинга не готви  Laughing Аз сега правих пържени тиквички/с малък шрифт да не му се прияде на някой/ И ме пръсна олио на половин милимерът от окото. Така че имай едно наум.
Поздрави на Плевен, любим мой град, карахме летата там с братовчедите, като бяха живи баба и дядо...Каква жега бешеее, добре че спяхме следобеден сън баш по най-голямата жега. А после си купувахме лимонада на прах от чичо Марин, на който му бях измислила кодово име Дон Чарино  Laughing ехеее, хубави години бяха....После се научихме как се киха от лимонадата...детски щуротии Wink
И честито за порасналата Яна.
Пък сега се сетих, че не съм се похвалила - от седмица Йоанка заспива сама. Разбрахме се, че бебето ще дойде само ако заспива в легълцето си сама. Четем 1 /2,3,4/ приказки за Франклин и взима понякога едно кученце в леглото си, за да е като Франклин, който си има Сами. И така. Понякога чета бързо от умора и ме кара да прочета повече, но все пак успехът е налице и стана много бързо и без никакви драми. От раз. Така че сега съм една горда майка, лягаща си след полунощ по собствено желание /освен че ме мъчи и лекото безсъние, компенсиращо се ест с трудно ставане сутрин/

# 33
  • Мнения: 326
А бе и аз напоследък започнах да усещам, че кракаа ми се подуват. Особенно след 3 часовите разходки из парковете, и то в тази жега.
 
Не мога да не споделя тук нещо, понеже май няма къде другаде, не пиша в отчетна за каката. .... При Яна новите неща доста често стават като смени обстановката - след някое пътуване.
Нищо важно де, но за мен си е събитие.  Laughing
Браво на детето. Усетило е, че ще става кака и се старае да бъде самостоятелно, да бъде кака за пример.  Mr. Green
Ехх, дано и боята бандитка скоро да започне да бъде поне мааааалко по-самостоятелна. Не че се оплаквам от нея, защото като гледам другите деца на нейната възраст ми се стува, че тя е по-осеферена (ако мога така за се изразя), но все пак.  Crazy

# 34
  • Мнения: 5
индия123 , ще дойдеш ли утре на лекцията на 9 месеца. Ние с Дуци ще седнем на последната маса да не пречим на никой  Mr. Green Пък после ако групата ни иска за кафе ще се присъединим  Wink

Ще дойда. Но ако ме видите ми се обадете вие, защото аз не съм много добър физиономист. ( да не си помислите , че се правя, че не ви познавам)   Joy   Hug

# 35
  • Мнения: 5
Pea®ly много красива булка си ! Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1
Здравейте момичета!
Pearly   bouquet за новата тема и честита годишнина!Желая ти дълъг и щастлив семеен живот и догодина да празнувате 3-ма!А снимките от сватбата са разкошни...
Вещичке и на теб честит рожден ден!Много радости и здраво бебче!

Дочух ,че ще има лекция утре ,та може и аз да се включа да направя и аз сефтето Grinning.
Та да попитам, вие вътре ли се събирате или се чакате отпред?А се и надявам да не е проблем, че не съм се записала предварително?!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 289
Топлото време ми разказва играта, подуват ми се краката и ръцете. Гадост.
Същата работа, цялата съм надута..аз и доста се движа де, да видим до кога, май прекалявам имам едно"овлажняване" леко на бикините, лекичко се подмокрят,ама аз не лягам по цял ден скитам ве4е 2 седмици ..  Mr. Green Иначе болки нямам.
Пърли, много фина булка си.. Ако аз бих станала булка някога изобщо ще съм с подобен тоалет.Страхотна си - стилна и нежна  Flutter Heart Eyes  bouquet

# 38
  • Мнения: 30
Pea®ly ,благодаря за темичката!  bouquet
Честита годишнина!Много любов и  щастие!!!
От жегата и на мен ми се подуват краката и ръцете-отвратително е!

# 39
  • Мнения: 4 371
Готино заглавие Grinning
Майра, мен също вече на две семици ме викат. Бях на лекар сега, бебето е 1860 гр. горе долу. Термин по главичката гледам в снимката от ехографа пише 12.07(моя РД), цели 10 дни преди истъинския ми термин newsm78
За пъпките каза да пия 2-3-4 таблетки Ксизал макс.(не на веднъж), не системно, малко само да ми отшумят сърбежите и да се мажа с крем. С мъжът ми двамата ме бъзикаха за килограмите, д-ра като тръгна да ми мери кръвното се удиви какви едри ръце имам вече, за подутите крака каза да намаля сол, теста, да наблегна на плодовете. Викам добре, ама тестата са сладки Mr. Green Болката отдолу била нормална. Премери ми корема, 106, вика ти си като за раждане Rolling Eyes Успокоих се с мерките на Аелия, вчера на срещата си говорихме кой и колко Laughing
Утре ще говоря с Мустаков на срещата ако се докопам до него. Но не се записах, много съм смотана Embarassed Звънях преди малко, но те хората от редакцията са си тръгнали, няма мен да чакат. Ще отида по-рано и ще се опитам да запазя по-централна маса ако стане. Аз миналия път не закъснях, де, но се забихме накрая, много народ, много нещо.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 946
Пърли bouquet

В предната тема се коментираше нещо утрешната лекция. Аз само да кажа, че ще присъствам със сигурност и си търся някой, дето да се навие да остане след тва с мен да ми помогне да си направя едно нещо на корема. Наумила съм си една рисунчица. Wink Иначе след малко почвам да тренирам рисуване наопаки..  Joy

Днес разбрах, че моя набор трябва тая година да се ваксинира за ТД. То е ясно, че ще стане след раждането, ама се чудя за колко време трябва да се спре кърменето, трябва ли изобщо и какво да правя по случая?  newsm78

# 41
  • Варна
  • Мнения: 441
Пърли, чудесна булка си.  Hug
Дуци, коя точно болка имаш предвид, че и аз имам някаква?
Катинче, от снощи чакам пердетата  Crossing Arms.

# 42
  • София
  • Мнения: 53
Whitewitch, честит рожден ден! Pearly, честита годишнина! Желая Ви много любов и здрави бебчета през юли:)

danibon, радвам се, че контракциите ти са намалели. Новото лекарство, което са ти изписали е доста силно и с доста странични ефекти, затова е и второто - да намали сърцебиенето. Не е приятно да ги пиеш, но важното е че ти помага и няма да се налага още дълго да ги пиеш, още мъничко остава до 9тия месец Hug

Утре и аз ще дойда на лекцията на 9 месеца, така че ще се видя с доста от вас:) Сакси, с удоволствие бих останала с теб, но сигурно твоето рисуване наопаки ще е по-сполучливо от моето Joy

# 43
  • Мнения: 4 371
Дуци, коя точно болка имаш предвид, че и аз имам някаква?
М/у краката, много високо, не мога да го обясня.
Като се намествам нощем(само тогава), все едно имам мускулна треска.

# 44
  • Мнения: 925
ЧРД на Whitewhich и годишнина на Pearly!   bouquet
Pearly, много ти е хубава сватбената рокля, много добре ти стои!
Майра, питаш за водното раждане - аз съм на тази вълна все още. Днес бях на преглед при докторицата, дето изражда водно в 1АГ - д-р Григорова. Допадна ми, една такава....прилича ми на леля-реститутка, с тъмночервена коса, с прическа, с очертани с грим очи (само дето не е тъмносин гримът  Mr. Green), с тежки бижута...ама мен такива интересни типажи ме забавляват.
Та тя ми каза, че "няма никаква причина да не родя водно", бебето е с главата надолу, малко по-едричко и т.н. С две думи, сичко точно и така. Дано и докрая е така! И да се похваля с водно раждане след месец и половина-два Simple Smile

П.П. Уф, дано докторката не чете тук, че като види как съм я описала, ще ме изхвърли от кабинета другия път!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт