ЮЛСКИ трепети '08 (тема 53)

  • 11 520
  • 293
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 223
Ми за махане, ако се съди по днешното инфо, трябвало е да ги махнем преди малко повече от година Laughing

Аз съм писала, че ще я махам, но по друг повод - хапе и е зла и аз може да я толерирам спрямо мен, ама за бебчо НЕ.

# 136
  • Мнения: 174
Ми за махане, ако се съди по днешното инфо, трябвало е да ги махнем преди малко повече от година Laughing

Много правилно е казала Pea®ly.
Аз не бих се разделила с това милото тук.
Търпи всичко..какво да прави, като мама така казала  Joy

# 137
  • Sofia
  • Мнения: 9 712
Да ви разкажа и аз нещо от днешния ден.Трябваше да регистрирам колата си във кат и там разбира се опашка,наредена чакам си аз и една женичка идва към мен и ме бута към началото на опашката:"-Вие сте единствената бременна в залата,никой ли не вижда!"

Ех, направо ме обнадежди, аз също трябва да се редя в КАТ Confused
Нали си смених името след брака (що ли ми трябваше) и сега се налага да сменя всички документи - лична карта, шофьорска книжка, талони на колата Sad
Личната карта я смених миналата седмица (и ми друснаха глоба, трябвало един месец след сватбата, а аз къде съм се мотала досега) и сега трябва до месец да сменя всички останали документи, че иначе пак глоба Close

Настроила съм се за 1 ден чакане #Cussing out

# 138
  • Мнения: 195
crazywork и моята е персийка и търпи всичко. Само сама не обича да стои, нито да спи. Откакто се пеместихме спи в хола, но всяка вечер мяука жално и иска да идва да се гушка при нас.
И мен като Инка ме интерисува колко време се запазват стерилни бебешките дрешки след гладене и колко комплекта пелени е добре да се купят?
6milianka наистина не е писала скоро, дано всичко да е наред  Peace

# 139
  • Мнения: 1
NBM , колко те глобиха за закъснението за личната карта?Щото аз 3-та година ще направя от как съм омъжена и не съм си я сменяла.Мисля с един куршум 2 заека да ударя -постоянен адрес и фамилията ,та за тва се натискам още...

Ааа Агата  Grinning,кой е казал, че не съм навита за слингошиене....  Mr. Green.просто ми е по добре на собствена територия ,че си познавам техниката.Ако съм на твоя, ти ще да шиеш Whistling,а аз ще асистирам ...

# 140
  • София
  • Мнения: 18 679

абе май е повечко от половин метър Simple Smile

.......................................
риза хубава на малкия взех случайно от Бокал за 10,80.
абе ти ся ше ме дразниш ли box
 Mr. Green

# 141
  • Sofia
  • Мнения: 9 712
NBM , колко те глобиха за закъснението за личната карта?Щото аз 3-та година ще направя от как съм омъжена и не съм си я сменяла.Мисля с един куршум 2 заека да ударя -постоянен адрес и фамилията ,та за тва се натискам още...

40лв. Разбрах, че глобата е между 25 и 150лв в зависимост от случая. При мен е малко повече от минимума, понеже миналата година ми откраднаха личната карта, издадоха ми нова, след това се омъжих и сега пак нова. Т.е водят ме рецидивист в "небрежно отношение към документите за самоличност". Mr. Green

А колата си я купих пак миналата година 2 седмици преди сватбата, тогава се редих цял ден в КАТ за всички документи, направо ми е мъка че сега пак трябва всичко отначало Confused

# 142
  • Мнения: 4 371
Кой ме излъга, че боите се чистят лесно ooooh! Ба*ти колата маска си направих на корема. Следващият път само пастели ще ползвам Crazy
Аз дремнах един час и сега съм нов човек. Даже и краката са ми поспаднали, да не повярваш.
Ох, НБМ, все забравям, истинска късметлийка си с тоя секс, моя мъж не иска вече, това пък никога не съм го вярвала, че ще дойде Rolling Eyes Не искал да гледа картите на бебето(това от един виц).
Аз също съм с различна фамилия на книжката, представям си каква глоба ме чака, защото личната ми карта е на около 3 години, пък книжката на около 6 newsm78.
Пърли, мерси за адреса на магазина, ще го преслушам почивните дни Simple Smile

# 143
  • Sofia
  • Мнения: 9 712
Ох, НБМ, все забравям, истинска късметлийка си с тоя секс, моя мъж не иска вече, това пък никога не съм го вярвала, че ще дойде Rolling Eyes Не искал да гледа картите на бебето(това от един виц).

Ма ти що го питаш hahaha Аз сутринта го почнах директно. Той не че се дърпа де Mr. Green
Още преди време проучихме дали е опасно и се оказа, че не е. Той изцяло се съобразява с мен де, ако не се чувствам добре няма проблем, но като го нападна не отказва, даже много е доволен smile3521
Пък те хормоните си бушуват, та честичко го нападам  kiss

# 144
  • Мнения: 69
Цитат
Ма ти що го питаш hahaha Аз сутринта го почнах директно. ..Пък те хормоните си бушуват, та честичко го нападам  kiss
НБМ, бравос!  Joy Аз наскоро четох  тъкмо в бг мама, че било добре да се запазват сексуалните контакти до три пъти в седмицата!  #Crazy Само че аз се сещам веднъж седмично. Много се уморявам и вечер заспивам преди Самуил. А баща му като трябва да му чете приказка, заспива по време на четенето и таканяма как да стигнем до романтични преживявания. Tired
Да ви кажа аз за дрехите измислих следния вариант. Изпирам ги, изглаждам ги и ги увивам с изпран и изгладен чаршаф. По принцип ще ги слагам в куфар, щото ще ходя при свеки. Така мисля, че няма да се напрашат. Нали с чаршафи покриват мебелите в необитаемите къщи?  newsm78 Ако някой има конкретна идея, да я сподели.
 Относно магазин Биомаг  - наистина  е много хубав. Майка ми вече си пазарува няколко неща от там и е доволна. Цените са малко височки обаче. Пък ако видите един чаровен синеок продавач, това е брат ми.  Mr. Green

# 145
  • Мнения: 223
Кой каза секс?  Mr. Green

Никога не съм си представяла, че едно шкембе и "течащи" цици може да са секси. Обаче за мой мъж това е шедьовър на природата и за подвизи е винаги готов  Party Тюлен виждали ли сте да прави секс? Не сте пропуснали  Joy Точно така се чувствам аз... ooooh! Става все по-трудно, бе  hahaha Но пък си заслужава.  Peace


Относно магазин Биомаг  - наистина  е много хубав. Майка ми вече си пазарува няколко неща от там и е доволна. Цените са малко височки обаче. Пък ако видите един чаровен синеок продавач, това е брат ми.  Mr. Green

Що не каза по-рано за тоз магазин? А?  Crossing Arms

# 146
  • Варна
  • Мнения: 441
Момичета, стига с този секс  Naughty. Някои сме далече от мъжете си от около 6 месеца  Crossing Arms.
Донка, може да ги сложиш и в пликчета  newsm78.

# 147
  • Мнения: 69
Инка, съжалявам.  Hug Е, вие пък ще си се радвате повече! Heart Eyes Мислех си за това, но ми се стори, че дори чисто нови, торбичките са си пак по-мръсни от един изпран чаршаф... може и да се вманиачавам...
Пърли, не съм казала, защото до миналата седмица още нареждаха стока...

# 148
  • Мнения: 9 903
Инка, съжалявам.  Hug Е, вие пък ще си се радвате повече! Heart Eyes
кога по-точно?  Mr. Green като ни спрат лохиите или като свършат коликите и си отспим  Mr. Green

понеже някой/  bowuu / този път не си е чел урока, сега ще пита: протекторите за матрак - откъде ги купувахте, как изглеждат и за колко пари? Че в Хиполенд ми искат 22 лв за нещо с размери 65/90, което не покрива целия матрак дори, а протектори трябват поне два.

# 149
  • Варна
  • Мнения: 441
Инка, съжалявам.  Hug Е, вие пък ще си се радвате повече! Heart Eyes Мислех си за това, но ми се стори, че дори чисто нови, торбичките са си пак по-мръсни от един изпран чаршаф... може и да се вманиачавам...
Чудя се в деветия месец, в следродилния период или докато ме лекуват след това ще се радваме  Crazy.
Торбичката върху чаршафа. Нали има стерилни торбички за кърма, може да продават стерилни и за нещо голямо  newsm78.
Тити, виж в Данет.

Общи условия

Активация на акаунт