изкривена носна преграда

  • 57 729
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 421
моми4ета нямах дълго време нет,и затова неможех да се включа.на всички голямо благодаря за отговорите.и аз не мисля засега да се оперирам,по натам ще видим

# 16
  • Мнения: 90
здравейте,
аз съм с изкривена носна преграда( вследствие на " разкрасяване" на носа,махане на гърбица итн). Доктора се пооля малко и ми докара сериозен проблем - доста крива преграда.Както казва личната ми УНГ - направо ти е помляна.Та,насочила съм се за реоперация,вероятно доц.Джамбазов( Пловдив) или доц.Цветков(ВМА мисля беше)Вече една год имам проблем с дишането,будя се от задух,но от други проблеми не ми остава време за носа.
Успех на всички   bouquet

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 358
здравейте,
аз съм с изкривена носна преграда( вследствие на " разкрасяване" на носа,махане на гърбица итн). Доктора се пооля малко и ми докара сериозен проблем - доста крива преграда.Както казва личната ми УНГ - направо ти е помляна.Та,насочила съм се за реоперация,вероятно доц.Джамбазов( Пловдив) или доц.Цветков(ВМА мисля беше)Вече една год имам проблем с дишането,будя се от задух,но от други проблеми не ми остава време за носа.
Успех на всички   bouquet

А,аз си мислех,че само аз съм така..... След две такива операций ,при известен столичен естет, освен,че резултата не беше това което трябваше, а и немога да дишам като хората, казват ми,че и хъркам от тогава. Днес се поразрових какво трябва да направя, и май се оказва,че не е толкова сложно и болезнено. Само ще помоля, за кординати за някой в София Praynig

# 18
  • Мнения: 118
моми4ета нямах дълго време нет,и затова неможех да се включа.на всички голямо благодаря за отговорите.и аз не мисля засега да се оперирам,по натам ще видим
и аз съм с твоя проблем, но не мисля да се подлагам оперативно на лечение, щом не ти създава неудобства, няма и нужда  Peace и на мен ми откриха изкривяването случайно, но не ми е препоръчаха хирургическа намеса

# 19
  • Мнения: 835
Изкривяването на ностната преграда се среща много често, но ако не ти създава проблем не се оперирай.

# 20
  • във фурната
  • Мнения: 596
Аз съм се оперирала при доц.Джамбазов-хем ми изправи преградата,хем ми махна гърбицата.Сега носът ми е перфектен и като визия,и като функция.

# 21
  • Мнения: 2 011
Аз съм така - откриха ми я преди 3 години. Синът ми също!
При деца операция е невъзможна поради растеж на костите. След приключване на растежа на костите - някъде към 19-20 г може да се предприеме такава операция.
 Синът ми през зимата  качи няколко килограма и се започна и с хъркането... Аз също трудно дишам , но скоро мисля да предприема и операция!  Peace

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 358
да  подбутна,Момичета дайте някакви кординати за София!

# 23
  • На точното място
  • Мнения: 298
На мен ми откриха този проблем, когато търсихме причина за честите ми главоболия - бях на 17г.
Оперираха ме тогава с местна упойка . За една седмица всичко отшумя. Доволна съм че го направих, защото да си буквално всеки ден с главоболие  #Crazy

# 24
  • Мнения: 90
да  подбутна,Момичета дайте някакви кординати за София!
rivalka,какво по-точно те интересува?Координати на УНГ хирург ли?

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 358
да  подбутна,Момичета дайте някакви кординати за София!
rivalka,какво по-точно те интересува?Координати на УНГ хирург ли?

Да, точно така- не искам да ходя пак при онзи платичен хирург Naughty  Четох някъде нещо за ИСУЛ, ама къде беше..... Thinking

# 26
  • Мнения: 511
В ИСУЛ ти препоръчвам д-р Кунев. Ама координатите му съм ги затрила някъде.

# 27
  • Мнения: 421
Аз съм се оперирала при доц.Джамбазов-хем ми изправи преградата,хем ми махна гърбицата.Сега носът ми е перфектен и като визия,и като функция.


моят като визия си е прерфектен,само тази носна преграда,която обаче не личи на външен вид.и засега се отказвам от операция,страх ме е.

# 28
  • Мнения: 7 416
  didolinkata,rivalka,издайте,моля ви, имената на онези хирурзи,дето ви създадоха такъв проблем!Някой друг да не се изпати с тях! Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 7 416
Проблема се оправя само оперативно.Капките за нос не са решение за това.Ако искаш цял живот да слагаш капки за нос,слагай.Самата операция не е сложна и процесът на възстановяване е малък.Говоря от личен опит.
  А теб кой те е оперирал,би ли споделила,моля? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт